Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

tani abonament z telefonem porównanie

Tani abonament z telefonem porównanie ofert – czerwiec

Jeśli ktoś z Was planuje właśnie w tym miesiącu znaleźć dla siebie jakiś tani abonament z telefonem porównanie ofert z czerwca może Wam w tym pomóc. Jak zapewne już zdążyliście się przekonać, wcale nie jest to takie łatwe. Albo trzeba co miesiąc wykrwawiać swoją kieszeń na drogi abonament, albo dostanie się telefon tak słaby, że… A zresztą szkoda gadać (pisać). Na szczęście jest na rynku kilka wartych rozważenia ofert i można znaleźć dla siebie taką, która kosztować będzie nie więcej niż 60 zł miesięcznie. Poniżej prezentujemy nasze zestawienie ofert z czerwca!

 

Tani abonament z telefonem porównanie ofert – kryteria

Jak zawsze zaczynamy od przedstawienia kryteriów według których wybieraliśmy oferty do zestawienia. Musiały one kosztować nie więcej niż wspomniane już 60 zł i zawierać:

  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • nielimitowane rozmowy,
  • przynajmniej 2 GB internetu.

I co istotne, każda z ofert dostępna jest przy umowie na 24 miesiące. A czym się  kierowaliśmy przy układaniu ich w naszym rankingu? Nie chodziło tylko o cenę, co sami zobaczycie. Najważniejsze było to, ile w danej kwocie dostaniemy. Zresztą w tekście opiszemy dlaczego ten operator jest na tym, a tamten na innym miejscu, więc zaraz wszystko stanie się jasne 😉 Tani abonament z telefonem, porównanie ofert:

Tani abonament z telefonem porównanie ofert – czerwiec 2018

Operator Mies. opłata Przykł. telefon

Pakiet danych Szczegóły oferty1. Plush52,00 zł Huawei Y7

15 GB2. Red Bull Mobile49,00 złLG Q6

10 GBNajtańszy abonament z telefonem za złotówkę3. FM Mobile49,90 złXiaomi Redmi 4X

10 GBNajtańszy abonament z telefonem za złotówkę4. Orange58,99 złXiaomi Redmi 5A

5 GB5. Heyah55,00 złSamsung Galaxy J3

5 GBNajtańszy abonament z telefonem za złotówkę6. Play60,00 złXiaomi Redmi 5A

10 GB7. Plus59,00 złHuawei P9 Lite 2017

2 GB

Oferty ważne na dzień 05.06.2018

Tani abonament z telefonem porównanie – 1 miejsce

Pierwsze miejsce, podobnie jak w zeszłym miesiącu, przyznaliśmy Plushowi. Sam abonament ma największy pakiet internetu w naszym porówananiu – aż 15 GB, a resztę bez limitów. Dostajemy to za 25 zł /m-c. Z tym abonamentem możecie wziąć za 199 zł na start, bardzo fajnego Huawei Y7 Prime 2018 Triple Slot. Smartfon ma podwójny aparat, cienkie ramki i niezły procesor. Do standardowego korzystania absolutnie wystarczy. Zapłacicie za niego raty w wysokości 27 zł/m-c. Co ważne przez pierwsze 3 miesiące płacicie tylko te raty. Abonament zaczynacie opłacać od 4 miesiąca. To tak na otarcie łez za ten jednorazowy wydatek na start 😉

Tani abonament z telefonem porównanie – 2 miejsce

Na drugim miejscu Red Bull Mobile. Tutaj nie ma rozbicia na abonament i raty. Płaci się tylko abonament. My wybraliśmy ten najtańszy, za 49 zł. Dostajemy w nim wszystko nielimitowane, 10 GB internetu i przechodzące GB. Właśnie ze względu na znacznie mniejszy pakiet GB, ta oferta trafiła na 2 miejsce. Proponowany przez nas telefon to LG Q6 za 196 zł na start. Podkreślmy, że potem już co miesiąc wyjdzie 49 zł za wszystko. To bardzo dobra cena. A co do LG Q6, to będzie działał szybko i niezawodnie. Nie musicie też bać się, że jak wypadnie Wam z ręki, to koniec. Został wyposażony we wzmocnioną obudowę z niezwykle wytrzymałego aluminium. No i smartfon jak najbardziej wpisuje się w aktualne trendy w kwestii cienkich ramek.

Tani abonament z telefonem porównanie – 3 miejsce

Trzecie i tym samym ostatnie miejsce na podium, przypadło FM Mobile. Tutaj znowu mamy abonament i raty. Abonament jaki wybraliśmy, ma podobnie jak poprzednicy wszystko bez limitu i 10 GB internetu. A jego cena to 29 zł. Proponujemy wziąć do niego Xiaomi Redmi 4X Dual SIM LTE za 290 zł na start. Może na początku 3 stówki pójdą, ale potem będziecie w sumie płacić tylko 49,90 zł, bo rata wynosi 20 zł. A co do Xiaomi, ma dobre parametry jak na swoją półkę i baterię aż 4100 mAh. To oznacza, że nie będziecie musieli co chwila go ładować.

O pierwszej trójce to już wszystko, więc teraz zobaczcie pozostałe 4 oferty z naszego porównania!

Tani abonament z telefonem porównanie – 4 i 5 miejsce

Czwarte miejsce tym razem przyznaliśmy Orange. Dlaczego? A no dlatego, że w kwocie 58,99 zł możecie otrzymać abonament no limit na rozmowy, SMS-y, MMS-y i 5 GB internetu razem z Xiaomi Redmi 5A. W tej kwocie abonament to 39,99 zł, a rata za telefon 19 zł. Co ważne na start płacicie 0 zł. I to oznacza, że dostaniecie ten telefon taniej niż w Play. Ale zanim do niego dojdziemy mamy jeszcze Heyah na miejscu 5. U tego operatora proponujemy Wam abonament Oferta L gdzie macie to samo co w Orange za 55 zł. Lepsze jest jednak to, że za telefon nic nie dopłacacie. I możecie wziąć sobie na przykład Samsunga Galaxy J3 2016 za 99 zł na start. Telefon ma już swoje lata, ale nadal to dobry smartfon. A jeśli wolicie coś nowszego, oczywiście będziecie musieli zapłacić więcej na start.

tani abonament z telefonem, czerwiec

Tani abonament z telefonem porównanie – 6 i 7 miejsce

Na miejscu 6 Play. Podobnie jak w Orange proponujemy wziąć tutaj Xiaomi Redmi 5A. W ramach abonamentu macie oczywiście wszystko nielimitowane i 10 GB internetu na pełnej prędkości. Na start musicie jednak zapłacić 189 zł, a potem co miesiąc 60 zł. Atutem tej oferty jest jednak 10 GB internetu. Czyli więcej niż w poprzednich dwóch.

Na koniec porównania trafił Plus. Mamy tu abonament za 30 zł z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, ale tylko 2 GB internetu. Tym niemniej płacąc 59 zł miesięcznie i 1 zł na start dostaniemy Huawei’a P9 Lite, a to nadal całkiem fajny smartfon. Jeśli ktoś chciałby płacić mniej, istnieje możliwość rozbicia rat za telefon na 36 miesięcy.

Tani abonament z telefonem porównanie – podsumowanie

Tym sposobem dotarliśmy do końca zestawienia. Jak widać można zmieścić się w 60 zł z abonamentem i telefonem, ale nie będzie to wtedy żaden z flagowców. I oczywiście czasem i tak trzeba zapłacić trochę na start, żeby potem co miesiąc cieszyć się niskimi opłatami. A może sami wgryzaliście się w temat i znaleźliście jakąś fajną okazję? Jeśli tak, napiszcie. I życzymy udanych łowów polującym na tani abonament z telefonem 😉

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *