Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

xiaomi pocophone

Xiaomi Pocophone F1 – szybszy niż flagowce, tani jak średniaki

Nowe dziecię Xiaomi jeszcze nie trafiło do oficjalnej sprzedaży, a już wzbudza silne emocje. Jedni idąc za nazwą, pytają po co taki telefon? Inni nie mogą się doczekać zakupu. W czym tkwi fenomen tego smartfona? No właśnie, dlaczego warto zainteresować się nadchodzącym Xiaomi Pocophone F1?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Xiaomi Pocophone – świetne podzespoły

Nowa marka Xiaomi ma być wyposażona w naprawdę dobre podzespoły. Pocophone F1 dostanie procesor z najnowszych flagowców, czyli Snapdragon 845. Do tego w wersji podstawowej będzie miał 6 GB RAM i 64 GB pamięci na dane, a bardziej rozbudowanej 8 GB RAM i 128 GB na dane. Kogo szczególnie może zainteresować to urządzenie? Zdaje się, że powinny po nie sięgnąć zwłaszcza rzesze graczy. Przy swojej niskiej cenie (430 $, czyli ok. 1650 zł), ma do zaoferowania naprawdę imponującą prędkość.

Ranking ofert

Według benchmarka Geekbench Xiaomi Pocophone  F1 pokonał w testach prędkości takie flagowce, jak: LG G7 ThinQ, Huawei P20 Pro czy HTC U12+, a nawet Samsunga Galaxy S9+ (w teście wielu rdzeni). W teście jednego rdzenia Pocophone zebrał 2467 pkt, a w teście wielu rdzeni 9081 pkt. Przy swoich wynikach może zapewnić płynną pracę podczas grania nawet w bardziej wymagające gry.

pocophone f1

Xiaomi Pocophone – gamingowe serce w klasycznym opakowaniu

Chociaż Pocophone ma być smartfonem, który zaspokoi potrzeby graczy, to jednak nie przypomina w żadnym wypadku topornych modeli, które niewiele mają wspólnego z klasyką. Nowa marka Xiaomi ma wyglądać całkiem standardowo. Dzięki temu, że na rumuńskiej aukcji znalazły się zdjęcia tego modelu, wiemy na przykład, że ekran (5,99 cala) wykonany w technologii IPS będzie miał notch’a i wąskie ramki. Z tyłu natomiast w jednej linii (po środku) znajdzie się aparat i pod nim czytnik linii papilarnych.

pocophone f1 przód

Biorąc pod uwagę połączenie wydajnych podzespołów z sympatycznym wyglądem, nie trudno się domyślić, że smartfon skradnie nie jedno serce. A co Wy o nim myślicie? Chcielibyście sprawdzić możliwości Xiaomi Pocophone F1?

Internet stacjonarny – najtańsze oferty

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *