Mobilny Ranking » Opinie » Premium Mobile – opinie

Premium Mobile – opinie

Premium Mobile - opinie - logo

 

Opinie – Premium Mobile

Premium Mobile to stosunkowo nowy operator wirtualny, który działa na rynku od stycznia 2016 roku. Początkowo oferował on rozwiązania dla biznesu, jednak szybko przestawili się na oferty dla klientów indywidualnych. I w przeciągu zaledwie kilkunastu miesięcy Premium Mobile był w stanie zostać jednym z najlepszych operatorów wirtualnych, z bardzo szybko rosnącą bazą klientów, o czym pisaliśmy tutaj. Tak więc co wyróżnia tego operatora? Co sprawia, że radzi sobie tak dobrze? Postanowiliśmy przyjrzeć się temu operatorowi i (oczywiście subiektywnie) wyrazić naszą opinię.

Zapraszamy także do napisania Waszych opinii na temat Premium Mobile w poniższych komentarzach.

W ofercie Premium Mobile pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to różnorodność abonamentów. Operator ten ma zarówno abonamenty dla klientów indywidualnych, jak i abonamenty rodzinne. Posiada on też domowy internet mobilny. Warto też wspomnieć o programie Ambasador, który pozwala nam na dorobienie kilku złotych.

Abonament w Premium Mobile na tle konkurencji wypada bardzo interesująco. Obecnie wraz z Lajt Mobile posiadają oni najtańszy abonament bez telefonu. Do tego w ramach taryf abonamentowych dla klientów indywidualnych dają spory pakiet danych, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę tak niski abonament. Najtańszy abonament w Premium Mobile- Freedom.PL- kosztować nas będzie zaledwie 16,70. Za te niewielkie pieniądze dostaniemy nielimitowane minuty/smsy oraz 3 GB internetu. Warto w tym miejscu dodać, że Premium Mobile korzysta z nadajników Plusa. Oznacza to, że nie powinniśmy mieć problemów w zasięgiem oraz szybkością internetu. Do tego najlepszy abonament w Premium Mobile kosztuje 29,70 i daje nam 20 GB internetu. Wielu operatorów za taki pakiet internetu często liczy sobie nawet dwa razy więcej.

Abonament rodzinny w Premium Mobile (Freedom dla Dwojga, Freedom dla Trojga) również prezentuje się interesująco. Tutaj także możemy liczyć na połączenie niskich cen i dużego pakietu internetowego. Generalnie ciekawą opcją w Premium Mobile jest to, że nie podpisujemy umowy na czas określony, więc możemy wypisać się z tej sieci kiedy tylko chcemy.

Na pewno trzeba też powiedzieć o tym, że Premium Mobile nie oferuje abonamentu z telefonem, co dla niektórych może być minusem. Poza tym ten operator wirtualny ma to do siebie, że stara się korzystać z marketingu szeptanego zamiast wydawać pieniądze na drogie reklamy w telewizji. Może dzięki temu faktycznie mają tanio, ale gdyby jednak postarali się o szerszą reklamę mogliby osiągnąć jeszcze więcej. Wyniki z zeszłego roku wskazują, że faktycznie byliby w stanie to osiągnąć.

Podsumowując, Premium Mobile jest ciekawą opcją dla osób, które za małe pieniądze chcą zyskać ciekawy abonament z dużymi możliwościami. Ten operator wirtualny jest ciekawą alternatywą dla wielkiej czwórki, jednakże w swojej ofercie nie posiada telefonu, co dla niektórych może być dużym minusem. Premium Mobile ma szanse rozwinąć się na polskim rynku i stać się jednym z popularniejszych abonamentów.

Poniżej prezentujemy Wam nasze porównania, w których znajdziecie Premium Mobile. Zobacz, jak radzi sobie ta sieć w zestawieniu z innymi!

Najtańszy abonament bez telefonu -> sprawdź

Najlepszy abonament No Limit bez telefonu-> sprawdź

Abonamenty rodzinne -> sprawdź

Sprawdź też nasze porównanie wszystkich ofert komórkowych tutaj.

A Wy co sądzicie o Premium Mobile? Napiszcie w komentarzach!

 

Premium Mobile – opinie
4.6 (92%) 30 votes
4.6 30głosów

image_pdf