Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Samsung z 4 kamerkami

Samsung z 4 kamerkami w średniaku? Brzmi ciekawie

Wygląda na to, że Samsung zamierza przesunąć granice jakości fotografowania w telefonach ze średniej półki. Według ostatniego przecieku, 11 października Samsung z 4 kamerkami ujrzy światło dzienne. I będzie to telefon z linii A nie S. Ma się nazywać Galaxy A9 Star Pro (2018).

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Samsung z 4 kamerkami

Telefon ma mieć wszystkie 4 aparaty ulokowane w jednej pionowej linii po lewej stronie obudowy. Pod nimi zaś zainstalowana będzie LED-owa lampa błyskowa. Już wcześniej producent dawał pole do snucia domysłów, zaproszeniem na 11 października opatrzonym tajemniczym hasłem “4X Fun”.

Podobno telefon ma być dostępny w kolorze czarnym oraz w niebieskim i różowym gradiencie. Wyceniony został na 580 USD.

Porównanie ofert

Według plotek, firma wprowadzi także telefon o nazwie Galaxy A7 (2018) z 3 kamerkami i ulokowanym z boku czytnikiem linii papilarnych. To urządzenie także ujrzy światło dzienne 11 października. Procesor odpowiedzialny za pracę smartfona to Snapdragon 710 lub Snapdragon 660 z 4 GB RAM-u.

Galaxy A7

Zmiany, zmiany…

Ostatnio mówi się też, że Samsung rozważa zlikwidowanie linii Galaxy J i rozszerzenie serii Galaxy A. Galaxy A ma być bezpośrednią konkurencją dla urządzeń klasy średniej takich producentów jak Huawei czy Xiaomi. Pustkę po Galaxy J być może zapełni też seria Galaxy M, która miałaby być produkowana jedynie na rynek w Chinach, Indiach i Ameryce Pd. W ramach linii Galaxy M miałyby się ukazywać agresywne, budżetowe smartfony. Te zmiany to jednak dopiero kwestia przyszłości.

A wracając do przecieku o 4 aparatach w tańszej serii Galaxy A, trzeba zauważyć, że jeśli okaże się prawdą, to Samsung wysoko podniesie poprzeczkę. Póki co, nawet we flagowcach nie mamy jeszcze tyle oczek. Do 11 października zostało jeszcze tylko 3 tygodnie, więc niebawem dowiemy się ile z tych wszystkich rewelacji faktycznie jest prawdą.

Internet domowy? Najlepsze Oferty

A Wy, co myślicie o takim kroku Samsunga? Kupilibyście Galaxy A9 Star Pro dla jego 4 aparatów? A może już 3 kamerki z Galaxy A7 by Wam wystarczyły?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *