Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

w Plus dla Firm

W Plus dla Firm 6 miesięcy za darmo

Nie tylko oferty kierowane do klientów indywidualnych dają możliwość zrobienia sobie przerwy od płacenia abonamentu. Teraz w Plus dla Firm też można mieć 6 miesięcy za darmo. Kto konkretnie? I przy jakich abonamentach?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

W Plus dla Firm 6 miesięcy za darmo

Promocyjne oferty obejmują usługi głosowe i internet. Żeby z nich skorzystać trzeba wybrać abonament za przynajmniej 50 zł miesięcznie w ofercie indywidualnej lub za minimum 40 zł w ofercie dla małych firm SOHO. Jeśli chodzi o klientów indywidualnych, na pół roku bez opłat mogą liczyć jedynie przenoszący numer z innej sieci. Promocja łączy się natomiast ze zniżkami z racji programu SmartDOM i SmartFIRMA. Dzięki temu oprócz 6 miesięcy za darmo, korzystamy z rabatu w wysokości 10 zł, przez cały okres trwania umowy.

Sprawdź też sieci komórkowe w Polsce i najlepszy internet domowy.

Porównanie ofert6 miesięcy za darmo w Plus dla Firm

Zobacz porównanie na najlepszy abonament rodzinny i abonament bez telefonu.

Promocje z abonamentem w Plusie przez 6 miesięcy za darmo:

  • Plus Abonament – oferta od 1 sierpnia jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży dla klientów przenoszących numer do sieci Plus. Dotyczy abonamentów od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Abonament dla ofert wielosimowych (Duet, Rodzina i Rodzina+) – od 1 sierpnia promocja jest dostępna w dwóch najwyższych abonamentach dla klientów przenoszących numer. Benefit jest dostępny tylko dla pierwszej karty SIM.
  • Plus dla Firm – oferta jest dostępna od 20 sierpnia i dotyczy klientów przenoszących numer, którzy wybiorą abonament od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Internet LTE – promocja jest dostępna od 20 sierpnia. Dotyczy nowych klientów i ofert zarówno w wersji ze sprzętem, jak i Tylko SIM. Obowiązuje przy abonamencie od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Internet dla Firm – oferta dla nowych klientów przy wyborze abonamentu od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą. Jest dostępna od 20 sierpnia w wersji ze sprzętem oraz Tylko SIM.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *