Mobilny Ranking » nju mobile: limity roamingu w UE
Promocje

nju mobile: limity roamingu w UE

Nju mobile - limity roaminguOd 28 września wszyscy, którzy posiadają numery w nju mobile otrzymają internetowe limity roamingu w Unii Europejskiej zgodnie z cennikiem operatora. Do tej pory niektórzy klienci dostawać wyższe limity. Wynikało to z błędu operatora.

Limity te są zgodne z cenami usług w roamingu i odnoszą się do osób korzystających z nju z rachunkiem, które podróżują na terenie Unii. Po osiągnięciu limitów wydatków, Internet, SMS-y, MMS-y oraz minuty. Kiedy dojdziemy do limitu wydatków, będą nas obowiązywać określone zasady. Po pierwsze, tak jak w czasie pobytu w Polsce, opłaty za minuty, SMS-y, MMS-y nie są naliczane. Po drugie, dany klient otrzymuje do wykorzystania pakiet danych dostosowany do rodzaju planu, jaki opłaca. Po wykorzystaniu tego pakietu będziemy za każdy kolejny MB płacić 4 grosze, czyli za 1 GB transferu zapłacimy 40 złotych. Poniżej przedstawiamy tabelę z szczegółowymi informacjami, a jeżeli chcecie wiedzieć więcej, możecie sprawdzić cennik usługi.

Transmisja danych w roamingu – Strefa 1
nju mobile: limity roamingu w UE
Brak ocen

image_pdf

Marcin Łoziński

Konichiwa! Jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, na kierunku Politologia. Lubię podróżować autostopem, oglądam dużo piłki nożnej, ale przede wszystkim pochłaniam wszystkie informacje o technologiach mobilnych, jakie tylko znajdę. W wolnym czasie słucham Jazzu i piszę opowiadania.