Porównanie ofert

Najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018

NAJTAŃSZE SIECI KOMÓRKOWE LIPIEC 2018

W ostatnim czasie zamieściliśmy porównania, które miały pomóc Wam zapoznać się z propozycjami różnych operatorów w ramach ofert na kartę, na abonament, na abonament z telefonem i w abonamentach rodzinnych. Teraz chcemy zebrać wszystko w jednym miejscu i przedstawić Wam w przejrzysty sposób po trzy najtańsze oferty w każdej z tych kategorii. Dlatego dziś zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem: Najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018.

Najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018 – najtańszy abonament

Zaczniemy od zestawienia najtańszych abonamentów bez telefonu, które zawierają nielimitowane połączenia, SMS-y i przynajmniej 2 GB internetu. Oto topowa 3 według naszego rankingu.

Operator

Oferta

Cena

Pakiet danych

Więcej

1. Multimedia

MultiMOBILE BIS 5GB

14,99 zł

5 GB

Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu

2. Premium Mobile

FreedomPL

16,70 zł

3 GB

Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu

3. Otvarta

O! Korzystna!

17,99 zł

6 GB

Najtańszy abonament z telefonem bez telefonu

Jak widzicie najtańszy abonament dostaniecie w Multimediach. Choć ten operator nie ma specjalnej oferty dla Duetów, to w zasadzie nie jest potrzebna. Dwa abonamenty w takiej cenie to i tak cenowy hit. Dobrą ofertę znajdziecie też w Premium Mobile, choć tu mamy troszkę mniejszy pakiet danych i w Otvartej. Otvarta jest najdroższa z trzech podanych propozycji, ale za to daje najwięcej GB-ów. Dla każdego coś miłego.

Najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018 – najtańszy abonament z telefonem

Operator

Opłata

Pakiet danych

Przykładowy telefon

Oferta

1. Plush

25,00 zł

15 GB

Huawei Y7 (2018)

2. Red Bull Mobile

49,00 zł

10 GB

LG Q6

Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę

3. FM Mobile

59,00 zł

10 GB

Samsung Galaxy J5 DS LTE

Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę

Najtańszy abonament z telefonem uwzględniony w naszym zestawieniu zawiera nielimitowane połączenia, SMS-y i przynajmniej 2 GB. Jak widzicie prym wiedzie Plush. Za 25 zł miesięcznie możecie mieć fajnego Huawei Y7 (za 199 zł na start) i abonament z 15 GB. Oprócz tego dostaniecie wiele dodatków, jak 10 GB miesięcznie na YT i bezpłatny transfer na społecznościówki. Cenowo zdecydowanie najlepsza oferta! Za nią macie Red Bull Mobile z miesięczną opłatą 49 zł. Jeśli weźmiecie do tego LG Q6 zapłacicie jednorazowo 196 zł. Internetu dostaniecie mniej niż w Plushu, bo 10 Gb, ale za to nic nie tracicie, bo niewykorzystane GB-y przechodzą na kolejny miesiąc. Trzecie miejsce należy do FM Mobile. Sam abonament (Start_24M) kosztuje 29,90 zł miesięcznie. Do niego dojdzie rata za telefon, ale można się zmieścić w 59,90 zł co miesiąc. Nadal macie nielimitowany abonament z 10 GB na transfer. My polecamy do tego abonamentu Samsunga Galaxy J5 DS LTE. Owszem na start trzeba za niego dać 370 zł, ale to już nowszy model i dłużej Wam posłuży.

Najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018 – najtańszy abonament rodzinny

Operator

Oferta

Cena

Pakiet danych

Więcej

1. Premium Mobile

Freedom dla dwojega

34,80 zł

po 10 GB

najlepszy abonament no limit bez telefonu

2. Lajt Mobile

Lajt DUET M

35,99 zł

po 10 GB

najlepszy abonament no limit bez telefonu

3. Nju Mobile

Nju dodatkowy

38,00 zł

od 10 do 30 GB (współdzielone)

najlepszy abonament no limit bez telefonu

Jeśli chodzi o abonament rodzinny zdecydowanym numerem jeden jest Premium Mobile. Za dwa nielimitowane abonamenty z 10 GB na każdy numer, zapłacicie co miesiąc tylko 34,80 zł. Tańszej Duetowej oferty nie znaleźliśmy. Zaraz za Premium mamy odrobinę droższe Lajt Mobile z bardzo podobną ofertą, ale za 35,99 zł. Trzecie miejsce zajmuje Nju z Duetem za 38 zł. Na początek oferta jest słabsza niż u konkurentów bo na dwa numery przypada 10 GB do współdzielenia. Na szczęście już po pół roku  jest to 20 GB, po roku 25 GB, ale po 2 latach 30 GB. To się nazywa zachęta do lojalności! 😉

 

najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018 (1)

Najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018 – najtańsze oferty na kartę

Operator

Oferta

Cena

Pakiet danych

Więcej

1. a2mobile

Niewyczerpalne na wszystko

19,90 zł

No limit- po 5 GB lejek

oferty na kartę bez telefonu

2. Lajt Mobile

Pakiet Studencki

19,99 zł

10 GB

oferty na kartę bez telefonu

3. Lycamobile

Do wszystkich M

25,00 zł

20 GB

oferty na kartę bez telefonu

Spośród ofert na kartę najtańsze są a2mobile, Lajt Mobile i Lycamobile. U wszystkich dostajemy nielimitowane połączenia i SMS-y. Z tym, że w a2mobile mamy tylko 5 GB na pełnej prędkości. Za to płacimy tylko 19,90 zł miesięcznie. Jeśli jednak wydacie 9 groszy więcej, dostaniecie bardzo w Lajt Mobile ofertę z większym pakietem danych. Za 19,99 zł otrzymacie 10 GB co miesiąc. Warto więc przemyśleć swój wybór. A nie będzie on łatwy zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę jeszcze trzeciego z naszej trójki, Lycamobile. Tutaj co prawda płaci się co miesiąc 25 zł, ale za to poza nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami jak u poprzedników, dostaje się aż 20 GB internetu co miesiąc. Wszystkie oferty są naprawdę dobre i tanie, także wybór należy do Was.

Najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018 – podsumowanie

Jak zapewne zauważyliście w żadnym z zestawień nie znalazł się nikt z wielkiej czwórki. Oznacza to ni mniej, ni więcej, jak tylko tyle, że ci operatorzy nie należą do najtańszych sieci komórkowych. Czy to znaczy, że nie warto się interesować ich ofertami? Oczywiście nie. W zamian za wyższą cenę dostajecie stale poprawiający się zasięg, pewność, że operator nie zniknie nagle z rynku i różne fajne promocje. Jeśli jednak zależy Wam przede wszystkim na cenie, to polecamy Premium Mobile (znalazł się czołówce w dwóch rankingach), a także Lajt Mobile. Każda z ofert jakie przedstawiliśmy z pewnością jest warta uwagi. Większość mniejszych operatorów umożliwia też podpisanie umowy bezterminowej, dzięki czemu wypróbowanie ich usług nie wiąże się z jakimś wielkim ryzykiem.

A Waszym zdaniem jaki operator ma najlepszą ofertę w stosunku ceny do jakości?

Najtańsze sieci komórkowe lipiec 2018
4.2 (84.44%) 27 votes

728x90