Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

aplikacje do obróbki zdjęć

Top 5 – najciekawsze aplikacje do obróbki zdjęć

Odkąd producenci smartfonów prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych aparatów do swoich urządzeń i dodawaniu coraz więcej możliwości upiększania zdjęć, każdy może być mistrzem fotografii. Same smartfony często wyposażone są w kamerki z różnymi filtrami, naklejkami, możliwością edycji fotografii i poprawienia jasności czy kontrastu. Mimo to, są efekty, których przez dostępne w urządzeniu funkcje nie osiągniemy. A chciałoby się! Do łask w każdej dziedzinie wraca retro, w fotografii także. Poza tym fajnie czasem dodać napis do swojej fotki, albo jakiś ruchomy element, coś na kształt animacji. I w tym wszystkim mogą pomóc aplikacje. Dlatego właśnie przedstawiamy Wam dziś najciekawsze aplikacje do obróbki zdjęć (na Androida)!

Porównanie ofert

Najciekawsze aplikacje do obróbki zdjęć

Aplikacje do obróbki zdjęć: Afterlight

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej appce, to czas najwyższy dowiedzieć się o jej istnieniu! Co jest jej mocną stroną? Wspominaliśmy już o modzie na retro. Ta aplikacja pomoże Wam postarzyć swoje zdjęcia w iście artystyczny sposób. Poza standardową możliwością zmiany kontrastu czy nasycenia kolorów, Afterlight posiada wiele filtrów, które pomogą w subtelny sposób “zanieczyścić” fotografię efektem kurzu albo światłem. Jeśli umiejętnie dobierzecie filtr do zdjęcia, możecie wyczarować prawdziwe cuda i dodać swoim zdjęciom wiele uroku. Tworzenie “niedoskonałych” z założenia fotografii może sprawić frajdę, więc spróbujcie koniecznie!

Afterlight
Afterlight
Developer: Unknown
Price: Free

Aplikacje do obróbki zdjęć: Nature Photo Effects Maker

Ta aplikacja jest super! Dzięki niej możecie animować swoje zdjęcie, dodając do niego padający śnieg, deszcz, mgłę albo iskry ognia. Możecie też sprawić, że spadnie deszcze płatków kwiatów albo liści. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że takie efekty nie będą pasowały do każdego zdjęcia. Uważajcie więc, żeby wybierać je z głową i nie naprodukować sobie kiczu. No chyba, że lubicie… 😉 Zdecydowanie najlepiej do takiej obróbki nadają się zdjęcia o wysokiej jakości. Możecie zresztą zobaczyć w internetach efekty takiego animowania zdjęć za pomocą Nature Photo Effects Maker. Wtedy sami zrozumiecie o co chodzi z tym kiczem przy źle dobranych zdjęciach 😉

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Animated Photo Effects
Animated Photo Effects
Developer: Unknown
Price: Free

Aplikacje do obróbki zdjęć: Snapseed

Kiedy słyszy się hasło “aplikacje do obróbki zdjęć” wielu niemal natychmiast przychodzi do głowy Snapseed. I trudno się dziwić, to jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi. Możesz dodać strukturę do zdjęcia, zmienić perspektywę, malować, zmieniać kolory za pomocą krzywych, przy każdym narzędziu masz dostęp do filtrów, których stopień zastosowania też możesz wyregulować. Co więcej fanów selfie pewnie ucieszy, że ta appka daje możliwość korygowania twarzy na fotografii. W ogóle można dzięki niej zmieniać zdjęcie nie tylko w całości, ale też jego części. Zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia możliwości tej aplikacji!

Snapseed
Snapseed
Developer: Unknown
Price: Free

Aplikacje do obróbki zdjęć: VCSO

Kolejna ciekawa, popularna wśród mnóstwa insta-maniaków aplikacja, która wciąga to VSCO. Można dzięki niej uzyskać naprawdę imponujące efekty. Poza tradycyjną obróbką podstawowymi narzędziami można przepuścić zdjęcie przez różne świetne filtry. Niestety za najfajniejsze trzeba zapłacić. Mocną stroną tej aplikacji poza tym, co można z jej pomocą zrobić z fotografią, jest cała społeczność VSCO i powiązane z nią serwisy. I chyba właśnie ten społecznościowy charakter uczynił z niej tak popularne narzędzie.

VSCO: Photo & Video Editor
VSCO: Photo & Video Editor
Developer: Unknown
Price: Free

Zobacz też: Android Excellence – najlepsze aplikacje na 3 kwartał 2018

Aplikacje do obróbki zdjęć: Facetune

Ostatnią aplikację dedykujemy osobom, które robią przede wszystkim selfie, bo właśnie do tego typu zdjęć jest dedykowana. Facetune pomoże tak obrobić portret, że wygląda się na nim naprawdę świetnie, a przy tym naturalnie (no chyba, że ktoś celowo przesadzi, ale o to nie można mieć pretensji do aplikacji ;)). Co można w niej zrobić? Retusz, zmiana koloru skóry, wybielenie zębów, korekta owalu twarzy, dodawanie makijażu, rozświetlanie lub matowienie to tylko część możliwości tej appki. Jeśli więc jeszcze z niej nie korzystaliście, koniecznie sprawdźcie co jeszcze potrafi.

Facetune - Ad Free
Facetune - Ad Free
Developer: Lightricks Ltd.
Price: 15,99 zł

Oczywiście jest całe morze fajnych appek do obróbki zdjęć, ale dziś chcieliśmy Wam przedstawić takie, które oferują nieco inne możliwości obróbki i które naprawdę cieszą się dobą opinią wśród użytkowników. Chętnie dowiemy się jednak z jakich aplikacji Wy korzystacie najczęściej i jakie Waszym zdaniem są godne polecenia. Jeśli więc, waszego ulubieńca nie ma w naszym zestawieniu, to koniecznie napiszcie o nim w komentarzu 😉

Internet domowy – ranking

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *