Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

NET BOX Play

NET BOX w Play – czyli internet domowy po nowemu

Bez internetu w domu ciężko byłoby się obejść… Ale nawet jeśli mamy internet i teoretycznie jest szybki, i wspaniały, ale w praktyce zawodzi, to cóż… Lepiej mieć inny. Play proponuje ciekawe rozwiązanie. NET BOX w Play to zestaw internetu domowego złożony z modemem zewnętrznym. Według operatora zastosowanie modemu zewnętrznego i podpięcie do niego routera, daje dużo lepszą jakość usługi.

NET BOX w Play – jak to działa?

No właśnie jak to działa?  Jak wygląda? Zobaczcie sami.

A zatem do korzystania z usługi potrzebne są 2 urządzenia. Modem zewnętrzny ma tak skonstruowany system antenowy, żeby jak najlepiej zbierał sygnał LTE. Dzięki temu, według operatora umożliwia korzystanie z internetu w jakości porównywalnej z tym, z domowego routera nawet przy znacznie słabszym sygnale. Modem jest też montowany na budynku wyżej niż zwykle i w związku z tym ma jeszcze lepiej odbierać sygnał.

Zalety NET BOX – a według operatora

Spójrzcie co Play wymienia jako powody, dla których warto skorzystać z jego NET BOX’a.

NET BOX - zalety

Wisienka na torcie!

Na koniec wspominajmy o tym, co najlepsze. Play daje możliwość sprawdzenia jakości usługi przez 30 dni. Zobaczcie sami!

NET BOX - testowanie

Koszty samej usługi zależą od wariantu jaki wybierzecie. Możecie zdecydować się albo na internet domowy z NET BOX – em (cena 69,99 zł/m-c), albo na połączenie abonamentu z internetem domowym w ramach NET BOX – a (cena od 40 zł/m-c za osobę). Na stronie operatora możecie zobaczyć jak wahają się koszty w zależności od wybranej oferty.

Jeśli ktoś z Was korzysta z usługi Play na internet, to napiszcie koniecznie czy jesteście zadowoleni i czy polecilibyście innym takie rozwiązanie!

 

A jak wygląda NET BOX w porównaniu z innymi ofertami na Internet Domowy?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *