Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

SmartDOM

SmartDOM w Plusie – mix usług od 60 zł za miesiąc

Podobnie jak Orange promuje łączenie usług w ofercie Orange Love, tak Plus reklamuje łączenie usług w ofercie SmartDOM. Smart, bo taniej. Teraz Plus ogłasza, że w ramach jego oferty telefon komórkowy, internet domowy i telewizję możemy mieć już od 60 zł za miesiąc. Zerknijmy na szczegóły tej promocji.

SmartDOM – czy co i za ile?

Co obejmuje promocyjna cena 60 zł?

  • abonament za telefon – 30 zł
  • internet domowy 30 GB – 20 zł
  • telewizja (86 kanałów) – 10 zł

Oczywiście jeśli zdecydujemy się wziąć jakiś telefon w ramach abonamentu, trzeba będzie doliczyć jeszcze raty za urządzenie. Plus proponuje zakup smartfonu Huawei P Smart. Jeśli na start damy za niego 549 zł, potem przez 36 miesięcy będziemy płacić raty w wysokości 14 zł. Oznacza to, że podczas 24 miesięcy trwania umowy, będziemy płacić abonament + raty, czyli w sumie 44 zł/ m-c, a potem jeszcze przez rok same raty za telefon.

Smart DOM 1

W ramach abonamentu telefonicznego za 30 zł dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 2 GB internetu (przez 3 miesiące 4 GB). Do tego jak już wypunktowaliśmy dochodzi internet domowy z 30 GB internetu i telewizja. Na tych dwóch usługach oszczędzimy po 10 zł/ m-c, czyli w sumie 20 zł miesięcznie. Jak widać Plus kusi niskimi cenami. Czy Waszym zdaniem są wystarczająco konkurencyjne?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *