Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Grube Promo w Play

Grube Promo w Play z Samsungiem w tle

Play szaleje z promocjami dla przenoszących numer. Ostatnio pisaliśmy o tym, że 6 miesięcy można nie płacić za abonament jeśli przeniesie się numer do operatora, a tu już kolejna nowość. Tym razem chodzi o Grube Promo w Play z Samsungiem tle. I w myśl zasady im więcej tym lepiej, dostajemy tu aż 9 miesięcy abonamentu za 0 zł, jeśli tylko wybierzemy taryfę L z jakimś modelem Samsunga.

Grube Promo w Play z Samsungiem

Promocja obowiązuje SOLO, w DUECIE, w RODZINIE i w POKOLENIACH, ale jedynie w ramach taryfy L,  która zawiera:

  • rozmowy bez limitu,
  • SMS/MMS bez limitu,
  • 30 GB na pełnej prędkości,
  • TV Play Now – pakiet podstawowy,
  • TIDAL – za darmo przez 24 miesiące,
  • HBO i HBO GO za darmo na 6 miesięcy,
  • Showmax za darmo na 6 miesięcy.

I rzecz jasna warunkiem skorzystania z promocji jest wybranie w Play taryfy L z dowolnym modelem Samsunga.

Samsung w Play

Grube Promo w Play także dla firm

Co istotne, Play objął promocją nie tylko ofertę dla klientów indywidualnych, ale także dla firm. Oznacza to, że przenoszący numer do Play, którzy wybiorą taryfę Biznes Box Ultra, dostaną rabat 10 lub 15 zł na cały okres trwania umowy. Do tego, jeśli wezmą z umową jakiegoś Samsunga, to tak jak indywidualni, pierwsze 9 miesięcy mają abonament za 0 zł. Poza tym stale wszystkie inne sprzęty będą przez pół roku za darmo.

Promo dla MIX-a

Żeby było sprawiedliwie, Play przygotował promocję z Samsungiem w tle także dla fanów MIX-a. Dotyczy ona wszystkich, którzy przeniosą numer do FORMUŁY MIX, wezmą nowy numer w tej Formule albo przedłużą umowę. Oczywiście każda z tych osób musi też wziąć jakiegoś Samsunga 🙂 Wtedy przez 3 pierwsze miesiące nie musicie doładowywać konta.

Zobacz gdzie najtańszy abonament rodzinny i sieci komórkowe.

Promo w Red Bull Mobile

A teraz na koniec promocja w Red Bull Mobile. W końcu jak szaleć, to szaleć, a jak wszyscy, to wszyscy! I dlatego teraz wybierający RBM SieMa ze smartfonem dostają pierwsze 3 miesiące z abonamentem 0 zł, a niewykorzystane GB przechodzą na kolejne miesiące. Jeśli jednak ktoś przeniesie numer do oferty RBM SieMa Wypas za 199 zł z Samsungiem, to dostanie w prezencie 6 miesięcy darmowego abonamentu.

Ale 199 zł? Serio? Ktoś z Was by wziął?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *