Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

Najlepszy abonament no limit bez telefonu – marzec 2018

Najlepszy abonament no limit bez telefonu

No i mamy już marzec. Dokładniej, prawie połowę marca. Kiedy ten czas zleciał? Z jednej strony to dobrze, bo zbliża się wiosna, z drugiej strony jakoś tak mało tego czasu… Niewątpliwie jednak nastała najwyższa pora na kolejne, świeżutkie porównanie najlepszych abonamentów no limit bez telefonu. W końcu im szybciej czas pędzi, tym bliżej do końca umowy i kolejnej decyzji czy zostać przy swoim operatorze, czy może przejść do innego. Mamy nadzieję, że dzisiejsze zestawienie będzie pomocne w podejmowaniu takich decyzji. No to zobaczmy kto proponuje w tym miesiącu najlepszy abonament no limit bez telefonu…

Najlepszy abonament no limit bez telefonu – porównanie ofert

Oferty aktualne na dzień 14.03.2018.

Operator Opłata Pakiet Danych Więcej
Premium Mobile 29,70 30 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
Folx 29,99 20 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
Vectra najtańszy internet domowy 34,90 zł 17 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
Nju Mobile 39 zł 20 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
39,99 zł 20 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
FM Mobile 49,99 zł 25 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
Plush 25 zł 15 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
Virgin Mobile 39 zł 15 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
netia najtańszy internet domowy 29,90 zł 10 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
Otvarta 28,99 zł 6 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
T-mobile 40 zł Bez Limitu najlepszy abonament no limit bez telefonu
Plus 50 zł Bez Limitu najlepszy abonament no limit bez telefonu
Play 50 zł Bez Limitu GB najlepszy abonament no limit bez telefonu
Orange 69,99 20 GB najlepszy abonament no limit bez telefonu

 

Najlepszy abonament no limit bez telefonu – Krótko o wnioskach

Naszą tabelę otwiera zdecydowany numer jeden – Premium Mobile no limit. Z taryfą Freedom 3 w cenie 29,70 zł oferuje naprawdę dużo. Wszystko bez limitów i 30 GB internetu. W porównaniu z zestawieniem ze stycznia widać, że Premium Mobile abonamenty teraz oferuje o 10 GB internetu więcej niż jeszcze 3 miesiące temu.  Może się jednak zastanawiasz dlaczego to mam być taka dobra oferta, skoro mamy tu limitowany internet. Żeby od razu rozwiać wątpliwości, wyjaśnijmy ważną rzecz. W ofertach z internetem no limit, często małym druczkiem możemy znaleźć informację, że w gruncie rzeczy po wykorzystaniu 10 GB operator włącza lejek, który zdecydowanie ogranicza prędkość. Chociaż więc teoretycznie nadal możemy korzystać z internetu, to jednak okazuje się to tak wielką próbą cierpliwości i panowania nad sobą,że nikt normalny nie jest w stanie jej przejść. Lejki włączają np. Play, T-Mobile. Dlatego w tabelce ich oferty no limit nie plasują się najwyżej.

Ze względu na wysoką cenę oferta Orange znalazła się na końcu. W naszych czasach płacić prawie 70 zł za nielimitowane połączenia, sms-y , mms -y i 20 GB internetu, to zdecydowanie zbyt dużo. Mamy więc nadzieję, że Orange poprawi trochę swoją ofertę. W końcu w naszych czasach oferty no limit to już standard…  Premium Mobile lte i Folx proponują równie dobre warunki w znacznie niższej cenie – do 30zł. Vectra, Nju Mobile i Multimedia mieszczą swoje oferty no limit w widełkach cenowych pomiędzy 30, a 40 zł. Plush i Virgin Mobile znalazły się dość nisko bo choć mają niską cenę, to jednak oferują tylko 15 GB internetu. W naszym zestawieniu na miejscu 10. pojawił się też nowy operator Otvarta. Cena jest jak najbardziej przystępna, ale 6 GB internetu to, przyznacie sami mało…  A którą ofertę Wy byście wybrali? Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy abonament no limit bez telefonu?

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *