Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

6 miesięcy gratis w Play

6 miesięcy gratis w Play dla przenoszących numer

Fioletowy operator rozpoczął nową promocję. Od teraz dostaniecie 6 miesięcy gratis w Play, jeśli przeniesiecie swój numer pod jego skrzydła. Promocja rusza już dziś. To sposób Play na walkę o klienta abonamentowego.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

6 miesięcy gratis w Play

Od dziś każdy, przeniesie numer do Play dostanie dokładnie 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Dotyczy to wszystkich ofert (S,M,L) i jest niezależne od tego czy przenosicie numer SOLO w DUECIE, RODZINĄ, czy POKOLENIAMI.

promocja w Play

A teraz najlepsze. Zazwyczaj przy ofertach z abonamentem takie promocje obejmują jedynie koszt abonamentu. Jednak w Play, jeśli zdecydujecie się na ofertę z telefonem, to przez 6 miesięcy nie będziecie płacić ani za abonament, ani za telefon. Po prostu pierwsze pół roku macie za darmo.

Sprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

Ale musicie wiedzieć jeszcze jedno, rabat jest naliczony od momentu podpisania umowy, a nie przeniesienia numeru.

I co myślicie o takiej promocji? Zaznaczmy, że najtańszy abonament SOLO w Play (Plan S) kosztuje 30 zł miesięcznie. W ciągu 6 miesięcy można więc oszczędzić 180 zł. Plan M to już 50 zł miesięcznie, co oznacza oszczędność 300 zł w ciągu roku. Przy Planie L, kosztującym 60 zł za miesiąc, oszczędzimy 360 zł. To jak, opłaca się?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *