Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Elastyczna oferta dla rodzin

Nowa Elastyczna oferta dla rodzin w T-Mobile

Niedawno Play przedstawił nową ofertę dla rodzin i na internet, a teraz także T-Mobile zaprezentował nowości dla swoich klientów. Nowa Elastyczna Oferta dla Rodzin ma wejść w życie od 30 września, czyli już jutro. Mechanizm jej działania jest prosty, co bardzo cieszy. A czy jest lepsza niż oferta Play? Zobaczmy co my tu mamy.

Porównanie ofertZobacz gdzie najtańszy internet domowy i abonament bez telefonu.

Nowa ELASTYCZNA OFERTA DLA RODZIN od T-Mobile

Dlaczego operator nazywa swoją nową ofertę elastyczną? Założenie jest takie, że przez cały czas można dołączać do umowy nowe karty SIM i co za tym idzie, uzyskiwać atrakcyjne rabaty. Według przedstawicieli firmy, takie rozwiązanie jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów.

„Konieczność podpisania kilku umów jednocześnie stanowi istotną barierę. Brakuje także możliwości elastycznego „dowiązywania” do już istniejących kontraktów nowych, w każdej chwili, gdy zaistnieje taka potrzeba. W praktyce więc różni członkowie rodziny mają umowy u różnych operatorów, płacą stawki za kontrakty indywidualne a próby skonsolidowania tych umów często kończą się fiaskiem ze względu na różne czasy obowiązywania umów”
– mówi Frederic Perron, Członek Zarządu T‑Mobile Polska odpowiedzialny za rynek B2C.

„Branża telekomunikacyjna była do tej pory zbyt konserwatywna w konstruowaniu ofert dla rodzin, nie potrafiła odpowiedzieć na ich zmieniające się potrzeby. Dlatego postanowiliśmy znaleźć dla nich lepsze rozwiązanie”
– dodaje Perron.

a

Sprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

Elastyczna oferta dla rodzin ma się opłacać

To, co dla wielu z nas ma istotne znaczenie, to finanse. Czas więc poruszyć kwestię cen. Zacznijmy od prostego mechanizmu zniżek. Dwie karty SIM u operatora to rabat 10 zł dla każdej z nich, czyli w sumie płacimy o 20 zł mniej. Trzy i kolejne karty to rabat po 15 zł na każdą. Oznacza to, że mając 3 karty SIM oszczędzamy w sumie 45 zł. Co ważne, w każdej chwili do konta abonenckiego możemy dołączyć lub odłączyć, jak zajdzie potrzeba, nowe kontrakty, a rabaty odpowiedniej wysokości naliczane są automatycznie. Czy jest jakiś limit kart? TAK. Maksymalnie w ramach jednej umowy rodzinnej możemy mieć 10 kart.

Jeśli chcemy, możemy rozliczać się oddzielnie. Każdy otrzymuje wtedy swoją fakturę i pilnuje terminu płatności. To także elastyczne rozwiązanie.

A jaki abonament będzie dostępny w ramach nowej oferty? Jest to T-Mobile Bez Limitu. Obejmuje on nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz internet 10 GB na pełnej prędkości. Dla jednej osoby cena abonamentu bez telefonu to 50 zł, dla dwóch po 40 zł, a dla trzech już tylko po 35 zł. Bazowa cena abonamentu z urządzeniem to 70 zł.

A jeśli dla kogoś 10 GB to mało, będzie mógł skorzystać z oferty T-Mobile Bez Limitu+. Jej cena dla jednej osoby i bez telefonu to 60 zł. Ten abonament oprócz wszystkiego bez limitów, zawiera także 20 GB internetu na pełnej prędkości.

Co ważne, rabaty dotyczą zarówno wspomnianych ofert z telefonem, jak i bez. A jeśli jeden by chciał telefon, a inny nie, to żaden problem. Oferty można ze sobą dowolnie łączyć.

Oferta na telefon i Internet do tego

Oprócz usług telekomunikacyjnych oferta ma objąć także usługę T-Mobile – Internet Domowy. Chociaż jego cena się nie zmieni, to będzie traktowany jako jeden element zestawu i w związku z tym wpłynie na wysokość rabatu dla pozostałych kart. Widać to na poniższym obrazku.

Internet Domowy w nowej ofercie

Aktualnych klientów T-Mobile – Internet Domowy może ucieszyć fakt, że oni też będą mogli skorzystać z oferty rodzinnej. Jeśli zdecydują się na dołączenie kolejnych kontraktów, nie wpłynie to na wydłużenie czasu trwania umowy na Internet.

Także klienci usług głosowych będą mogli w każdej chwili, nawet w trakcie trwania umowy skorzystać z procesu “migracji in-life” i przejść do nowej oferty. Będą mogli to zrobić od połowy września.

Elastyczna oferta dla rodzin w pigułce

 • rabat 10 zł przy 2 kartach SIM (w sumie – 20 zł),
 • rabat 15 zł przy 3 i więcej kartach SIM (w sumie od – 45 zł),
 • w każdej chwili można dołączyć/ odłączyć nowy kontrakt,
 • W ofercie dostępne abonamenty:
  • T-Mobile Bez Limitu (cena bazowa 50 zł),
  • T-Mobile Bez Limitu+ (cena bazowa 60 zł),
  • usługa T-Mobile Internet Domowy
 • W ramach oferty można wziąć też urządzenie dla jednej lub więcej kart SIM.

Więcej informacji znajdziecie na stronie T-Mobile.

To jak oceniacie propozycję T-Mobile dla rodzin? Opłaca się?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *