Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Premium-Mobile

Premium Mobile zmienia oferty – nawet 30 giga za 30 zł!

Premium Mobile oferty – nawet 30 giga za 30 zł!

Od dzisiaj w trzech taryfach No Limit dla abonentów indywidualnych w sieci Premium Mobile lte dostaniemy więcej internetu. I nie zapłacimy za to ani złotówki więcej.

Zobacz też: Jaki internet domowy najlepszy?

Od 12 lutego operator wirtualny Premium Mobile mobilny internet wprowadza zmiany, które znacząco poprawiają oferowane przez tą sieć abonamenty. Od teraz będziemy mieli od 10 do nawet 30 GB, zależnie od abonamentów. PM działa na nadajnikach sieci Plus. Pomimo większych pakietów, dalej będziemy mieli do czynienia z internetem LTE.

  • Freedom1 (19,90 zł) – 10 GB (zamiast dotychczasowych 5 GB)
  • Freedom2 (24,70 zł) – 20 GB (zamiast dotychczasowych 10 GB)
  • Freedom3 (29,70 zł) – 30 GB (zamiast dotychczasowych 20 GB)

Dzięki tym zmianom, już i tak korzystny tani abonament oferowany przez tą sieć jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Porównując inne sieci, naprawdę ciężko jest znaleźć konkurencję, jeśli chodzi o ilość GB w takich cenach. Niestety zmiany dotyczą tylko zwykłych abonamentów, rodzinna oferta Premium Mobile telefon na razie pozostaje bez zmian. Większy limit danych jest zarówno dla nowych, jak i starych klientów.

Zobacz też: Najtańszy Abonament bez telefonu?

Premium Mobile telefon idzie za ciosem. Po ostatnim roku, w którym sieć ta odnotowała świetne wyniki, niedawno polepszyła swój partnerski program Ambasador, a teraz daje jeszcze więcej GB swoim klientom. Pozostaje tylko czekać, żeby zobaczyć, jak odpowie konkurencja. Trzeba przyznać, że dzięki temu, że w Polsce mamy tak wielu operatorów komórkowych (zarówno tradycyjnych, jak i wirtualnych), abonament w Polsce jest wyjątkowo tani w porównaniu do innych państw.

 

Premium Mobile internet to stosunkowo nowy operator wirtualny, który działa na rynku od stycznia 2016 roku. Początkowo oferował on rozwiązania dla biznesu, jednak szybko przestawili się na oferty dla klientów indywidualnych.

Regulamin odświeżonej oferty abonamentowej tego operatora znajdziecie tutaj.

Program Ambasador

A Wy co sądzicie o nowym abonamencie w Premium Mobile z internetem LTE? Napiszcie w komentarzach!

Zobacz też: Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *