Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Nowa oferta na internet w Play

Oprócz zmian w ofercie postpaidowej, fioletowy operator wprowadził też zmiany dotyczące oferty internetowej. Już jutro, czyli we czwartek, wejdzie w życie nowa oferta na internet w Play. Zmiany objęły także NET BOX’a. Przyjrzyjmy się bliżej nowej propozycji operatora.

Porównanie ofertZobacz najlepszy abonament rodzinny porównanie i najtańszy abonament bez telefonu.

Nowa oferta na internet w Play

W ramach nowej oferty dostępne będzie 5 wariantów. Najtańszy będzie kosztował 45 zł i w tej cenie dostaniemy 50 GB na transfer oraz przenośny router WiFi. Najdroższy to koszt 200 zł. Dostaniemy za nie aż 1 TB internetu na pełnej prędkości oraz NET BOX i zestaw wzmacniający WiFi do tego. Wszystkie proponowane przez Play opcje możecie zobaczyć na grafice poniżej.

nowa oferta Play

W całej ofercie ciekawostką jest to, że niezależnie od wybranego wariantu, możemy korzystać z transferu na pełnej prędkości. Nie płacimy za prędkość, a za ilość GB, jakie możemy wykorzystać. I to jest naprawdę fajny pomysł.

NET BOX przypisany jest do oferty za 80 zł (300 GB) i za 200 zł (1 TB). Co do wzmacniacza sygnału dostępnego w najdroższej ofercie, klient może zamontować go sobie sam, albo w ramach bezpłatnej usługi poprosić o to pracowników Play. Urządzenie to ma eliminować zakłócenia sygnału powodowane przez ściany, mury, konstrukcje budynków. Ponadto klient ma możliwość testować wzmacniacz sygnału przez 30 dni i jeśli nie spełni jego oczekiwać, może go zwrócić.

Zestawienie

Rabat za łączenie usług

Na koniec ostatni już smaczek! Dla tych którzy zdecydują się skorzystać z oferty Pokolenia Play i z nowej oferty na internet, Play przygotowało rabat w wysokości 10 zł miesięcznie. Czyli jak u wszystkich, jesteśmy zachęcani, żeby brać jak najwięcej usług razem i do tego gromadnie 😉

Ale i przy nowej ofercie internetu, musimy podkreślić, że pomysł z pełną prędkością niezależnie od wielkości pakietu, naprawdę nam się podoba.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *