Premium Mobile Opinie

Premium Mobile Opinie

Premium Mobile to stosunkowo nowy operator wirtualny, który działa na rynku od stycznia 2016 roku. Początkowo oferował on rozwiązania dla biznesu, jednak szybko przestawili się na oferty dla klientów indywidualnych. I w przeciągu zaledwie kilkunastu miesięcy Premium był w stanie zostać jednym z najlepszych operatorów wirtualnych, z bardzo szybko rosnącą bazą klientów, o czym pisaliśmy w innym artykule o operatorze. Tak więc co wyróżnia tego operatora? Co sprawia, że radzi sobie tak dobrze? Postanowiliśmy przyjrzeć się temu operatorowi i (oczywiście subiektywnie) wyrazić naszą opinię.

Zapraszamy także do napisania i przeczytania Waszych opinii na temat Premium.

W ofercie Operatora pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to różnorodność abonamentów. Operator ten ma zarówno abonamenty dla klientów indywidualnych, jak i abonamenty rodzinne. Posiada on też domowy internet mobilny. Warto też wspomnieć o programie Ambasador, który pozwala nam na dorobienie kilku złotych.

Premiummobile

Premium Mobile - opinie - logo

Abonament w Premium na tle konkurencji wypada bardzo interesująco. Obecnie wraz z Lajt Mobile posiadają oni najtańszy abonament bez telefonu. Do tego w ramach taryf abonamentowych dla klientów indywidualnych dają spory pakiet danych, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę tak niski abonament. Najtańszy abonament – Freedom.PL- kosztować nas będzie zaledwie 16,70. Za te niewielkie pieniądze dostaniemy nielimitowane minuty/smsy oraz 3 GB internetu. Warto w tym miejscu dodać, że Sieć korzysta z nadajników Plusa. Oznacza to, że nie powinniśmy mieć problemów w zasięgiem oraz szybkością internetu. Do tego najlepszy abonament Mobile kosztuje 29,70 i daje nam 30 GB internetu. Wielu operatorów za taki pakiet internetu często liczy sobie nawet dwa razy więcej.

Abonament rodzinny w Premium (Freedom dla Dwojga, Freedom dla Trojga) również prezentuje się interesująco. Tutaj także możemy liczyć na połączenie niskich cen i dużego pakietu internetowego. Generalnie ciekawą opcją w Premium jest to, że nie podpisujemy umowy na czas określony, więc możemy wypisać się z tej sieci kiedy tylko chcemy. Stąd też biorą się w sieci w przypadku Premium Mobile opinie – pozytywne

Premium Mobile Opinie

Na pewno trzeba też powiedzieć o tym, że Premium nie oferuje abonamentu z telefonem, co dla niektórych może być minusem. Poza tym ten operator wirtualny ma to do siebie, że stara się korzystać z marketingu szeptanego zamiast wydawać pieniądze na drogie reklamy w telewizji. Może dzięki temu faktycznie mają tanio, ale gdyby jednak postarali się o szerszą reklamę mogliby osiągnąć jeszcze więcej. Wyniki z zeszłego roku wskazują, że faktycznie byliby w stanie to osiągnąć.

Podsumowując, ten wirtualny operator jest ciekawą opcją dla osób, które za małe pieniądze chcą zyskać ciekawy abonament z dużymi możliwościami. Ten operator wirtualny jest ciekawą alternatywą dla wielkiej czwórki, jednakże w swojej ofercie nie posiada telefonu, co dla niektórych może być dużym minusem. Premium Mobile ma szanse rozwinąć się na polskim rynku i stać się jednym z popularniejszych abonamentów. Jest wiele sieci z rozszerzeniem Mobile czy Premium akurat zapisze się w historii operatorów na dłużej? Sprawdź kanał YouTube operatora Oficjalny Kanał Mobile  i jakie tam są o Premium Mobile opinie.

Premium Mobile Opinie

Poniżej prezentujemy Wam nasze porównania, w których znajdziecie Premium Mobile. Zobacz, jak radzi sobie ta sieć w zestawieniu z innymi!

Sprawdź też nasze porównanie wszystkich ofert komórkowych tutaj.

A Wy co sądzicie? Podzielcie się swoją opinią i sprawdźcie, jakie ma Premium Mobile opinie.Oferty abonamentowe

TaryfaCenaOkres umowyMinuty /SMSyInternet w telefonieOferta
FreedomPL16,70 złUmowa

na ile chcesz

No Limit3 GB LTENajtańszy abonament bez telefonu
Freedom119,90 złUmowa

na ile chcesz

No Limit10 GB LTENajtańszy abonament bez telefonu
Freedom224,70 złUmowa

na ile chcesz

No Limit20 GB LTENajtańszy abonament bez telefonu
Freedom329,70 złUmowa

na ile chcesz

No Limit30 GB LTENajtańszy abonament bez telefonu

Poniżej przedstawiamy pełna ofertę Premium Mobile, aktualną na dzień 18.04.2018

Sieć oferuje 4 różne taryfy abonamentowe. Pierwszą z nich jest FreedomPL. W FreedomPL dostajemy 3 GB internetu LTE, nielimitowane rozmowy na numery komórkowe oraz darmowe smsy. Za FreedomPL zapłacimy 16,70 zł. MMSy w tej taryfie kosztują 29 groszy, podobnie jak minuty na numery stacjonarne.

W Freedom1, abonamencie za 19,90 mamy 10 GB internetu LTE, a do tego darmowe minuty do krajowych sieci komórkowych i darmowe smsy. Za mmsy oraz minuty na numery stacjonarne zapłacimy tak jak w FreedomPL.

Freedom2 kosztuje już 24,70 zł miesięcznie. I w tej taryfie mamy już 20 GB internetu LTE na miesiąc. Razem z nielimitowanymi połączeniami na zarówno numery stacjonarne, jak i numery komórkowe, darmowe smsy oraz darmowe mmsy.

Najlepszy abonament  to Freedom3. W Freedom3 dostajemy aż 30 GB internetu LTE za 29,70 zł miesięcznie, co oznacza 1 GB za dokładnie 99 groszy. Poza tym w tym abonamencie możemy liczyć również na wszelkie no limit – darmowe połączenia, smsy i mmsy.

Wszystkie powyższe taryfy działają na zasięgu Plusa i ich opłata aktywacyjna wynosi 29 zł.

Poza standardowymi abonamentami, Premium posiada także abonamenty rodzinne. Pierwszym jest Freedom dla dwojga, na który składają się dwa pakiety Freedom1 – zapłacimy za nie na jednym rachunku 34,80 zł, czyli 17,40 na osobę. Drugim abonamentem dla dwóch osób jest Freedom dla dwojga+, gdzie mamy dwa abonamenty Freedom2. tutaj zapłacimy w sumie 44,40 zł, czyli 22,20 na osobę za miesiąc.

Ostatnim abonamentem rodzinnym w Premium jest Freedom dla trojga, czyli abonament dla trzech osób. Na Freedom dla trojga składają się dwa Freedom2 oraz jeden Freedom1. Całośc kosztuje 59,30 zł, czyli 19,76 za osobę. W sumie dostępne dla nas będzie aż 50 GB internetu na trzy osoby.

Premium Mobile to także internet mobilny. Mamy tutaj do dyspozycji FreedomNET 25, w którym dostajemy 25 GB internetu LTE do wykorzystania na miesiąc za 24,70 zł, lub FreedomNET Dom, gdzie za 49,90 zł mamy 100 GB w dzień i 200 GB w nocy na cały miesiąc.

Premium Mobile Opinie

Przydatne dokumenty do pobrania

Pobierz: Umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych firma 

Pobierz Umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych osoba fizyczna 

Pobierz Odstąpienie od umowy zawartej na odległość 

Pobierz Wniosek o przeniesienie numeru 

Pobierz Regulamin promocji FreedomPL 

Pobierz Regulamin promocji Open Card 

 

Premium Mobile Opinie
4 (80.3%) 67 vote[s]