Mobilny Ranking » Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – porównanie
Porównanie ofert

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – porównanie

najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018

Nie jest chyba tajemnicą, że abonamenty brane na tak zwaną spółę wychodzą zawsze taniej niż solo. Żeby jednak wybrać najlepszą ofertę, trzeba rozeznać się w rynkowych propozycjach. Zrobiliśmy to dla Was, a wynikiem jest zestawienie Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018. Umieściliśmy w nim same najaktualniejsze oferty. Zachęcamy Was do prześledzenia ich razem z nami!

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – kryteria

Zacznijmy od tego, według jakich kryteriów dobieraliśmy oferty do zestawienia. Otóż miały one mieć :

  • nielimitowane połączenia
  • nielimitowane SMS-y
  • minimum 2 GB na osobę.

Wybrane oferty układaliśmy przede wszystkim według ceny i wielkości pakietu internetowego. Jeśli pod tym względem były identyczne, braliśmy pod uwagę dodatkowe usługi dostępne w ramach abonamentu. Wiecie już wszystko, więc przechodzimy do rankingu na najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018!

ranking ofert na kartę

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – porównanie

MiejsceOperatorTaryfaOpłata

(2 nr-y)

Pakiet DanychWięcej
1Premium MobileFreedom dla Dwojga34,80 złpo 10 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
2Lajt MobileLajt DUET M35,99 złpo 10 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
3Nju MobileNju dodatkowy38,00 złod 10 do 30 GB

(współdzielone)

najlepszy abonament no limit bez telefonu
4PlushPlush ABO DUET40,00 złpo 15 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
5Virgin MobilePLAN2_24M43,50 złpo 20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
6OrangeDUET Standardowy59,98 złpo 5 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
7PlayDUET

Stan Nielimitowany

80,00 złpo 20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
8T-MobileDla Duetu80,00 złpo 10 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – oferty ważne na dzień 12 lipca 2018

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – oferty poniżej 40 zł

W naszym zestawieniu na najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018, pierwsze miejsce zajęło Premium Mobile. Mają naprawdę dobrą ofertę. Za dwa abonamenty z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i 10 GB na osobę zapłacimy tu tylko 34,80 zł miesięcznie. To cena niższa niż u niektórych za podobny abonament dla jednej osoby. Do tego możemy podpisać umowę bezterminowo. A jeśli dla Was po 10 GB to za mało, można też skorzystać z oferty Freedom dla Dwojga +, gdzie dostaniecie po 20 GB. Oczywiście trzeba będzie zapłacić za to nieco więcej, bo w sumie 44,40 zł, ale to i tak świetna oferta.

Drugie miejsce zajęło Lajt Mobile z ofertą Lajt DUET M. Tutaj dostaniecie to samo co w Premium Mobile i też możecie podpisać bezterminową umowę. Zapłacicie jednak odrobinę więcej, bo 35,99 zł miesięcznie. Mimo to, nadal jest to jedna z korzystniejszych ofert na rynku.

Na trzecim miejscu postawiliśmy Nju Mobile. W nju dostajecie dwa abonamenty za 38 zł łącznie. W ramach oferty obie osoby zyskują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz współdzielone 10 GB. Na szczęście liczba GB-ów rośnie wraz ze stażem. Po pół roku macie już 20 GB, po roku 25 GB, a po dwóch latach 30 GB. Umowę jak u poprzedników, możecie podpisać na czas nieokreślony. No i jest jeszcze taki bonus, że choć nie zapłacicie więcej niż 38 zł na miesiąc, to jeśli nie wykorzystacie pełnej kwoty w ciągu miesiąca, zapłacicie mniej. Ta sympatyczna oferta kończy pierwszą część naszego rankingu.

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – oferty poniżej 60 zł

A teraz droższa część zestawienia, oferty do 60 zł. Tę kategorię otwiera Plush z ofertą Plush ABO DUET za 40 zł miesięcznie. W ramach abonamentów obie osoby dostają nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i po 15 GB internetu. Oprócz tego Plush dorzuca 10 GB na YouTube, a Facebook, Instagram, Messenger i What’sApp nie pomniejszają pakietu na transfer. Tak wygląda oferta przy umowie na 24 miesiące. Trzeba przyznać, że jest bardzo korzystna. Ale jest też wariant z umową na czas nieokreślony. Aczkolwiek operator daje w nim mniej internetu bo już tylko (tylko?) po 10 GB. Dopiero po 24 miesiącach dodaje za lojalność kolejne 10 GB. Za to można zrobić sobie bezpłatnie wakacje od abonamentu, czyli po prostu zawiesić usługę w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji.

Miejsce piąte zajął Virgin Mobile z ofertą Plan2_24M. Virgin daje naprawdę sporo internetu bo aż po 20 GB na osobę, a oprócz tego oczywiście rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Jednak trzeba się zobowiązać umową na 24 miesiące i nie można stworzyć sobie Duetu czy większej grupy z żadnych innych taryf. Jeśli więc 20 GB to dla Was za dużo, może lepiej wybrać tańszą ofertę?

Na szóstym miejscu postawiliśmy Orange z ofertą DUET Standardowy. Co miesiąc jest to koszt 59,98 zł. Oferta niestety nie jest już aż tak atrakcyjna jak poprzednie. Dostajemy co prawda nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, ale do tego tylko po 5 GB internetu na osobę. Mimo to, spośród wielkiej czwórki Orange i tak ma najtańszą ofertę dla Duetu.

najtańszy abonament roddzinny lipiec 2018 (1)

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – oferty do 80 zł

Dwa ostatnie miejsca w naszym zestawieniu na najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018, zajęły kolejno Play i T-Mobile. U obu operatorów za Duet zapłacimy 80 zł miesięcznie, czyli trzeba przyznać… sporo! Play jest przed T-Mobile bo przynajmniej daje duży pakiet internetu, po 20 GB na każdy numer, a w T-Mobile jest to znowu po 10 GB. Play w ramach dodatków dorzuca też TIDAL za darmo na 24 miesiące i Showmax za 0 zł przez 3 miesiące oraz darmowy podstawowy pakiet kanałów w TV Play Now na czas umowy. Jak widać stara się uatrakcyjnić drogą ofertę różnymi gratisami. Czy to dobra strategia? Wy zdecydowalibyście się płacić 80 zł zamiast np. 40 zł, żeby mieć Tidala albo PlayNow?

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – podsumowanie

Na koniec kilka słów podsumowania. Jak widać branie abonamentów na spółkę jest naprawdę bardziej opłacalne niż decydowanie się na nie solo. Prawda jest też taka, że oferty mniejszych operatorów (MVNO) są sporo tańsze niż oferty wiodącej czwórki. Warto przynajmniej sprawdzić jakość ich usług, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że można podpisać umowę na czas nieokreślony i w razie czego szybko się wycofać. Na ten moment ofertą, która wydaje się najbardziej korzystna finansowo, ale też zawiera wszystko co powinna, jest oferta Premium Mobile.

A co Wy myślicie o abonamentowych spółkach? Może korzystacie z jakiejś atrakcyjnej oferty, której nie ma w naszym zestawieniu? Jeśli tak, dajcie nam znać!

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – porównanie
4.3 (86.36%) 22 votes

image_pdf