Mobilny Ranking » Najlepszy abonament no limit bez telefonu – marzec 2018
Porównanie ofert

Najlepszy abonament no limit bez telefonu – marzec 2018

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

No i mamy już marzec. Dokładniej, prawie połowę marca. Kiedy ten czas zleciał? Z jednej strony to dobrze, bo zbliża się wiosna, z drugiej strony jakoś tak mało tego czasu… Niewątpliwie jednak nastała najwyższa pora na kolejne, świeżutkie porównanie najlepszych abonamentów no limit bez telefonu. W końcu im szybciej czas pędzi, tym bliżej do końca umowy i kolejnej decyzji czy zostać przy swoim operatorze, czy może przejść do innego. Mamy nadzieję, że dzisiejsze zestawienie będzie pomocne w podejmowaniu takich decyzji. No to zobaczmy kto proponuje w tym miesiącu najlepszy abonament no limit bez telefonu…

Najlepszy abonament no limit bez telefonu – porównanie ofert

Oferty aktualne na dzień 14.03.2018.

OperatorOpłataPakiet DanychWięcej
Premium MobileFreedom 329,7030 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuW ramach promocji abonent otrzymuje kartę OpenCard w formie elektronicznej wraz z kodem aktywacyjnym – uprawnia ona do uzyskiwania rabatów w restauracjach w całej Polsce oraz otrzymywania innych przywilejów zgodnie z regulaminem programu partnerskiego OpenCard.

Program Ambasador – Program ambasador polega na tym, że każdy może zarobić na poleceniu tej sieci swoim znajomym (lub obcym – liczy się to, aby osoba, której poleciliśmy tą sieć komórkową zdecydowała się przejść do Premium Mobile telefony). Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w programie ambasador? Przede wszystkim należy zarejestrować się na stronie Premium Mobile. Po tym należy zachęcić naszych przyjaciół do zapoznania się z ofertą tego operatora.

Kwota abonamentu uwzględnia rabat za e-fakturę, zgody marketingowe oraz rabat podstawowy na abonament.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 29 zł

FolxSubskrypcja Folx29,9920 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuOpłata za Subskrypcję dokonywana jest wyłącznie poprzez Aplikację mobilną Folx kartą płatniczą za zleceniem cyklicznych płatności.

Subskrypcja obejmuje bezpłatne:
– nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
– nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych;
– nielimitowane SMS/MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych (SMS/MMS standardowy);
– transmisję danych w Polsce (APN Internet) – pakiet 20 GB.

Jednorazowa opłata startowa wynosi 9,99 zł. Opłaty startowej nie ponoszą Ci, którzy przenieśli przydzielony numer w ruchomej publicznej sieci telefonicznej z sieci innego dostawcy usług telekomunikacyjnych do sieci Folx. Opłata startowa dokonywana jest wyłącznie kartą płatniczą poprzez Aplikację mobilną Folx.

Vectra najtańszy internet domowyBezlimit UE34,90 zł17 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuPromocyjna opłata za abonament dla przenoszących numer przez pierwszy miesiąc – 1 zł/miesiąc

Internet 500 MB – 6 zł (pakiet jednorazowy)

Internet 1 GB – 9 zł (pakiet jednorazowy)

Internet 2 GB – 12 zł (pakiet jednorazowy)

Internet 10 GB – 30 zł (pakiet jednorazowy)

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0 zł

Nju MobileNajwięcej – nie więcej niż 39 zł39 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuw planie taryfowym nju podstawowy z usługą „wszystko – nie więcej niż 29zł” w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 29 zł za:

  • nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi,
  • SMSy i MMSy,
  • 10 GB (z czego 1,87 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej)

Usługa dotyczy standardowych połączeń w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej.

Z usługą „im dłużej, tym lepiej” liczba GB w Twojej ofercie wzrasta, im dłużej jesteś w nju z rachunkiem.

oferta / usługaliczba GB do wykorzystania
staż do
6 miesięcy
staż powyżej
6 miesięcy
staż powyżej
12 miesięcy
staż powyżej
24 miesięcy
najwięcej – nie więcej niż 39 zł20 GB40 GB50 GB60 GB
wszystko – nie więcej niż 29 zł10 GB20 GB25 GB30 GB
rozmowy – nie więcej niż 19 zł1 GB2 GB2,5 GB3 GB
nju internet dodatkowy120 GB40 GB50 GB60 GB

1usługę „im dłużej, tym lepiej” można włączyć z numeru głównego.

Usługa „im dłużej, tym lepiej” nie zwiększa liczby GB w roamingu w Unii Europejskiej.

Z usługą „im dłużej, tym lepiej” już po trzecim miesiącu w nju z rachunkiem przestaje Cię obowiązywać minimalna kwota rachunku 9 zł. To oznacza, że jak w danym miesiącu nie będziesz korzystać z telefonu, to nic nie zapłacisz.

Jeżeli nie będziesz korzystać z telefonu przez 6 kolejnych miesięcy, Twój numer zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę. Nie dotyczy to planu nju podstawowy z dołączonymi do niego planami dodatkowymi.

Bez limitu – max39,99 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuJednorazowa opłata aktywacyjna – 9 zł

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

Okres obowiązywania rabatów to miesiąc aktywacji + 23 pełne miesiące. Minimalny okres korzystania z usługi to 23 pełne miesiące kalendarzowe. Oferta telefonii komórkowej Multimedia Polska ograniczona czasowo. Po upływie rabatów opłaty zgodne z Cennikiem Operatora.

FM MobileSuccess49,99 zł25 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuJednorazowa opłata aktywacyjna:
– przy wyborze umowy na 12 miesięcy – 49 zł
– przy wyborze umowy na 24 lub 36 miesięcy – 1 zł

Kwota abonamentu  uwzględnia rabat za e-fakturę
PlushPlush Abo25 zł15 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
  • Pakiet Social free – korzystanie z Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsApp w kraju bezpłatne.
  • Pakiet Video free – przez 3 miesiące korzystanie z YouTube w kraju bezpłatne. Potem możliwość zakupu „Pakietu Video” 2,5 GB na korzystanie z YouTube w kraju za 4,99 zł/mies.

Usługa „Wakacje od Abonamentu” – w Plush ABO możesz sobie zrobić przerwę od płacenia abonamentu, kiedy chcesz i na jak długo chcesz. W ramach promocji możesz zawiesić posiadany plan cenowy oraz usługi/pakiety dodatkowe i nie płacić abonamentu. Wystarczy, że wyślesz SMS-a o treści: WAKACJE pod numer: 80666.

Pakiet „Plush Internet Extra 5 GB” (pakiet przywracający prędkość transmisji danych po wyczerpaniu podstawowego pakietu Internetowego) – 5 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

„Duet w Plush ABO”. W ramach promocji otrzymasz rabat na abonament w wysokości po 4,99 zł w ramach nowej umowy i w ramach wszystkich kolejnych umów pod warunkiem spełniania wszystkich warunków promocji w momencie weryfikacji spełnienia warunków uprawniających do otrzymania rabatu. Oznacza to, że za 2 abonamenty zapłacisz 40 zł i w każdej chwili możesz wziąć kolejny numer. Jeśli kupisz dwa lub więcej numerów otrzymujesz zniżkę na wszystkie numery.

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

Usługa „Stażowe” – polega na zwiększeniu wielkości pakietu Internetowego dostępnego w ramach abonamentu w zależności od długości Twojego stażu w sieci Polkomtel do podanych poniżej wielkości:
-> staż powyżej 3 miesięcy: +2 GB,
-> staż powyżej 6 miesięcy: +4 GB,
-> staż powyżej 12 miesięcy: +6 GB,
-> staż powyżej 24 miesięcy: +10 GB.

Virgin MobilePlan 339 zł15 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuW trakcie trwania abonamentu możesz go zawiesić wyłączając płatne pakiety cykliczne. Jeśli chcesz, to możesz w każdym momencie zmienić swój abonament tak jak potrzebujesz. Jak? Logując się do serwisu samoobsługowego lub wysyłając SMS-a.

Propozycje uwzględniają ulgę za e-fakturę i zgody marketingowe.

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

Stażowe w Virgin Mobile:

  • 4 miesiąc: 3 GB + 1 GB (bonus) = 4 GB
  • 7 miesiąc: 3 GB + 2 GB (bonus) = 5 GB
netia najtańszy internet domowyWszystko się29,90 zł10 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuJednorazowa opłata aktywacyjna – 29 zł

Kwota abonamentu 19,90 zł uwzględnia rabat za e-fakturę

Telefon komórkowy Netia #mobile działa na zasięgu wszystkich polskich sieci komórkowych (Play, Plus, Orange, T-mobile).

OtvartaO! Mam wszystko!28,99 zł6 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuJednorazowa opłata aktywacyjna – 24 zł

Kwota abonamentu  miesięcznie uwzględnia rabat za e-fakturę i zgody marketingowe
Umowa zawierana jest na czas nieokreślony

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

Pakiet Wakacyjny (500 minut na rozmowy w roamingu UE, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie)

T-mobileBez Limitu40 złBez Limitunajlepszy abonament no limit bez telefonuOpłata miesięczna uwzględnia rabat 5 zł za zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Warunkiem otrzymania rabatu jest zaznaczenie tej zgody w następnym kroku zamówienia.

Opłata aktywacyjna (doliczana do pierwszej faktury):   49.90 zł

Muzyka bez limitu danych – To opcja umożliwiająca korzystanie z Tidala i słuchanie internetowych stacji radiowych w smartfonie bez bez zużywania paczek danych.

Promocja dla przenoszących numer – 1 zł za abonament przez pierwsze 4 miesiące, później (czyli od 5. miesiąca) – 50 zł/miesiąc.

Internet z pełną dostępną prędkością do 10 GB, potem  do 1 Mb/s (w tym 2,55 GB w UE)

Usługa „Dzieci w sieci” (decyduj kiedy i do których stron WWW ma dostęp Twoje dziecko) – 4,99 zł/miesiąc (jeżeli aktywujesz usługę razem z nową w T-Mobile i na okres trwania tej umowy) lub 5,99 zł/miesiąc (jeżeli aktywujesz usługę w dowolnym momencie trwania umowy)

500 MB Internetu w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 19,99 zł/1 dzień

1 GB Internetu w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 39,99 zł/7 dni

Internet bez limitu danych (prędkość do 256 kb/s) w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 49,99 zł/7 dni

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

30 MB Internetu na Świecie – 29,90 zł/7 dni

100 MB Internetu na Świecie – 99,90 zł/7 dni

500 MB Internetu na Świecie – 359,90 zł/14 dni

1 GB Internetu na Świecie – 599,90 zł/14 dni

PlusAbonament 50 zł50 złBez Limitunajlepszy abonament no limit bez telefonu

Usługi i pakiety, które możesz potem wyłączyć:

0 zł przez 30 dni (2.02 zł od 2 mies.) Czasoumilacz
0 zł przez 1 miesiąc (2.99 zł od 2 mies.) Ochrona Internetu ?
0 zł przez 1 miesiąc (4.99 zł od 2 mies.) Serwis wyświetlacza

Usługa „HBO GO” (hity filmowe i kultowe seriale) – 0 zł – pierwszy miesiąc, później – 20 zł/miesiąc

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

Plus Internet Extra 300 MB – 7 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

Plus Internet Extra 500 MB – 9 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

Plus Internet Extra 1 GB – 14,99 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

Plus Internet Extra 3 GB – 24,99 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0 zł

Kwota abonamentu 30 zł uwzględnia rabat za e-fakturę

PlaySolo Stan Nielimitowany50 złBez Limitu GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu

Tidal jest bezpłatny przez 24 miesiące (potem 19,99 zł/mies.), a ShowMax przez 3 miesiące (potem 19,90 zł/mies.). 
Z usług możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Jeżeli nie będziesz z nich korzystał wyłączymy je automatycznie.

Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 50 zł
Kwota abonamentu 50 zł miesięcznie uwzględnia rabat za e-fakturę i zgody marketingowe

Internet z pełną dostępną prędkością do 10 GB, potem do 1 Mb/s. Nielimitowane rozmowy i SMS-y/MMS-y w roamingu w UE oraz pakiet Internetu w roamingu w UE, który wynosi 3,15 GB i pomniejsza podstawowy pakiet Internetu w kraju; jeżeli rezygnujesz z rabatów za e-fakturę i terminowe płatności oraz zgody marketingowe Twój pakiet w roamingu UE wyniesie 3,78 GB (każde 5 zł rabatu obniża pakiet o 323 MB)

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

Pakiet, który przywraca pełną prędkość transmisji danych kosztuje 15 zł (pakiet jednorazowy)

OrangeDla Ciebie Wzbogacony69,9920 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonuAbonament za 0 zł przez 3 miesiące dla przenoszących numer do Orange

Nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne w UE; Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich w UE; Internet 5 GB (w tym 2,58 GB w UE)

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 49,99 zł

Kwota abonamentu 39,99 zł miesięcznie obejmuje rabat za e-fakturę i zgody marketingowe

Usługa „Halogranie” – 0 zł – pierwszy miesiąc, później – 2 zł/miesiąc

Spotify Premium – 0 zł – pierwsze 3 miesiące, później – 19,99 zł/miesiąc

Nawigacja Orange – 0 zł – pierwsze 2 miesiące, później – 12,99 zł/miesiąc

Usługa „Gdzie jest dziecko?” – 0 zł – pierwsze 4 miesiące, później – 6,15 zł/miesiąc

 

Najlepszy abonament no limit bez telefonu – Krótko o wnioskach

Naszą tabelę otwiera zdecydowany numer jeden – Premium Mobile no limit. Z taryfą Freedom 3 w cenie 29,70 zł oferuje naprawdę dużo. Wszystko bez limitów i 30 GB internetu. W porównaniu z zestawieniem ze stycznia widać, że Premium Mobile abonamenty teraz oferuje o 10 GB internetu więcej niż jeszcze 3 miesiące temu.  Może się jednak zastanawiasz dlaczego to mam być taka dobra oferta, skoro mamy tu limitowany internet. Żeby od razu rozwiać wątpliwości, wyjaśnijmy ważną rzecz. W ofertach z internetem no limit, często małym druczkiem możemy znaleźć informację, że w gruncie rzeczy po wykorzystaniu 10 GB operator włącza lejek, który zdecydowanie ogranicza prędkość. Chociaż więc teoretycznie nadal możemy korzystać z internetu, to jednak okazuje się to tak wielką próbą cierpliwości i panowania nad sobą,że nikt normalny nie jest w stanie jej przejść. Lejki włączają np. Play, T-Mobile. Dlatego w tabelce ich oferty no limit nie plasują się najwyżej.

Ze względu na wysoką cenę oferta Orange znalazła się na końcu. W naszych czasach płacić prawie 70 zł za nielimitowane połączenia, sms-y , mms -y i 20 GB internetu, to zdecydowanie zbyt dużo. Mamy więc nadzieję, że Orange poprawi trochę swoją ofertę. W końcu w naszych czasach oferty no limit to już standard…  Premium Mobile lte i Folx proponują równie dobre warunki w znacznie niższej cenie – do 30zł. Vectra, Nju Mobile i Multimedia mieszczą swoje oferty no limit w widełkach cenowych pomiędzy 30, a 40 zł. Plush i Virgin Mobile znalazły się dość nisko bo choć mają niską cenę, to jednak oferują tylko 15 GB internetu. W naszym zestawieniu na miejscu 10. pojawił się też nowy operator Otvarta. Cena jest jak najbardziej przystępna, ale 6 GB internetu to, przyznacie sami mało…  A którą ofertę Wy byście wybrali? Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy abonament no limit bez telefonu?

 

Najlepszy abonament no limit bez telefonu – marzec 2018
4.3 (85.71%) 14 votes

728x90