Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Premium Mobile. Nowe pakiety internetu w tej samej cenie

Oprócz podstawowej oferty abonamentowej Premium Mobile gwarantuje pakiety Freedom z dodatkowymi gigabajtami. Dzięki nim klienci otrzymują połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMSy, MMSy w Polsce bez limitu oraz atrakcyjne paczki danych. Duży wybór pakietów pozwala precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta.

Internet w Premium Mobile

W Premium Mobile zagościła nowa oferta, w której powiększone zostały pakiety internetowe. 

  • Freedom2 30 GB (zamiast 20 GB) za 24,70 zł 
  • Freedom3 40 GB (zamiast 30 GB) za 29,70 zł
  • Freedom4 60 GB (zamiast 50 GB) za 39,70 zł
  • Freedom5 110 GB (zamiast 100GB) za 54,70 zł

W każdym z pakietów internet wzrósł o 10 GB. W tej ofercie nawet najtańsza opcja jawi się bardzo korzystnie. 24,70 za 30 GB to świetna opcja. Jeśli jednak potrzebujesz nieco inny pakiet z większą ilością gigabajtów. Cena w stosunku do proponowanych warunków również jest mocno konkurencyjna.

 

Dlaczego Premium Mobile?

Operatora Premium Mobile wyróżniają przede wszystkim korzystne oferty, z dużą ilością Internetu. Jakość niczym nie odbiega od większych operatorów, ale za to cena jest znacząco niższa. Operator działa na sieci Plus, dzięki czemu – zasięg, szybkość LTE, jakość sieci – jest taka sama.

Premium Mobile ceni sobie wolność, dlatego otrzymasz rozmowy i SMS-y bez limitu. To jednak nie wszystko. Możesz podpisać umowę na tyle, ile chcesz, bez długoterminowych zobowiązań. Ty ustalasz ile będzie trwała umowa. Okres wypowiedzenia wynosi zaledwie 1 miesiąc. A to wszystko w jak najniższej cenie, w jak najwyższej jakości. 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *