Mobilny Ranking » Gdzie najtańszy abonament rodzinny?
Porównanie ofert

Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Gdzie najtańszy abonament rodzinny
Kliknij na link, aby przejść do artykułu: Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Mamy nowy rok! Styczeń przywitał nas mrozami, ale wiemy przecież jak sobie z nimi radzić 😉 My natomiast chcemy przywitać nowy rok odpowiedzią na pytanie: gdzie najtańszy abonament rodzinny? Wyszukaliśmy dla Was najkorzystniejsze oferty i uszeregowaliśmy od najtańszych do najdroższych. Jeśli więc planujecie właśnie wziąć abonament we dwoje, troje lub więcej, to koniecznie zobaczcie u kogo najbardziej Wam się to opłaci.

Gdzie najtańszy abonament rodzinny – kryteria

Przede wszystkim chcielibyśmy, żebyście wiedzieli, że do naszego zestawienia trafiły jedynie te oferty, które zawierały:

  • nielimitowane połączenia,
  • nielimitowane SMS-y
  • przynajmniej 2 GB na osobę.

Jak już wspomnieliśmy, ułożyliśmy oferty według cen – od najniższej do najwyższej. W drugiej kolejności braliśmy pod uwagę wielkość pakietu internetowego, a na końcu ewentualne dodatki. No więc gdzie najtańszy abonament rodzinny? Zobaczcie!

Najtańszy abonament rodzinny – porównanie

Abonament rodzinny 2019

Operator

Oferta

Opłaty (łącznie)

Pakiet danych

Więcej

1. Premium Mobile

Freedom dla Dwojga

34,80 zł

po 10 GB

Mobilny Ranking klik

2. Lajt Mobile

Lajt Duet M

35,99 zł

po 10 GB

Mobilny Ranking klik

3. Nju Mobile

W parze 29 zł + 9 zł

38,00 zł

10 – 30 GB współdzielone

Mobilny Ranking klik

4. Plush

Duet w Plush ABO

40,00 zł

15 GB

Mobilny Ranking klik

5. Virgin Mobile

Plan2_24M

43,50 zł

po 20 GB

Mobilny Ranking klik

6. Plus

Abonament DUET

45,00 zł

4 GB współdzielone

Mobilny Ranking klik

7. Orange

DUET Standardowy

59,98 zł

po 5 GB

Mobilny Ranking klik

8. Play

Play DUET M

80,00 zł

po 10 GB

Mobilny Ranking klik

9. T-Mobile

Dla DUETU

80,00 zł

po 10 GB

Mobilny Ranking klik

Abonament rodzinny

– oferty do 40 zł

Odpowiedź na pytanie gdzie najtańszy abonament rodzinny brzmi: w Premium Mobile. U tego operatora za 2 abonamenty płacimy łącznie 34,80 zł. W tej cenie obie osoby dostają nielimitowane połączenia, SMS-y i aż po 10 GB. Jeśli dla kogoś to jeszcze za mało, można zdecydować się na wariant Freedom dla Dwojga+, który kosztuje łącznie 44,40 zł miesięcznie i obejmuje po 20 GB na numer oraz nielimitowane MMS-y. Dla trzech osób koszt wyniesie w sumie 59,30 zł i obejmuje 2 plany Freedom 2 i jeden Freedom1. W każdej z ofert umowę podpisujemy na czas nieokreślony.

Drugie miejsce zajmuje Lajt mobile. Tutaj za 35,99 zł dostaniecie to samo co w Freedom dla Dwojga. Operator oferuje też opcję z większym pakietem internetu – po 30 GB na osobę – za 54,99 zł. Umowę podopnie jak u poprzednika podpisujemy bezterminowo. Niestety nie ma możliwości wzięcia abonamentu na przykład we 3 czy 4 osoby w Lajt Mobile. Być może z czasem operator rozszerzy ofertę grupową.

Miejsce trzecie przyznaliśmy nju mobile. Za 38 zł mamy 2 numery z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami i współdzielonym pakietem 10 GB. Wielkość tego pakietu będzie rosnąć wraz ze stażem, jeśli włączymy bezpłatną usługę „im dłużej, tym lepiej”. Dzięki niej po pół roku do wspólnego wykorzystania mamy już 20 GB, po roku 25 GB, a po dwóch latach 30 GB. Przy tym umowę możemy podpisać na czas nieokreślony.

Abonament rodzinny

– poniżej 50 zł

A teraz pora na kolejny próg cenowy – od 40 do 50 zł. Pierwsza oferta w tej części zestawienia „Gdzie najtańszy abonament rodzinny” należy do Plusha. Przy umowie bezterminowej za w sumie 40 zł miesięcznie dostajemy nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i 10 GB do wspólnego wykorzystania, które jednak podobnie jak w nju mobile, rosną z czasem. Po 3 miesiącach mamy 12 GB, po pół roku 14 GB, po roku 16 GB i po dwóch latach 20 GB. Prócz tego otrzymujemy darmowy pakiet YouTube 10 GB i pakiet Social Free. Dla odważniejszych, którzy podpiszą umowę na 2 lata, oferta zmienia się o tyle, że od początku i na stałe dostaną 15 GB internetu. Każdy kolejny numer w Plush będzie nas kosztował kolejne 20 zł.

Następne miejsce zajęło Virgin Mobile. Ten operator ma ofertę, która staje się tym opłacalniejsza, im więcej numerów weźmiemy. Za dwa numery zapłacimy miesięcznie 43,50 zł. Cena obejmuje nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i po 20 GB. Za każdą kolejną kartę z takimi warunkami będziemy płacić 14,50 zł. Jednak z Virgin Mobile trzeba się związać od razu na 2 lata.

Dalej mamy pierwszego przedstawiciela wielkiej czwórki – Plusa. W Plusie dwie osoby mogą płacąc miesięcznie w sumie 45 zł korzystać z abonamentu obejmującego nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i współdzielony pakiet 4 GB. Dla trzech numerów cena wyniesie 60 zł, a dla czterech 75 zł. Oznacza to, że przy czterech numerach, opłata za każdy z nich wynosi już tylko 18,75 zł, a to już całkiem korzystna cena. Oczywiście przy każdym kolejnym numerze pakiet GB powiększa się o 2 GB.

Abonament rodzinny

– powyżej 50 zł

Ostatnia część rankingu „Gdzie najtańszy abonament rodzinny” zawiera 3 najdroższe oferty. Pierwsza z nich należy do Orange. Pomarańczowy operator udostępnia pakiet podstawowy (nielimitowane wszystko i 5 GB) w cenie 39,99 zł, a każdy kolejny za 19,99 zł. Znowu im więcej, tym taniej choć oferta nie jest tak tanio jak u poprzednika. Za to mamy więcej GB-ów do wykorzystania. Oczywiście zarówno w Plusie, jak i w Orange musimy zobowiązać się na 2 lata. Podobnie jest w wypadku dwóch ostatnich operatorów.

Przedostatnie miejsce przyznaliśmy Play. W ofercie dla duetów cena za kartę to 40 zł miesięcznie, czyli w sumie aż 80 zł. Co prawda operator daje za tę kwotę wszystko bez limitów, 10 GB, darmowy pakiet PlayNow i Tidal za darmo na 12 miesięcy, ale cena jest wysoka. Bardziej opłaca się skorzystać z oferty Rodzina (3-4 numery), gdzie przy tych samych warunkach zapłacimy po 35 zł za kartę lub oferty Pokolenia (5-10 numerów). W ofercie Pokolenia za każdy numer płacimy 30 zł. Ale uzbieraj 5 osób chętnych do wspólnego abonamentu… Sprawa wcale nie jest taka prosta.

Ostatnie miejsce przypadło T-Mobile. Tutaj przy 2 numerach zapłacicie w sumie 80 zł, a za 3 i więcej będzie to po 35 zł za kartę. Za te pieniądze dostaniecie po 10 GB i nielimitowaną resztę, ale żadnych dodatków. Dlatego właśnie oferta T-Mobile znalazła się za ofertą Play.

Jaki abonament rodzinny wybrać?

Podsumowanie

Sami już pewnie zauważyliście, że jeśli brać 2 numery, to u mniejszych operatorów. U tych większych, zawsze zapłacicie drożej, ale różnica się zmniejsza wraz ze wzrostem ilości zakupionych kart SIM. Spośród wielkiej czwórki, najtańszą ofertę ma Plus. Za to daje najmniejszy pakiet internetu. No jakby nie patrzeć, finansowo znacznie bardziej opłacalne jest wzięcie kilku kart u operatorów wirtualnych. Może za tym przemawiać także fakt, że z większością z nich nie trzeba podpisywać umowy na 2 lata.

A co wy myślicie o abonamentach rodzinnych?

We dwoje zawsze raźniej! I jak się okazuje także taniej. W takim razie gdzie najtańszy abonament rodzinny? Przynajmniej w kwestii abonamentów telefonicznych. Abonament Rodzinny zyskuje na popularności, dlatego przedstawiamy aktualne oferty rynkowe dla dwojga. Tyle wystarczy, żeby skorzystać z tego rodzaju abonamentu – nie potrzeba stadka dzieci 😉 Zobaczcie czy coś się zmieniło w stosunku do poprzedniego zestawienia. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z nielimitowanymi połączeniami, sms-mi i jak największą ilością internetu.

Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

– porównanie, marzec 2018

 

Gdzie najtańszy abonament rodzinny? Zestawienie ważne na dzień 16.03.2018

OperatorWięcejOpłata (2 num.)

Pakiet Danych

Taryfa
Plushnajlepszy abonament no limit bez telefonu40,00 zł

15 GB (na każdy numer)

Duet w Plush Abo
  • Pakiet Social free – korzystanie z Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsApp w kraju bezpłatne.
  • Pakiet Video free – przez 3 miesiące korzystanie z YouTube w kraju bezpłatne. Potem możliwość zakupu „Pakietu Video” 2,5 GB na korzystanie z YouTube w kraju za 4,99 zł/mies. Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Abonament Rodzinny

Usługa „Wakacje od Abonamentu” – w Plush ABO możesz sobie zrobić przerwę od płacenia abonamentu, kiedy chcesz i na jak długo chcesz. W ramach promocji możesz zawiesić posiadany plan cenowy oraz usługi/pakiety dodatkowe i nie płacić abonamentu. Wystarczy, że wyślesz SMS-a o treści: WAKACJE pod numer: 80666. Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Pakiet „Plush Internet Extra 5 GB” (pakiet przywracający prędkość transmisji danych po wyczerpaniu podstawowego pakietu Internetowego) – 5 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

„Duet w Plush ABO”. W ramach promocji otrzymasz rabat na abonament w wysokości po 4,99 zł w ramach nowej umowy i w ramach wszystkich kolejnych umów pod warunkiem spełniania wszystkich warunków promocji w momencie weryfikacji spełnienia warunków uprawniających do otrzymania rabatu. Oznacza to, że za 2 abonamenty zapłacisz 40 zł i w każdej chwili możesz wziąć kolejny numer. Jeśli kupisz dwa lub więcej numerów otrzymujesz zniżkę na wszystkie numery.
Gdzie najtańszy abonament rodzinny?
Usługa „Stażowe” – polega na zwiększeniu wielkości pakietu Internetowego dostępnego w ramach abonamentu w zależności od długości Twojego stażu w sieci Polkomtel do podanych poniżej wielkości:
-> staż powyżej 3 miesięcy: +2 GB,
-> staż powyżej 6 miesięcy: +4 GB,
-> staż powyżej 12 miesięcy: +6 GB,
-> staż powyżej 24 miesięcy: +10 GB.

Premium Mobilenajlepszy abonament no limit bez telefonu44,40 zł

20 GB (na każdy numer)

Freedom dla dwojga +
W ramach promocji abonent otrzymuje kartę OpenCard w formie elektronicznej wraz z kodem aktywacyjnym – uprawnia ona do uzyskiwania rabatów w restauracjach w całej Polsce oraz otrzymywania innych przywilejów zgodnie z regulaminem programu partnerskiego OpenCard.

Program Ambasador – Program ambasador polega na tym, że każdy może zarobić na poleceniu tej sieci swoim znajomym (lub obcym – liczy się to, aby osoba, której poleciliśmy tą sieć komórkową zdecydowała się przejść do Premium Mobile telefony). Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w programie ambasador? Przede wszystkim należy zarejestrować się na stronie Premium Mobile. Po tym należy zachęcić naszych przyjaciół do zapoznania się z ofertą tego operatora.

Kwota abonamentu uwzględnia rabat za e-fakturę, zgody marketingowe oraz rabat podstawowy na abonament. Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Abonament Rodzinny

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 29 zł; Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Lajt Mobilenajlepszy abonament no limit bez telefonu59,99 zł

30 GB (na każdy numer)

Lajt Duet XL
Kwota abonamentu 19,99 zł/miesiąc uwzględnia bonus krajowy (jest to rabat na abonament w wysokości 20 zł – oznacza to, że jeżeli nie otrzymasz bonusu krajowego za niniejszą ofertę zapłacisz 39,99 zł/miesiąc).

Bonus krajowy jest przyznawany na każdy okres rozliczeniowy, gdy korzystasz z usługi w kraju oraz gdy w roamingu w roamingu UE:
– wykorzystujesz do 50 minut na połączenia wychodzące (minuty są wymienne na 50 SMS-ów),
– nie korzystasz z limitu GB w ramach danych z pakietu krajowego,
– nie wysyłasz MMS-ów,
– korzystasz z pakietu Internetu w roamingu w roamingu UE w jednej z 3 opcji: 100 MB, 500 MB lub 1 GB. Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Jednorazowa opłata aktywacyjna:
-> 19 zł – gdy wybierzesz umowę bezterminową lub na 24 miesiące;
-> 29 zł – gdy wybierzesz umowę na 12 miesięcy. Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Abonament Rodzinny

Kwota abonamentu 19,99 zł miesięcznie uwzględnia rabat za e-fakturę oraz bonus krajowy (jest to rabat na abonament w wysokości 20 zł – oznacza to, że jeżeli nie otrzymasz bonusu krajowego za niniejszą ofertę zapłacisz 39,99 zł/miesiąc)

Virgin Mobilenajlepszy abonament no limit bez telefonu58,50 zł

15 GB (na każdy numer)

Plan 3
W trakcie trwania abonamentu możesz go zawiesić wyłączając płatne pakiety cykliczne. Jeśli chcesz, to możesz w każdym momencie zmienić swój abonament tak jak potrzebujesz. Jak? Logując się do serwisu samoobsługowego lub wysyłając SMS-a.

Abonament Rodzinny

Propozycje uwzględniają ulgę za e-fakturę i zgody marketingowe.

Stażowe w Virgin Mobile:

  • 4 miesiąc: 3 GB + 1 GB (bonus) = 4 GB
  • 7 miesiąc: 3 GB + 2 GB (bonus) = 5 GB
Nju Mobilenajlepszy abonament no limit bez telefonu38,00 zł

10 GB (dzielone na 2 numery;

GB rośnie co 6 mieś.)

Nju dodatkowy
w planie taryfowym nju podstawowy z usługą „wszystko – nie więcej niż 29zł” w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 29 zł za:

  • nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi,
  • SMSy i MMSy,
  • 10 GB (z czego 1,87 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej)

Usługa dotyczy standardowych połączeń w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej.

Z usługą „im dłużej, tym lepiej” liczba GB w Twojej ofercie wzrasta, im dłużej jesteś w nju z rachunkiem.

oferta / usługaliczba GB do wykorzystania
staż do
6 miesięcy
staż powyżej
6 miesięcy
staż powyżej
12 miesięcy
staż powyżej
24 miesięcy
najwięcej – nie więcej niż 39 zł20 GB40 GB50 GB60 GB
wszystko – nie więcej niż 29 zł10 GB20 GB25 GB30 GB
rozmowy – nie więcej niż 19 zł1 GB2 GB2,5 GB3 GB
nju internet dodatkowy120 GB40 GB50 GB60 GB

1usługę „im dłużej, tym lepiej” można włączyć z numeru głównego.

Usługa „im dłużej, tym lepiej” nie zwiększa liczby GB w roamingu w Unii Europejskiej.

Abonament Rodzinny

Z usługą „im dłużej, tym lepiej” już po trzecim miesiącu w nju z rachunkiem przestaje Cię obowiązywać minimalna kwota rachunku 9 zł. To oznacza, że jak w danym miesiącu nie będziesz korzystać z telefonu, to nic nie zapłacisz.

Jeżeli nie będziesz korzystać z telefonu przez 6 kolejnych miesięcy, Twój numer zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę. Nie dotyczy to planu nju podstawowy z dołączonymi do niego planami dodatkowymi.

Orangenajlepszy abonament no limit bez telefonu59,98 zł

5 GB (na każdy numer)

Duety i Rodzina
Abonament za 0 zł przez 3 miesiące dla przenoszących numer do Orange

Abonament Rodzinny

Nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne w UE; Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich w UE; Internet 5 GB (w tym 2,58 GB w UE)

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 49,99 zł

Kwota abonamentu 39,99 zł miesięcznie obejmuje rabat za e-fakturę i zgody marketingowe

Usługa „Halogranie” – 0 zł – pierwszy miesiąc, później – 2 zł/miesiąc

Spotify Premium – 0 zł – pierwsze 3 miesiące, później – 19,99 zł/miesiąc

Nawigacja Orange – 0 zł – pierwsze 2 miesiące, później – 12,99 zł/miesiąc

Usługa „Gdzie jest dziecko?” – 0 zł – pierwsze 4 miesiące, później – 6,15 zł/miesiąc

Plusnajlepszy abonament no limit bez telefonu75,00 zł

Internet bez końca

(po 24 GB lejek)

Abonament Duet

Usługi i pakiety, które możesz potem wyłączyć:

0 zł przez 30 dni (2.02 zł od 2 mies.) Czasoumilacz
0 zł przez 1 miesiąc (2.99 zł od 2 mies.) Ochrona Internetu ?
0 zł przez 1 miesiąc (4.99 zł od 2 mies.) Serwis wyświetlacza

Usługa „HBO GO” (hity filmowe i kultowe seriale) – 0 zł – pierwszy miesiąc, później – 20 zł/miesiąc

Plus Internet Extra 300 MB – 7 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

Plus Internet Extra 500 MB – 9 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

Plus Internet Extra 1 GB – 14,99 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

Plus Internet Extra 3 GB – 24,99 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0 zł

Kwota abonamentu 30 zł uwzględnia rabat za e-fakturę

T-mobilenajlepszy abonament no limit bez telefonu80,00 zł

bez limitu
Dla Duetu
Opłata miesięczna uwzględnia rabat 5 zł za zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Warunkiem otrzymania rabatu jest zaznaczenie tej zgody w następnym kroku zamówienia.

Opłata aktywacyjna (doliczana do pierwszej faktury):   49.90 zł

Muzyka bez limitu danych – To opcja umożliwiająca korzystanie z Tidala i słuchanie internetowych stacji radiowych w smartfonie bez bez zużywania paczek danych.

Promocja dla przenoszących numer – 1 zł za abonament przez pierwsze 4 miesiące, później (czyli od 5. miesiąca) – 50 zł/miesiąc.

Internet z pełną dostępną prędkością do 10 GB, potem  do 1 Mb/s (w tym 2,55 GB w UE)

Usługa „Dzieci w sieci” (decyduj kiedy i do których stron WWW ma dostęp Twoje dziecko) – 4,99 zł/miesiąc (jeżeli aktywujesz usługę razem z nową w T-Mobile i na okres trwania tej umowy) lub 5,99 zł/miesiąc (jeżeli aktywujesz usługę w dowolnym momencie trwania umowy)

500 MB Internetu w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 19,99 zł/1 dzień

1 GB Internetu w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 39,99 zł/7 dni

Internet bez limitu danych (prędkość do 256 kb/s) w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 49,99 zł/7 dni

30 MB Internetu na Świecie – 29,90 zł/7 dni

100 MB Internetu na Świecie – 99,90 zł/7 dni

500 MB Internetu na Świecie – 359,90 zł/14 dni

1 GB Internetu na Świecie – 599,90 zł/14 dni

Playnajlepszy abonament no limit bez telefonu80,00 zł

bez limitu

Stan Nielimitowany Duet
Tidal jest bezpłatny przez 24 miesiące (potem 19,99 zł/mies.), a ShowMax przez 3 miesiące (potem 19,90 zł/mies.). 
Z usług możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Jeżeli nie będziesz z nich korzystał wyłączymy je automatycznie.
Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.
Jednorazowa opłata aktywacyjna – 50 zł
Kwota abonamentu 50 zł miesięcznie uwzględnia rabat za e-fakturę i zgody marketingowe
Internet z pełną dostępną prędkością do 10 GB, potem do 1 Mb/s. Nielimitowane rozmowy i SMS-y/MMS-y w roamingu w UE oraz pakiet Internetu w roamingu w UE, który wynosi 3,15 GB i pomniejsza podstawowy pakiet Internetu w kraju; jeżeli rezygnujesz z rabatów za e-fakturę i terminowe płatności oraz zgody marketingowe Twój pakiet w roamingu UE wyniesie 3,78 GB (każde 5 zł rabatu obniża pakiet o 323 MB)
Pakiet, który przywraca pełną prędkość transmisji danych kosztuje 15 zł (pakiet jednorazowy)

 

Gdzie Najtańszy Abonament Rodzinny

Podsumowanie zestawienia

Zestawienie z tego miesiąca otwiera Plush. Mają naprawdę dobrą ofertę, dlatego zastanawiając się gdzie najtańszy abonament rodzinny, płacimy w tej sieci jedyne 20 zł za numer. Premium Mobile  natomiast daje o 5 GB internetu więcej na każdy numer za 22,20 zł na głowę. Mają bardzo zbliżone i naprawdę korzystne oferty. Jeśli zerkniecie na porównanie najtańszych abonamentów no limit, przekonacie się, że  w pojedynkę nie da się  zapłacić mniej za taką ofertę. Abonamenty no limit zaczynają się od 29,70 zł. Dlatego warto przemyśleć czy nie wejść z kimś w telefoniczną spółkę. Zastanawiając się zatem, gdzie najtańszy abonament rodzinny ma swoje źródło, odpowiedzią jest Plus, ponieważ Premium Mobile korzysta z tej samej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Dalej w zestawieniu znalazło się Lajt Mobile.Tutaj abonament rodzinny to aż 30 GB internetu na każdą osobę, a cena za numer wyniesie niecałe 30 zł.  To nadal całkiem przyzwoita oferta. Następne jest Virgin Mobile bo chociaż za abonament przyjdzie zapłacić odrobinę mniej, to jednak otrzymujemy dużo mniej internetu – po 15 GB na numer. Listę zamykają oferty największych operatorów ze względu na wysokie ceny. Przy czym Play i T-Mobile mają takie same oferty! Najtańszy abonament rodzinny (mówiąc dalej o największych  operatorach) ma Orange. Jednak w cenie prawie 30 zł za numer oferuje tylko po 5 GB na głowę. Po wyczerpaniu tego limitu Orange automatycznie nalicza 10 zł za dodatkowy pakiet 2 GB. Dlatego trzeba się pilnować, jeśli nie chcemy ponosić poza abonamentowych kosztów… Dla porównania Nju Mobile daje 10 GB do wykorzystania na dwa numery za 38 zł. I jak wspominaliśmy w zeszłym miesiącu, liczba GB do podziału rośnie. Po 6 miesiącach mamy już 20 GB na dwa numery, a po 2 latach – 30 GB.  Czyli można taniej? Można!

A co Wy myślicie o takich ofertach? Macie już abonament rodzinny lub duet? Waszym zdaniem warto? A gdzie najtańszy abonament rodzinny? Napiszcie w komentarzach.

 

Gdzie najtańszy abonament rodzinny?
4.2 (83.75%) 16 votes

728x90