Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Zdjęcia Google

Zdjęcia Google zyskały dwie nowości

Robienie zdjęć stało się ostatnio pasją wielu osób. Dziś faktycznie nie trzeba być fotografem, żeby robić niezłe fotki. Nawet jeśli ujęcie jest średnie, zawsze zdjęcie można obrobić 😉 Tak czy inaczej, robimy i przechowujemy w wersji elektronicznej więcej zdjęć niż kiedykolwiek! Jedną z popularniejszych aplikacji do ich przechowywania są oczywiście Zdjęcia Google. I właśnie pojawiła się tam drobna zmiana. Ta zmiana w Zdjęciach Google może nieco ułatwić przeszukiwanie zasobów.

Zdjęcia Google – ulubione

Ta nowość ukaże się wraz z aktualizacją. Polega ona na pojawieniu się możliwości oznaczenia zdjęcia gwiazdką i tym samym, dodania jej do albumu “Ulubione”. Dzięki temu zyskamy nowy sposób sortowania zdjęć. Fakt, że aplikacji do pełnego sukcesu jeszcze nieco brakuje, ale ta funkcja wydaje się już od dawna być jedną z podstawowych i jej brak w Zdjęciach Google był po prostu… dziwny? Co jednak może troszkę przeszkadzać, to fakt, że do ulubionych możemy dodawać pojedyncze zdjęcia, ale nie możemy dodać np. całego albumu.

Zdjęcia Google – polubienia

Druga funkcja, którą dostaniemy to możliwość polubienia udostępnionych nam zdjęć. Jeśli więc ktoś wyśle nam udostępniony album, będziemy mogli oznaczyć zdjęcia z tego albumu, ikonką z serduszkiem. Będzie to równoznaczne z polubieniem danej fotografii. Nie kojarzy Wam się to z Instagramem?

Jak Wam się podobają te zmiany? I jakie zmiany sami chętnie byście zobaczyli aplikacji Zdjęcia Google?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *