Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

premium mobile roznica jest cenie

Cyfrowy Polsat przejmie Premium Mobile?

premium mobile roznica jest cenie

Cyfrowy Polsat przejmie Premium Mobile?

Jak podaje telko.in, pojawiły się informacje o tym, że grupa kapitałowa Cyfrowego Polsatu (do którego należy Polkomtel/Plus, a więc sieć, na której infrastrukturze opiera się Premium Mobile z internetem LTE) zainwestowała w lutym w tą sieć MVNO prawie 20 mln zł.

Internet stacjonarny – ranking ofert

– Grupa Cyfrowego Polsatu obecnie jest jedynie mniejszościowym udziałowcem Premium Mobile. Kontrolę posiada inna firma związana z Zygmuntem Solorzem, ale nie wchodząca w skład grupy Cyfrowy Polsat – potwierdza Tomasz Matwiejczuk z grupy CP. – Głównym powodem pozostawienia Premium Mobile poza strukturą grupy Cyfrowego Polsatu jest chęć zachowania niskokosztowego modelu biznesowego operatora.

Sukces Premium Mobile przyciąga inwestorów

Powodem, dla którego Cyfrowy Polsat zdecydował się na taki krok jest chęć zagwarantowania sobie długotrwałej współpracy z tym operatorem. Premium  osiąga świetne wyniki na rynku operatorów wirtualnych i to pomimo tego, że jest jedną z najmłodszych sieci. Premium LTE prowadzi intensywne działania na tym rynku, oferując tani abonament i niskie koszty. Wynika to z założenia, że lepiej jest oszczędzać na głośnych kampaniach reklamowych, w zamian oferując niższe ceny.

(Sprawdź też porównanie: najtańszy abonament bez telefonu)

Jak mówi wiceprezes zarządu Premium Mobile: „W raportach publikowanych przez UKE jest cała prawda o naszej filozofii rozwoju marki. Statystki pokazują, że Klienci cenią sobie niskie ceny, proste zasady i przejrzystość oferty Premium Mobile, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi. Jednym słowem nasza strategia zawarta w motto firmy – Różnica jest w cenie – sprawdza się w praktyce.”

Premium działa na infrastrukturze Plusa, oferując taki sam zasięg co zielony operator, a także internet LTE. Sieć Premium Mobile charakteryzuje się też tym, że dba o bezpośrednie relacje z klientami oraz nie zmusza do podpisywania umów na rok lub 24 miesiące. W Premium abonament jest na czas nieokreślony i w każdej chwili możemy wypowiedzieć umowę.

Konieczność rejestracji kart prepaid sprawił problemy wielu operatorom wirtualnym, posiadające telefon na kartę, jak chociażby Virgin Mobile, które również musiało zostać dokapitalizowane, ale całkiem z innych powodów, co Premium.

Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *