Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Nju Mobile opinie

Strona Nju Mobile opinie. Nju Mobile (a w zasadzie nju mobile) to jeden z wielu popularnych w Polsce operatorów wirtualnych sieci komórkowych. Nju na rynek został wprowadzony w kwietniu 2013 roku. Operatorem i właścicielem Nju Mobile jest Orange. Nju mobile oferuje zarówno oferty na abonament (postpaid) jak i oferty na kartę (prepaid). Sieć komórkowa w reklamach posługuje się bardzo charakterystycznym, stylizowanym ziemniakiem, który wzorowany jest na australijskiej postaci kreskówkowej.

Tutaj prezentujemy, jakie naszym zdaniem ma Nju Mobile opinie. Zapraszamy także do dyskusji na temat tego operatora w komentarzach poniżej!

Na koniec I kwartału 2014 (po roku działalności) pod marką Nju Mobile działało 479 tys. kart SIM, z czego 77% w ramach usług prepaid, co świadczy o tym, że sieć ta szybko zyskała na popularności i Nju Mobile opinie ma niezłe. Obecnie Nju Mobile znane jest przede wszystkim z tzw. stażowego, dzięki któremu z czasem zyskujemy coraz większe pakiety danych. W przypadku Nju Mobile jest to o tyle odczuwalne, że w ciągu zaledwie 6 miesięcy pakiet danych podwaja się, a po 24 miesiącach będziemy mieli aż trzy razy więcej internetu, niż na początku umowy. Nju Mobile opinie też dobre ze względu na to, że od początku sieć ta ma w ofercie umowy na czas nieokreślony. Kolejnym istotnym czynnikiem, składający się na ofertę Nju, jest “nie więcej niż”. W myśl tej frazy, pełny rachunek abonamentowy w Nju zapłacimy tylko, gdy wykorzystamy określoną ilość internetu, SMSów lub minut. Gwarantowana opłata abonamentowa w Nju to tylko 9 zł. I obowiązuje tylko przez trzy pierwsze miesiące umowy.

Nju Mobile Abonament

Nju Mobile oferuje trzy rodzaje abonamentu. Pierwszym jest rozmowy – nie więcej niż. Jest to najtańszy abonament w Nju, za zaledwie 19 zł miesięcznie. Jest to abonament przeznaczony dla tych, którzy tylko i wyłącznie dzwonią i nie korzystają z smsów. Minuty mamy darmowe, ale smsy i mmsy są już płatne. Do tego jesze dostajemy 1 GB internetu ( 1,23 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE ) – który oczywiście z czasem się zwiększa.

Drugi abonament Nju to wszystko – nie więcej niż – jest to najpopularniejsza oferta Nju, która kosztuje niespełna 30 zł miesięcznie. Mamy tutaj naprawdę niezłe warunki. Na start mamy od razu nielmitowane połącznia, smsy i mmsy, do tego dochodzi 10 GB internetu (1,87 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE). Naprawdę nieźle, jak ze tę cenę (zwłaszcza, jeżeli porównamy to do tego, co oferuje firma-matka Orange), a 30 GB internetu po dwóch latach oznacza, że po 24 miesiącach będziemy za 1 GB płacić mniej niż złotówkę!

Najlepszy abonament Nju Mobile to najwięcej – nie więcej niż. Zdecydowanie ten abonament można polecic przede wszystkim tym, którzy z internetu w komórce korzystają do oporu (np. oglądając pośrednio telewizję). Oczywiście są tutaj standardowe no-limity, ale do tego jest jeszcze 20 GB internetu (2,52 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE), który – jeżeli poczekamy dwa lata – zamieni się na 60 GB! Na chwilę obecną praktycznie nikt nie daje takiej wartości gwarantowanej internetu mobilnego w abonamencie. Dzięki temu można spokojnie stwierdzić, że Nju Mobile opinie ma dobre.

Poza tym możemy też do każdej oferty dołączyć tzw nju dodatkowy. Jest to forma oferty rodzinnej, gdzie za drugą kartę SIM w abonamencie płacimy dodatkowe 9 zł. Numer dodatkowy korzysta dokładnie z tej samej usługi co numer główny.

Nju Mobile oferta

TaryfaCenaOkres umowyMinuty /SMSyInternet w telefonieOferta
najwięcej – nie więcej niż39 zł

umowa na

czas nieokreślony

SMS-y i MMS-y bez limitu

w kraju i w roamingu w UE

20 GB (40 GB po pół roku,

60 GB po dwóch latach)

Nju Mobile opinie
wszystko – nie więcej niż29 zł

umowa na

czas nieokreślony

SMS-y i MMS-y bez limitu

w kraju i w roamingu w UE

10 GB (20 GB po pół roku,

30 GB po dwóch latach)

Nju Mobile opinie
rozmowy – nie więcej niż19 zł

umowa na

czas nieokreślony

9gr/SMS, 19gr/MMS

1 GB (2 GB po pół roku, 3

GB po dwóch latach)

Nju Mobile opinie

Nju Mobile to także oferta na kartę. Telefon na kartę w Nju to dwa warianty, kosztują odpowiednio 19 i 29 zł i odpowiadają dokładnie tym samym wersjom w abonamencie, z tą różnicą, że są to oferty prepaid, więc płacimy kiedy chcemy. Warto też dodać, ze jeżeli przez 6 miesięcy w abonamencie nie wykorzystujemy przyznanych nam limitów, operator automatycznie zamienia nasz abonament na usługę prepaid.

Nju Mobile też w ofercie internet mobilny na kartę. Tańszy – nju internet dodatkowy – kosztuje 19 zł i na początek dostajemy do wykorzystania 20 GB miesięcznie. Oczywiście stażowe również tutaj obwiązuje, więc po pół roku mamy 40 GB, a po dwóch latach – 60 GB. Naturalnie cały czas w niezmienionej cenie.

nju internetowy to lepsza taryfa na internet mobilny w Nju, kosztuje 29 zł i na start mamy 40 GB internetu. Po 6 miesiącach zwiększa się to do 80 GB. A po 24 miesiącach będzie to aż 120 GB. Taka oferta na internet mobilny na kartę jest naprawdę kusząca. I bardzo wyraźnie pokazuje, że przez stażowe Nju Mobile opinie ma korzystne.

Nju działa na nadajnikach Orange, więc decydując się na tego operatora warto sprawdzić, jak wygląda zasięg w naszej okolicy.

A Waszym zdaniem, jakie Ma Nju Mobile opinie? Zapraszamy do komentowania!

Nju Mobile opinie

Przydatne dokumenty Nju:

Regulamin promocji Przenieś numer od innego operatora i zgarnij gadżet od nju mobile

Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów nju mobile

Regulamin usługi „Najwięcej -nie więcej niż 39 zł” w ofercie nju z rachunkiem

Regulamin usługi „Wszystko -nie więcej niż 29 zł” w ofercie nju z rachunkiem

Regulamin usługi „Rozmowy -nie więcej niż 19 zł” w ofercie nju z rachunkiem

Cennik usług w ofercie nju z rachunkiem