Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nowy iPhone

Nowy iPhone ma nowe problemy…

No i wygląda na to, że czarne chmury na dłużej zawisły nad Apple’em… Najpierw problem z zasięgiem LTE i wifi, a teraz okazuje się nowy iPhone ma też inne problemy – z ładowaniem. Po sieci niesie się głos oburzenia tych, którzy kupili smakowite iPhone’y Xs lub Xs MAX za duże pieniądze i nie mogą z nich normalnie korzystać. Ładowanie telefonu to przecież (zwłaszcza w tych modelach) po porostu codzienność… O co tak dokładnie chodzi?

Nowy iPhone nie chce się ładować

Chodzi o to, że kiedy podpina się urządzenie w trybie uśpienia do ładowarki, to ono nie inicjuje procesu ładowania. Po prostu go nie wykrywa. Trzeba więc wybudzić telefon z uśpienia, żeby zaczął się karmić prądem. I znowu, może problem nie jest jakiś wielki, ale… w smartfonie za 7 tys…

Najlepszy abonament bez telefonu? Ranking Top Ofert

Oczywiście sprawa wzbudziła ogólne zainteresowanie. I tak zajął się nią również Lewis Hilsenteger z kanału Unbox Therapy. Przetestował kilka modeli nowych iPhone’ów, zarówno Xs, jak i Xs MAX. Okazało się, że problem wystąpił w wielu z nich, a w jednym nie pomogło nawet wybudzenie telefonu. Bywa, że po podłączeniu do ładowarki, telefon zupełnie przestaje reagować na wciskanie klawisza odblokowania. Czasem, kiedy wybudzenie telefonu nie pomaga, konieczne jest wypięcie i ponowne wpięcie kabla. Ale niekiedy trzeba jeszcze obrócić telefon, żeby wszystko zadziałało.

iphone Xs ładowarka

Czym spowodowane są te objawy? Sam Apple jeszcze nie ustosunkował się do tej sprawy, ale wiele wskazuje na to, że problem jest związany z systemem iOS 12. Być może więc trzeba po prostu poczekać na aktualizację, która całkowicie załatwi problem. Tak, czy inaczej problem został już w sieci nazwany ChargerGate.

Na szczęście sytuacja wygląda zupełnie inaczej przy ładowaniu bezprzewodowym. Z nim nie ma żadnych problemów.

Najlepszy Abonament Rodzinny – Porównanie Ofert

Wygląda trochę jakby Apple za bardzo pośpieszył się z premierą swoich urządzeń, kosztem dopracowania ich w każdym calu. Jak wiadomo im droższe urządzenia, tym więcej się od nich wymaga. A nowe iPhone’y są zdecydowanie najdroższymi smartfonami na rynku. Ale ciekawi mnie na ile takie doniesienia są w stanie ostudzić emocje fanów Apple’a? Czy Wy zrezygnowalibyście z zakupu nowego iPhone’a słysząc o ich kolejnych wpadkach i niedociągnięciach?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *