Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Biznes Box Ultra

Biznes Box Ultra – nowa taryfa dla firm z szybkim internetem w Play

Play przed chwilą poinformował o nowej ofercie dla małych i średnich firm. I to bardzo dobra wiadomość, bo dzisiaj szybki internet w firmie to podstawa, a w nowej ofercie będzie go dwa razy więcej. Taryfa nazywać się będzie Biznes Box Ultra, przyjrzyjmy się jej bliżej.

Biznes Box Ultra, czyli więcej szybkiego internetu

Właśnie dziś Play ma wprowadzić do sprzedaży Biznes Box Ultra. Taryfa będzie obejmować nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, a także 20 GB internetu na pełnej prędkości. Po wyczerpaniu pakietu prędkość transferu spadnie do 1 Mb/s. Oprócz tego, klienci dostaną bezpłatnie kartę SIM do routera z nielimitowanym internetem. A ściślej rzecz ujmując z 200 GB, po przekroczeniu wiadomo – lejek.

Jak będą się prezentowały ceny? Zaczynają się już od 50 zł netto za jedną kartę do telefonu i jedną do routera. Za dwie karty opłata wyniesie 75 zł, a przy trzech 100 zł.  Kolejne 5 kart będzie w cenie 20 zł, a od dziewiątej 15 zł.

Co ważne dla klientów przenoszących numer, abonament z dwiema lub trzema kartami do telefonu będzie tańszy, wyniesie kolejno 60 zł i 90 zł. Ale to nie jedyna nowość w sieci Play. Operator przygotował też ofertę z myślą o firmach, w których nie używa się aż tyle internetu.

Biznes Box Ultra ceny

Biznes Box Ultra czy Standard dla Firm?

Alternatywą wobec Biznes Box Ultra może być taryfa Standard dla Firm. Obejmie ona nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet internetu o wielkości 15 GB. W tym przypadku za jedną kartę do telefonu przyjdzie zapłacić 35 zł netto, za dwie 60 zł netto, a za trzy 85 zł. Następnych 5 kart będzie kosztować po 18 zł, a od dziewiątej 12 zł.

Standard dla Firm

Tak właśnie wyglądają nowe oferty Play przygotowane z myślą o nowoczesnych firmach. Co o nich myślicie? Jak Wam się podobają ceny?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *