Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

premium mobile przejmuje

Premium Mobile przejmuje klientów a2mobile

Dopiero co ukazała się ważna informacja dla klientów a2mobile. Do tej pory operatorem tej sieci było Aero2 znane jako dostawca bezpłatnego internetu (BDI), a teraz będzie nim Premium Mobile. Oznacza to, że Premium Mobile przejmuje klientów a2mobile. Nie oznacza to jednak, że będą musieli zmienić swoją ofertę ani, że obejmą ich jakieś nowe ceny.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Premium Mobile przejmuje a2mobile

Powodem podjęcia takiej decyzji jest według operatorów podobieństwo modeli działania podmiotów. Ich klienci mają podobne zainteresowania, wartości i potrzeby dotyczące usług telekomunikacyjnych. Oferty Premium Mobile i a2mobile postrzegane są jako bardzo korzystne cenowo. Co ważne marka a2mobile się nie zmieni. Nie zmienią się też jej oferta, cenniki, zasięg sieci, ani jakość usług. Zmieni się jedynie to, że operatorem a2mobile będzie teraz Premium Mobile

Zobacz też: Porównanie Ofert Abonament Rodzinny

Trzeba przy całej tej wiadomości podkreślić, że Aero2 i jego marka a2mobile są częścią Cyfrowego Polsatu. Wynika z tego, że połączenie spółek sprawi, że Cyfrowy Polsat zyska większe udziały w Premium Mobile (25% głosów). Aero2 nadal będzie funkcjonować, a komercyjna działalność a2mobile stanie się zapłatą dla Premium Mobile. Grupa CP zachowa hurtowe przychody od marki a2mobile i Premium Mobile.

W sumie tych dwóch MVNO będzie obsługiwać około 200 tysięcy klientów. W samym tylko 2018 roku Premium Mobile zyskało (netto) 40 tys. numerów, uzyskując najlepsze wyniki w branży.

Połączenie planowane jest na koniec tego roku.

Stacjonarny Internet? Porównanie ofert

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *