Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Instagram Lite

Instagram Lite debiutuje na Google Play

Należący do Facebooka Instagram jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. i razem ze Snapchatem dzieli się mianem platformy numer 1 dla osób poniżej 21 roku życia. Teraz każdy będzie mógł korzystać odchudzonej wersji aplikaji na telefon – Instagram Lite.

Instagram Lite zajmie na telefonie mniej niż 1 MB – dokładnie 573 KB – ale ma dokładnie te same funkcje (wrzucanie i edycje zdjęć, filmów, wpisów, przeglądanie profili znajomych), co zwykła wersja, oprócz możliwości wysyłania wiadomości. Jednak jest to tylko tymczasowe. Twórcy aplikacji od razu zapowiedzieli, że szybko uzupełnią Instragram Lite również o tę opcję.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Facebook oraz Messenger mają już od dłuższego czasu wersje Lite, więc Instagram był oczywiście następny w kolejce. Tego typu wersje nie tylko zajmują mniej miejsca na telefonie, ale działają szybciej (mają niższe wymagania sprzętowe) i zuzywają mniejszą ilość pakietu danych. Pomysł na aplikacje Lite oryginalnie pojawił się, gdy chciano ułatwić korzystanie z takich apek w biedniejszych częściach świata, gdzie większość ludzi nie stać na drogie i mocne telefony oraz abonamenty z dużymi pakietami danych. Ale aplikacje Lite stały się popularne również w tych lepiej sytuowanych krajach.

Aplikacja Instagram Lite – pobierz:

Instagram Lite
Instagram Lite
Developer: Unknown
Price: To be announced

 

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *