Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Huawei rozdał

Huawei rozdał powerbanki klientom Apple

Sprawdzaliście już jaką pojemność baterii mają nowe iPhone’y? Jeśli tak, to zapewne wiecie, że szału nie ma w tym temacie. Huawei postanowił to wykorzystać, by znowu zadrwić z amerykańskiego giganta. Zrobił to, trzeba przyznać z pomysłem. Otóż Huawei rozdał powerbanki klientom Apple…

Huawei rozdał powerbanki klientom Apple

Skupmy się chwilę na tych bateriach. iPhone X ma baterię o pojemności 2716 mAh, tymczasem iPhone Xs – 2658 mAh, Xs MAX – 3174 mAh, a iPhone XR – 2942 mAh. Mimo mniejszej pojemności akumulatora, iPhone Xs ma według zapewnień producenta działać o pół godziny dłużej na jednym ładowaniu niż jego poprzednik (iPhone X). Pozostałe dwa modele mają pracować nawet o 1,5 h dłużej. Mimo to, Huawei postanowił dać kolejnego prztyczka w nos Apple.

Cała akcja miała miejsce w Singapurze. Kiedy przed sklepem Apple mnóstwo osób czekało w kolejce po nowego iPhone’a, pracownicy Huawei rozdali im duże białe koperty z napisem: “Here’s a power bank. You’ll need it. Courtesy of Huawei.” I nie były to byle jakie urządzenia. Huawei rozdał 200 powerbanków Huawei SuperCharge o pojemności 10 000 mAh o wartości 80 dolarów (czyli około 300 zł). Jak widać akacja była dobrze zaplanowana i przemyślana.

Ale to jeszcze nie wszystko. Przez sklepem Apple w Londynie Huawei ustawił Juice Van, czyli samochód, który miał doładować iPhone’y Xs. Na Twitterze Huawei przedstawił cel akcji, pisząc, że Juice Van ma naładować umysły i telefony.

Uderzenie w słabą pojemność akumulatora nowych iPhone’ów nie jest oczywiście przypadkowe. Nowy Huawei Mate 20, który ma się dopiero pojawić na rynku, został wyposażony w baterię o pojemności 4200 mAh… Był to wiec sprytnie uknuty sposób na promocję własnego urządzenia.

CO Wy myślicie o takiej akcji? I czy po smartfony Huawei’a też będą się ustawiać takie kolejki..?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *