Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Tani abonament z telefonem lipiec 2018

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – porównanie

Płynąc na fali porównań, nie mogliśmy pominąć jednego z ważniejszych, czyli zestawienia abonamentów z telefonem. Nie tak łatwo znaleźć naprawdę dobre i w miarę tanie oferty, ale poszukaliśmy i zgromadziliśmy je dla Was w naszym nowym rankingu – Tani abonament z telefonem lipiec 2018. Zachęcamy Was też do zapoznania się z najnowszym zestawieniem najtańszych abonamentów, klikając w baner poniżej.

q

Tymczasem przechodzimy do objaśnienia, czym się kierowaliśmy wybierając oferty i co decydowało o przyznawaniu im miejsc w rankingu.

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – kryteria

Przede wszystkim chcieliśmy zamieścić naprawdę dobre oferty, dlatego musiały kosztować nie więcej niż 60 zł i zawierać:

  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • nielimitowane rozmowy,
  • przynajmniej 2 GB internetu.

Każda z oferta jest dostępna przy umowie na 24 miesiące, więc niestety o bezterminówkach trzeba zapomnieć. Natomiast o kolejności w rankingu decydowała nie tyle sama cena, ile raczej to ile w jej ramach dostaniemy od operatora. W tekście wszystko to objaśniamy, więc zachęcamy nie tylko do spojrzenia na tabelkę, ale też przeczytania artykułu. A oto nasze porównanie – Tani abonament z telefonem lipiec 2018.

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – porównanie

Operator Przykładowytelefon Miesięcznaopłata

Pakiet

danych

Więcej
1. Plush Huawei Y7(2018) 52,00 zł15 GB
2. Red BullMobile LG Q6 49,00 zł10 GB Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę
3. FM Mobile Samsung GalaxyJ5 DS LTE 59,90 zł10 GB Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę
4. Orange Xiaomi Redmi 5A 58,99 zł5 GB
5. Heyah LG K10 (2017) 55 zł5 GB Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę
6. Play Wiko View 60 zł10 GB
7. Plus Huawei Y7 Prime(2018) triple slot 57 zł2 GB

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – oferty ważne na dzień 11.07.2018 r.

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – 1 miejsce

Na pierwszym miejscu zdecydowanie Plush. Za 25 zł dostajemy abonament bez limitów z pakietem 15 GB internetu. Do tego mamy bezpłatny transfer na Facebook, Instagram, Messenger, What’sApp i dodatkowe 10 GB co miesiąc na YouTube. Jak widzicie oferta jest pełna po brzegi. Proponujemy Wam wziąć do niej nowego Huawei Y7 z 2018 r. Jest to wersja Triple Slot, dzięki czemu można nie tylko korzystać z dwóch kart SIM, ale też dołożyć sobie nieco pamięci. Za ten model Huawei’a trzeba będzie zapłacić na start 199 zł, ale za to przez pierwsze 3 miesiące nie płacicie abonamentu, a jedynie ratę za urządzenie (27 zł).

Smartfon działa na ośmiordzeniowym Snapdragonie 435, ma 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Aparat główny został wyposażony w dwie matryce 13 + 2 MP, a przedni jedną – 8 MP. Jeśli chodzi o wygląd, mamy tu cienkie ramki, spory ekran o przekątnej 5,99″ i rozdzielczość 720 x 1440 Mpix. Jak widzicie, urządzenie jest naprawdę niezłe i do tego w świetnej cenie.

x

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – 2 miejsce

Drugie miejsce zajmuje Red Bull Mobile z abonamentem za 49 zł. Mamy w nim wszystko nielimitowane i 10 GB internetu. Co ważne, niewykorzystane GB-y przechodzą na kolejny miesiąc. Właśnie ze względu na mniejszy pakiet internetu i brak dodatków w abonamencie, RBM trafił na drugie miejsce.

Do tej oferty proponujemy wybrać LG Q6, za który trzeba będzie jednorazowo zapłacić 196 zł. Ale potem już co miesiąc zapłacicie tylko 49 zł. Sam smartfon działa, podobnie jak wyżej wymieniony Huawei, na 8-rdzeniowym Snapdragonie 435. Ma elegancki, nowoczesny wygląd i sprawdzi się niezawodnie przy standardowym użytkowaniu.

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – 3 miejsce

Trzecie miejsce należy do FM Mobile. Proponujemy wybrać abonament za 29,90 zł (Start_24m), a w nim wszystko bez limitów i 10 GB na transfer. Przy tym abonamencie chcielibyśmy Wam zaproponować Galaxy J5 DUAL SIM LTE. Fakt, że na start kosztuje 370 zł. Jeśli to dla Was za dużo, można też zdecydować się na straszy model Galaxy J3. Jeśli jednak możecie wydać więcej, to Galaxy J5 będzie lepszym wyborem. Jest nowszy i ma lepsze parametry. Działa już na 8-rdzeniowym Exynos 7870. Do tego ma 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej, którą możecie uzupełnić o kartę mającą do 256 GB. Jeśli zdecydujecie się na ten model, co miesiąc będziecie płacić w sumie już tylko 59,90 zł. Ponieważ jak sami wiecie, technologie rozwijają się w zastraszającym tempie, więc telefony po 3 czy 3,5 latach są już często po prostu nie przestarzałe. Dlatego zachęcamy do wybierania trochę nowszych modeli, żeby posłużyły jak najdłużej.

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – 4 miejsce

Czwarte miejsce zajęło Orange. Mamy tu abonament za 39,99 zł, a w nim wszystko bez limitów i 5 GB na transmisję. Jeśli do tej oferty dobierzecie znanego Xiaomi Redmi 5A, nie zapłacicie nic na start, a rata wyniesie Was 19 zł. W sumie co miesiąc będziecie płacić 58,99 zł. Chyba przyznacie, że to całkiem niezła oferta?

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – 5 miejsce

Na miejscu piątym wylądowała Heyah. Mamy tu abonament z telefonem płatny 55 zł co miesiąc. W ramach tej oferty dostajemy wszystko bez limitów i 5 GB internetu, czyli podobnie jak w Orange. Proponujemy Wam dobrać do tego LG K10 (2017). Zapłacicie za niego na start 239 zł, ale dostaniecie naprawdę przyzwoite urządzenie. Ośmiordzeniowy MediaTek, 2 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej, tylni aparat 13 MP o bardzo jasnym obiektywie (f/2.2) i 5 MP do selfie. To w skrócie najistotniejsze dane.

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – 6 miejsce

Miejsce szóste przypisaliśmy Play. Za 60 zł miesięcznie dostaniemy tu nielimitowany abonament z pakietem danych 10 GB i smartfonem. My zachęcamy do wyboru Wiko View za 199 zł na start. Jest to okazja, wcześniej trzeba było zapłacić 239 zł. Ten smartfon wart jest uwagi, bo za niewielkie pieniądze otrzymujemy Snapdragona 424 z 3 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej. Oprócz tego aparat tylni ma 13 MP, a ten do selfie 16 MP. No i warto zaznaczyć, że smartfon jest po prostu ładny, wpisuje się świetnie w aktualne trendy i za tę cenę jest naprawdę dobrym wyborem.

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – 7 miejsce

Na końcu wylądowała oferta Plusa. Wybierając abonament za 30 zł otrzymujemy wprawdzie wszystko bez limitów, ale pakiet na transmisję to jedynie 2 GB. Trochę słabo biorąc pod uwagę konkurencję… Przynajmniej w ramach dodatków otrzymacie Ipla Plus, czyli darmowe 5 kanałów, seriale Polsatu i wszystko to bez reklam. Jeśli ktoś ogląda TV na smartfonie, to może go to zachęci. Przy tym abonamencie zwróciliśmy uwagę na Huawei Y7 Prime (2018) Triple Slot za 199 zł na start. Mamy tu do czynienia z całkiem porządnym smartfonem i za 57 zł miesięcznie (nie licząc jednorazowej opłaty na start), to jest naprawdę dobra oferta. Jeśli to dla Was nadal za dużo, możecie rozbić spłątę rat na 36 miesięcy. Wtedy będziecie płacić 18 zł za ratę. No jak kto woli.

Tani abonament z telefonem lipiec 2018 – podsumowanie

Jak widzicie, można wydając nie więcej niż 60 zł miesięcznie mieć i dobry abonament, i niezły telefon. Zwykle jednak trzeba wyłożyć coś na start. No i trzeba pożegnać się z myślą o flagowcach. Tak to już jest z tymi finansowymi kompromisami.

Jeśli widzieliście inne oferty w telefonem godne polecenia, piszcie. Chętnie uwzględnimy je w kolejnych porównaniach.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *