Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

premium mobile podnosi wypłaty w programie ambasador

Premium Mobile Ambasador

Premium Mobile podnosi wypłaty w programie Ambasador

Operator wirtualny Premium Mobile zasięg lte już od dłuższego czasu prowadzi tak zwany program ambasador. Teraz Premium Mobile abonamenty postanowił zmienić zasady dotyczące tego programu. Do tej pory, przy pierwszych 10 osobach dostawaliśmy po 30 złotych za osobę, 50 zł za kolejne 10 osób i 80 zł za każdą kolejną osobę. Od teraz za każdą poleconą osobę dostajemy 80 złotych. Widać, że operator ten bardzo mocno stawia na tzw. marketing szeptany. A patrząc na zeszłoroczne wyniki, przynosi to pozytywne efekty.

Zobacz też: Jaki internet domowy najlepszy?

 

premium-mobile-ambasador

Jak działa program ambasador w Premium Mobile?

Program ambasador polega na tym, że każdy może zarobić na poleceniu tej sieci swoim znajomym (lub obcym – liczy się to, aby osoba, której poleciliśmy tą sieć komórkową zdecydowała się przejść do Premium Mobile telefony). Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w programie ambasador? Przede wszystkim należy zarejestrować się na stronie Premium Mobile no limit, a dokładniej tutaj. Po tym należy zachęcić naszych przyjaciół, znajomych z podstawówki, rodzinę, kolegów i koleżanki z pracy, fryzjera, kasjerkę w sklepie czy kogokolwiek chcemy do zapoznania się z ofertą tego operatora.

Zobacz też: Najtańszy Abonament bez telefonu?

W tym celu nasza znajoma osoba musi wejść na indywidualną stronę, której adres otrzymamy po utworzeniu konta na stronie programu ambasador. Jeżeli nasz znajomy zgodzi się na ofertę tego operatora, Premium Mobile lte przeleje na nasze konto pieniądze. Czyli w sumie za namówienie przykładowo 20 osób dostaniemy 1600 złotych. Premium Mobile freedom sam dostarcza wszelkich materiałów dla każdego, kto chce wziąć udział w tym programie

Premium Mobile abonamenty jest jednym z najmłodszych operatorów komórkowych w Polsce. Ten operator wirtualny działa na rynku od stycznia 2016 roku. Początkowo oferował on rozwiązania dla biznesu, jednak szybko przestawili się na oferty dla klientów indywidualnych.

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak prezentuje się ten operator na tle konkurencji, możesz to zrobić tutaj.

Zobacz też: Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *