Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Rebtel

Rebtel czyli (prawie) nowy operator startuje z darmową ofertą!

Rebtel to szwedzka firma, która powstała w 2006 roku, w Sztokholmie. Pojawił się już kiedyś na naszym podwórku, próbując robić biznes na międzynarodowych połączeniach, przy współpracy z Onetem. Miały one kosztować 1$ tygodniowo, ale temat zdecydowanie przycichł… Teraz jednak zadebiutował w Polsce z nową ofertą – Rebtel SIM, czyli z tradycyjnymi usługami mobilnymi, jako MVNO. Podobnie jak wielu innych operatorów wirtualnych działać będzie na nadajnikach Plusa. Korzystają z nich także Lajt Mobile, Lycamobile, Premium Mobile, a2mobile, Otvarta, Multimedia czy FM Mobile. Oprócz tego plan mobilny Rebtela wspierają połączenia z wykorzystaniem technologii VoIP. Operator proponuje jednak całkowicie nowe warunki, zresztą zobaczcie sami.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Rebtel – nowy operator komórkowy, bez limitu, bez umowy

Do tej pory Rebtel umożliwiał swoim użytkownikom tanie lub bezpłatne rozmowy za pomocą aplikacji na telefon oraz przelewów pieniężnych opartych na doładowaniach mobilnych. Teraz jednak przygotował coś naprawdę spektakularnego, darmową ofertę tylko dla zaproszonych. W ten sposób zamierza zdobyć pierwsze 10 tys. klientów. Zaproszenie można otrzymać od ambasadorów marki, albo wypełniając wniosek o kartę na stronie www.rebtel.com/pl/najtanszy-abonament. Jednak ten drugi sposób nie gwarantuje przyznania karty. Firma chce przyciągnąć przede wszystkim przedstawicieli, którzy będą aktywnie promować sieć.

Zestawienie

rebtel karta

Miastem, które służy jako punkt wyjścia jest Wrocław. Ekspansja ma jednak objąć także inne lokalizacje w Polsce. A teraz to, co najważniejsze – oferta!

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny

Rebtel daje nieograniczone rozmowy w kraju i zagranicą, nielimitowane SMS-y oraz 1 GB internetu ZA DARMO, za 0 zł. Nieźle, prawda? Dla potrzebujących więcej internetu, przygotowane zostały już płatne pakiety:

  • 1 GB – 7 zł
  • 5 GB – 15 zł
  • 20 GB – 25 zł
  • 50 GB – 35 zł

Co ważne, Rebtel SIM dostępny jest bez umowy, dzięki czemu nie ma żadnego okresu wypowiedzenia. Ale zaznaczamy, że oferta nie obejmuje telefonu. Otrzymujemy samą uniwersalną kartę SIM, którą w razie potrzeby można dostosować do formatów micro lub nano.

Zobacz też: Najtańszy abonament bez telefonu

Trzeba przyznać, że oferta tego MVNO wyróżnia się spośród innych. Wydaje się być bardzo atrakcyjna, ale czy przyniesie dostateczny zysk? Czy zdoła utrzymać się na rynku? A może znowu zrobi się wiele hałasu o nic? Co Wy o tym myślicie? Sprawdź cudzą lub dodaj swoją opinię o Rebtel.

Aplikacja Rebtel

Rebtel: dzwoń doładuj przelej
Rebtel: dzwoń doładuj przelej
Developer: Unknown
Price: Free

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *