Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

najtańszy abonament czerwiec

Najtańszy abonament czerwiec 2018 – porównanie ofert

Najtańszy abonament czerwiec 2018 r. – abonament bez telefonu

Jak miło powitać czerwiec! Nie dość, że ciepło, to i dużo słońca. Może tylko trudno się skupić na obowiązkach, kiedy za oknem taka pogoda, że chętnie by się ją celebrowało gdzieś nad wodą. Tym niemniej jednak porównanie ofert na najtańszy abonament czerwiec 2018 – musi być! Dlatego tradycyjnie, jak co miesiąc przygotowaliśmy dla Was nowe zestawienie abonamentów bez telefonu. Możecie zobaczyć jak ma się ono do rankingu z zeszłego miesiąca, klikając w banner poniżej.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Najtańszy abonament czerwiec 2018 – kryteria

Oczywiście zaczynamy od wypunktowania kryteriów, według których dobieraliśmy oferty do naszego zestawienia. A muszą one mieć:

  • nielimitowane SMS-y,
  • nielimitowane rozmowy,
  • przynajmniej 2 GB internetu
  • oferta BEZ TELEFONU.

Ci, którzy nas czytają, już wiedzą, a reszcie wyjaśniamy, że uważamy to za niezbędne minimum w naszych czasach. Dlatego nie zamieszczamy tańszych abonamentów, które nie mieszczą się w tych widełkach. Naszym zdaniem są po prostu niewystarczające. Zresztą w dobie no limit takie oferty stają się coraz rzadsze i wybierają je raczej starsze osoby. Oczywiście możecie się z tym nie zgodzić, ale wiedzcie jakie jest nasze zdanie 😉

Jeśli chodzi o przyznawanie miejsc w rankingu, kierowaliśmy się głównie ceną. W dalszej kolejności uwzględnialiśmy wielkość pakietu transmisji danych i ewentualne dodatkowe usługi oferowane w ramach abonamentu. To teraz do rzeczy! Oto jak wygląda nasze porównanie ofert na najtańszy abonament czerwiec 2018.

Najtańszy abonament czerwiec 2018 – zestawienie

Operator Cena Pakiet

danych

Oferta
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 14,99 zł 5 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 16,70 zł 3 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 17,99 zł 6 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 19,00 zł od 3 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 19,99 zł 10 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 19,90 zł 5 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 19,90 zł 4 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 24,99 zł 10 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 25,00 zł od 10 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 29,00 zł od 10 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 29,00 zł 10 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 29,90 zł 10 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 29,99 zł 20 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 30,00 zł 2 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 39,99 zł 5 GB Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 50,00 zł Bez limitu Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu
Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu 50,00 zł Bez limitu Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu

Oferty ważne na dzień 07.06.2018 r.

Najtańszy abonament czerwiec 2018 – abonament do 20 zł

Cenową czołówkę otwierają Multimedia ze swoją nadal bardzo dobrą ofertą. 14,99 zł, a w tym nielimitowane nie tylko SMS-y i rozmowy, ale także MMS-y i jeszcze 5 GB do tego. Aktywacja jednorazowo tylko 9 zł. Co tu dużo mówić, no po prostu cenowo są najlepsi.

Na drugim miejscu Premium Mobile z ceną 16,70 zł. W tej cenie również mamy nielimitowane połączenia i SMS-y, a przy tym 3 GB internetu. Za MMS-a trzeba zapłacić 29 gr., ale czy ktoś z Was (z ręką na sercu) wysyła jeszcze MMS-y? Tak, czy inaczej choć oferta Premium Mobile prezentuje się nieco słabiej niż u poprzednika, to nadal jest bardzo dobra. A! i za aktywację też zapłacimy więcej, bo 29 zł. No niestety…Za to możemy podpisać umowę na czas nieokreślony, a w Multimediach muszą to być 24 miesiące. Także co, kto woli!

Ostatnia na podium znalazła się Otvarta. Płacimy w niej za O!Korzystny! abonament 17,99 zł i dostajemy 6 GB internetu i oczywiście nielimitowane minuty oraz SMS-y. Umowę możemy podpisać na czas nieokreślony, a za aktywacją zapłacimy jednorazowo 24 zł. To nadal atrakcyjna oferta.

Kolejne jest Virgin Mobile. Mamy tu abonament za 19 zł, a w nim przy umowie na czas nieokreślony: nielimitowane SMS-y i rozmowy oraz 3 GB na start, rosnące do 5 GB (od 7 miesiąca). Jeśli natomiast podpiszecie ją na 24 miesiące, zyskacie od początku 9 GB. Jeśli dużo korzystacie z internetu na telefonie, to ta druga opcja wydaje się znacznie atrakcyjniejsza.

Dalej mamy Lajt Mobile. Może cenowo (19,99 zł) jest trochę nie po kolei, ale musiała wylądować właśnie na tym miejscu, ze względu na pakiet aż 10 GB internetu. W cenie do 20 zł nie dostaniecie większego! Co więcej umowę możecie podpisać na czas nieokreślony. Za aktywację zapłacicie 19 zł. Jeśli jednak postanowicie zobowiązać się na 12 miesięcy – będzie to kwota 29 zł, a przy 24 miesiącach – znowu 19 zł. Cóż, taka polityka…

Następna jest Vectra z abonamentem za 19,90 zł. Abonament tańszy o 9 gr. niż u poprzednika, ale już tylko połowa pakietu internetowego, znowu tylko 5 GB. Przy tym musimy podpisać umowę na 24 miesiące, ale za to aktywacja będzie nas kosztować całe 0 zł.

Po Vektrze, NetiaAbonament w tej samej cenie, 19,90 zł, ale internetu znowu mniej – 4 GB. Co więcej, aktywacja kosztuje jednorazowo 29 zł. Za to umowę możemy podpisać na czas nieokreślony. Coś za coś… Ta oferta kończy część zestawienia z cenami do 20 zł. Teraz przejdziemy do trochę droższych.

Najtańszy abonament czerwiec 2018 – abonament do 30 zł

Najtańszy abonament czerwiec 2018 z cenami do 30 zł otwiera Novum z abonamentem za 24,99 zł. W ramach abonamentu mamy oczywiście nielimitowane SMS-y i rozmowy, a do tego pokaźny pakiet 10 GB internetu. Co więcej, umowę możemy podpisać na czas nieokreślony. Za aktywację trzeba jednak zapłacić jednorazowo 19 zł.

Kolejny jest Plush. Choć na liście znajduje się za Novum, to trzeba przyznać, że ma lepszą ofertę. Za 25 zł dostajemy u Plusha nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy, a do tego 10 GB internetu, które rośnie wraz ze stażem. Po 3 miesiącach dostajemy już 12 GB, po 6 miesiącach 14 GB, po roku 16 GB, a powyżej 2 lat aż 20 GB. Choć ze względu na internet warto być z operatorem dłużej, to jednak nie zobowiązuje nas do tego umowa, bo podpisujemy ją na czas nieokreślony.

Za Plushem Nju Mobile. Tutaj też mamy bardzo dobrą ofertę choć już nieco droższą, bo za 29 zł. Tutaj znowu dostajemy SMS-y, MMS-y i rozmowy bez limitu, a do tego 10 GB internetu na start. I podobnie jak u poprzednika, za staż dostajemy dodatkowe GB-y. Już po 6 miesiącach jest to już 20 GB internetu, po roku – 25 GB, a po dwóch latach – 30 GB. Przy tym, nadal umowę podpisujemy na czas nieokreślony. Oferta naprawdę dobrze przemyślana. I w ostatecznym rozrachunku z największym pakietem GB na transmisję danych.

Dalej Red Bull Mobile. Abonament też wyniesie nas 29 zł, ale niestety nie znajdziemy w nim aż tyle internetu. Otrzymujemy jedynie pakiet 10 GB, który nie rośnie wraz ze stażem. Za o jeśli w jakimś miesiącu nie wykorzystamy pakietu, GB-y przejdą nam na kolejny. A więc przynajmniej nic nie przepada. No i umowę też podpisujemy bezterminowo. Tyle, że opłata aktywacyjna wyniesie nas aż 49 zł.

Na miejscu 12 FM Mobile z abonamentem w tej samej cenie, co poprzedników – za 29 zł. Tutaj znowu mamy wszystko nielimitowane i 10 GB internetu. Ta liczba nie rośnie z czasem, a niewykorzystane GB-y przepadają. Co więcej, jeśli podpiszemy umowę na czas nieokreślony, za aktywację też zapłacimy 49 zł. Jeżeli jednak zgodzimy się na 24-o lub 36-o miesięczną umowę, to aktywacja wyniesie nas 1 zł. Jakość tej oferty oceńcie sami…

Następny jest Folx. Cena abonamentu to 29,99 zł, czyli już nieco drożej. Za to dostajemy wszystko bez limitów i aż 20 GB internetu. Do tego za aktywację płacimy jedynie 9,99 zł. Jeśli natomiast ktoś przeniesie numer do Folxa, nie zapłaci nic. Czy wy też odnosicie wrażenie, że w sumie ta oferta jest lepsza niż dwie poprzednie? Odrobinę droższa, ale jednak po prosu lepsza.

Ostatnia oferta z tej kategorii, a oferta Plusa. Mamy w niej abonament za 30 zł z nielimitowanymi SMS-ami, MMS-ami, połączeniami i… 2 GB internetu. Serio? Można tak zrobić? Przy takiej konkurencji? Ale jest pewien plus, aktywacja jest za darmo. Przed Wami jeszcze ostatnia część porównania ofert na najtańszy abonament czerwiec 2018.

najatńszy abonament czerwiec porównanie

Najtańszy abonament czerwiec 2018 – abonament powyżej 30 zł

I tu zaczniemy od Orange, z abonamentem za 39,99 zł. W tej cenie otrzymamy nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy, ale tylko 5 GB internetu.  Do tego umowę podpisujemy na 24 miesiące, a aktywacja będzie nas kosztować aż 49,99 zł. Tylko niezły zasięg i szybkość internetu przemawiają na korzyść tego operatora, bo cena raczej nie działa zachęcająco. Choć nie jest wielka w porównaniu z tym co oferuje Play, a jest to abonament za 50 zł przy umowie na 24 miesiące lub 60 zł przy umowie na 12 miesięcy. I tutaj mamy podobnie, SMS-y, MMS-y i rozmowy bez limitu, a do tego “nielimitowany” internet z lejkiem od 10 GB.

Na koniec mamy ofertę T-Mobile. U tego operatora dostaniemy abonament za 50 zł z rozmowami (na stacjonarne też), SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu. Ale oczywiście po 10 GB lejek. Ale T-Mobile ma tańszą nielimitowaną ofertę, o której wspominaliśmy już w zeszłym zestawieniu i robimy to też w tym. Jest to oferta T1 na 6 lub 12 miesięcy z internetem 5 GB za 29,95 zł. Niestety jest dostępna tylko online i wyłącznie dlatego nie trafiła do naszego zestawienia.

Na tym kończymy nasze porównanie ofert na najtańszy abonament czerwiec 2018 r. Jak zapewne zauważyliście w tym miesiącu nie było żadnych super nowości. Jeśli jednak coś nam umknęło, dajcie znać. A swoją drogą wolicie abonament czy oferty na kartę? Co Waszym zdaniem jest bardziej opłacalne?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *