Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – porównanie

Abonament rodzinny porównanie 2018. Nie jest chyba tajemnicą, że abonamenty brane na tak zwaną spółę wychodzą zawsze taniej niż solo. Żeby jednak wybrać najlepszą ofertę, trzeba rozeznać się w rynkowych propozycjach. Zrobiliśmy to dla Was, a wynikiem jest zestawienie Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018. Umieściliśmy w nim same najaktualniejsze oferty. Zachęcamy Was do prześledzenia ich razem z nami!

 

Abonament telefoniczny dla rodziny 2018 – kryteria

Zacznijmy od tego, według jakich kryteriów dobieraliśmy oferty do zestawienia. Otóż miały one mieć :

  • nielimitowane połączenia
  • nielimitowane SMS-y
  • minimum 2 GB na osobę.

Wybrane oferty układaliśmy przede wszystkim według ceny i wielkości pakietu internetowego. Jeśli pod tym względem były identyczne, braliśmy pod uwagę dodatkowe usługi dostępne w ramach abonamentu. Wiecie już wszystko, więc przechodzimy do rankingu na najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018!

 

Abonament telefoniczny dla rodziny – porównanie 2018

lipiec 2018 – porównanie

Operator

Taryfa

Opłata (2 nr-y)

Pakiet Danych

Więcej

1. Premium Mobile

Freedom dla Dwojga

34,80 zł

po 10 GB

Mobilny Ranking klik

2. Lajt Mobile

Lajt DUET M

35,99 zł

po 10 GB

Mobilny Ranking klik

3. Nju Mobile

Nju dodatkowy

38,00 zł

od 10 do 30 GB

(współdzielone)

Mobilny Ranking klik

4. Plush

Plush ABO DUET

40,00 zł

po 15 GB

Mobilny Ranking klik

5. Virgin Mobile

PLAN2_24M

43,50 zł

po 20 GB

Mobilny Ranking klik

6. Plus

Abonament DUET

45 zł

4 GB współdzielone

Mobilny Ranking klik

7. Orange

DUET Standardowy

59,98 zł

po 5 GB

Mobilny Ranking klik

8. Play

DUET

Stan Nielimitowany

80,00 zł

po 20 GB

Mobilny Ranking klik

9. T-Mobile

Dla Duetu

80,00 zł

po 10 GB

Mobilny Ranking klik

Najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 – oferty ważne na dzień 12 lipca 2018

Abonament telefoniczny dla rodziny

lipiec 2018 – oferty poniżej 40 zł

W naszym zestawieniu na najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018, pierwsze miejsce zajęło Premium Mobile. Mają naprawdę dobrą ofertę. Za dwa abonamenty z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i 10 GB na osobę zapłacimy tu tylko 34,80 zł miesięcznie. To cena niższa niż u niektórych za podobny abonament dla jednej osoby. Do tego możemy podpisać umowę bezterminowo. A jeśli dla Was po 10 GB to za mało, można też skorzystać z oferty Freedom dla Dwojga +, gdzie dostaniecie po 20 GB. Oczywiście trzeba będzie zapłacić za to nieco więcej, bo w sumie 44,40 zł, ale to i tak świetna oferta.

Drugie miejsce zajęło Lajt Mobile z ofertą Lajt DUET M. Tutaj dostaniecie to samo co w Premium Mobile i też możecie podpisać bezterminową umowę. Zapłacicie jednak odrobinę więcej, bo 35,99 zł miesięcznie. Mimo to, nadal jest to jedna z korzystniejszych ofert na rynku.

Na trzecim miejscu postawiliśmy Nju MobileW nju dostajecie dwa abonamenty za 38 zł łącznie. W ramach oferty obie osoby zyskują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz współdzielone 10 GB. Na szczęście liczba GB-ów rośnie wraz ze stażem. Po pół roku macie już 20 GB, po roku 25 GB, a po dwóch latach 30 GB. Umowę jak u poprzedników, możecie podpisać na czas nieokreślony. No i jest jeszcze taki bonus, że choć nie zapłacicie więcej niż 38 zł na miesiąc, to jeśli nie wykorzystacie pełnej kwoty w ciągu miesiąca, zapłacicie mniej. Ta sympatyczna oferta kończy pierwszą część naszego rankingu. Abonament rodzinny porównanie 2018

Oferta rodzinna

lipiec 2018 – oferty poniżej 60 zł

A teraz droższa część zestawienia, oferty do 60 zł. Tę kategorię otwiera Plush z ofertą Plush ABO DUET za 40 zł miesięcznie. W ramach abonamentów obie osoby dostają nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i po 15 GB internetu. Oprócz tego Plush dorzuca 10 GB na YouTube, a Facebook, Instagram, Messenger i What’sApp nie pomniejszają pakietu na transfer. Tak wygląda oferta przy umowie na 24 miesiące. Trzeba przyznać, że jest bardzo korzystna. Ale jest też wariant z umową na czas nieokreślony. Aczkolwiek operator daje w nim mniej internetu bo już tylko (tylko?) po 10 GB. Dopiero po 24 miesiącach dodaje za lojalność kolejne 10 GB. Za to można zrobić sobie bezpłatnie wakacje od abonamentu, czyli po prostu zawiesić usługę w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji.

Miejsce piąte zajął Virgin Mobile z ofertą Plan2_24M. Virgin daje naprawdę sporo internetu bo aż po 20 GB na osobę, a oprócz tego oczywiście rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Jednak trzeba się zobowiązać umową na 24 miesiące i nie można stworzyć sobie Duetu czy większej grupy z żadnych innych taryf. Jeśli więc 20 GB to dla Was za dużo, może lepiej wybrać tańszą ofertę?

Miejsce szóste przyznaliśmy Plusowi. Oferta Plusa, jest tym korzystniejsza, im więcej kart SIM weźmiemy. Za pierwszą z abonamentem bez limitu i 4 GB współdzielonego internetu płacimy miesięcznie 30 zł, a za każdą kolejną z tym samym abonamentem już tylko 15 zł. Do tego dla klientów, którzy poza telefonem zdecydują się na jeszcze inne usługi u operatora, np. internet, przewidziany jest dodatkowy rabat w ramach SmartDOM, w wysokości 10 zł. Zaznaczamy, że Plus pojawia się w tym zestawieniu jako pierwszy z wielkiej czwórki. Abonament rodzinny porównanie 2018

Na siódmym miejscu postawiliśmy Orange z ofertą DUET Standardowy. Co miesiąc jest to koszt 59,98 zł. Oferta niestety nie jest już aż tak atrakcyjna jak poprzednie. Dostajemy co prawda nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, ale do tego tylko po 5 GB internetu na osobę. Mimo to, spośród wielkiej czwórki Orange i tak ma najtańszą ofertę dla Duetu.

najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018 (1)

Oferta dla rodziny

lipiec 2018 – oferty do 80 zł

Dwa ostatnie miejsca w naszym zestawieniu na najtańszy abonament rodzinny lipiec 2018, zajęły kolejno Play i T-Mobile. U obu operatorów za Duet zapłacimy 80 zł miesięcznie, czyli trzeba przyznać… sporo! Play jest przed T-Mobile bo przynajmniej daje duży pakiet internetu, po 20 GB na każdy numer, a w T-Mobile jest to znowu po 10 GB. Play w ramach dodatków dorzuca też TIDAL za darmo na 24 miesiące i Showmax za 0 zł przez 3 miesiące oraz darmowy podstawowy pakiet kanałów w TV Play Now na czas umowy. Jak widać stara się uatrakcyjnić drogą ofertę różnymi gratisami. Czy to dobra strategia? Wy zdecydowalibyście się płacić 80 zł zamiast np. 40 zł, żeby mieć Tidala albo PlayNow?

Abonament telefoniczny dla rodziny 2018

– podsumowanie

Na koniec kilka słów podsumowania. Jak widać branie abonamentów na spółkę jest naprawdę bardziej opłacalne niż decydowanie się na nie solo. Prawda jest też taka, że oferty mniejszych operatorów (MVNO) są sporo tańsze niż oferty wiodącej czwórki. Warto przynajmniej sprawdzić jakość ich usług, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że można podpisać umowę na czas nieokreślony i w razie czego szybko się wycofać. Na ten moment ofertą, która wydaje się najbardziej korzystna finansowo, ale też zawiera wszystko co powinna, jest oferta Premium Mobile.

A co Wy myślicie o abonamentowych spółkach? Może korzystacie z jakiejś atrakcyjnej oferty, której nie ma w naszym zestawieniu? Jeśli tak, dajcie nam znać!

Sprawdź poprzednie zestawienie ofert rodzinnych

Abonament rodzinny porównanie 2018

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *