Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Premium Mobile MVNO lider

Premium Mobile liderem wśród operatorów wirtualnych

Premium Mobile liderem wśród operatorów wirtualnych

Premium Mobile to jedna z młodszych sieci w Polsce. Na rynku pojawili się w na początku 2016 roku. Początkowo sieć chciała skupić się na rozwiązaniach dla biznesu, jednak ostatecznie zmieniono charakter oferty i Premium Mobile zasięg lte stał się operatorem oferującym tanie, przystępne abonamenty zarówno dla klientów indywidualnych jaki i dla rodziny. Ostatnio UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej) opublikował dane dotyczące przenoszenia numerów telefonów komórkowych między operatorami. Wynika z nich, że rok 2017 był dla tej sieci bardzo dobry.

Zobacz też: Porównanie najtańszych abonamentów

Z raportu, dotyczącego czwartego kwartału ubiegłego roku wynika, że do Premium Mobile telefon przeszło 10 751 numerów, a odeszło zaledwie 1 567 – oznacza to przyrost o ponad 9 tysięcy abonentów w jednym kwartale. Jest to świetny wynik nie tylko w porównaniu do innych MVNO. W tym czasie liczba klientów Orange zmniejszyła się o 58 tysięcy, a Plusa o 8 tysięcy.

Dzięki tym danym można z pewnością stwierdzić, że Premium Mobile no limit był najbardziej rozwijającym się operatorem wirtualnym w roku 2017. Warto dodać, że również 3 kwartał 2017 roku był dla tego operatora bardzo udany – sieć przyjęła prawie 12 tysięcy numerów, tracąc w tym czasie ponad 1,3 tysiąca co ostatecznie dało 10 tysięcy numerów na plusie.

Zobacz też: Najtańsze abonamenty rodzinne

Zostając jeszcze przy raporcie UKE, zarówno Play, jak i T-Mobile zyskały po 22 tysiące klientów. Zaskakuje słaby wynik Virgin Mobile – bardzo rozpoznawalna marka, często i gęsto reklamująca się w różnych mediach nie jest w stanie przyciągnąć klientów – sieć ta ma najgorszy bilans wśród wszystkich operatorów wirtualnych za ostatnie miesiące. Na reklamy Virgin można natknąć się niemal na każdym kroku i tym bardziej dziwi ten stan rzeczy, zwłaszcza jeżeli porównamy to do Premium Mobile, które generalnie stroni od pakowania dużych środków w promocję.

Premium Mobile to operator, który oferuje umowy na abonament na czas nieokreślony. Charakteryzują się one niskimi cenami oraz dużą ilością internetu. Jako operator MVNO, Premium freedom działa na infrastrukturze sieci Plus. Warto też wspomnieć o programie Ambasador, w ramach którego możemy zarabiać niemałe pieniądze, poprzez polecanie Premium Mobile abonamentu naszym znajomym. Wystarczy do tego założyć konto na stronie internetowej tego operatora MVNO

Cały raport za ostatni kwartał 2017 roku możecie zobaczyć tutaj.

 

Jakie są Wasze zdania na temat operatorów wirtualnych? Czy warto korzystać z ich usług?

Zobacz też: Domowy internet najtaniej? Porównanie

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *