Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

MagentaBIZNES

MagentaBIZNES w nowej odsłonie -T-Mobile odświeża ofertę

MagentaBIZNES to oferta T-Mobile skierowana (jak sama nazwa wskazuje) do klientów biznesowych. Operator uatrakcyjnił ją, dodając do niej małe co nieco. Teraz może się wydawać jeszcze bardziej kusząca. Dlaczego?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

MagentaBIZNES i Galaxy S8 za grosze

Teraz w ramach tej biznesowej oferty, klienci mogą kupić Samsunga Galaxy S8 za 2002 zł z VAT. Muszą w tym celu zdecydować się wziąć sprzęt na raty z opłatą startową 9 zł z VAT i kwotą 45 zł netto miesięcznie przez 36 miesięcy. Oczywiście to wszystko w ramach dowolnego pakietu MagentaBIZNES. Oprócz tego, po zakupie Galaxy S8, będzie można pobrać kod promocyjny, dzięki któremu dostanie się zwrot w wysokości 500 zł. Natomiast przenoszący numer do T-Mobile otrzymają w prezencie mobilny router.

Galaxy S8 w Magenta Biznes

Co jeszcze? “W ofercie MagentaBIZNES operator postawił na rozwiązania cyfrowe, ułatwiające firmom prowadzenie biznesu także w sieci, czyli tam, gdzie klienci spędzają najwięcej czasu. Oprócz karty SIM, przedsiębiorcy otrzymują więc drugą, oddzielną kartę do routera z usługami sieciowym, która zapewni dostęp do internetu nie tylko w siedzibie przedsiębiorstwa, lecz także m.in. podczas spotkań służbowych. Do zestawu w ramach jednej umowy bez problemu dobierzemy również kolejne karty, każda za 30 zł netto miesięcznie. Wszystkie karty SIM oraz karta do routera posiadają dostęp do współdzielonego internetu, dzięki czemu firmy nie muszą zastanawiać się, jakiego pakietu potrzebują – zwłaszcza że MagentaBIZNES oferuje nielimitowany internet, który pozwoli całkowicie zapomnieć o pakietach.” – informuje operator.

Magenta Biznes zysk

Wariant VIP

Trzeba też wspomnieć o  wariancie VIP, dzięki której firma może otrzymać nielimitowany internet z maksymalną dostępną na karcie do routera. Także karty SIM, umożliwiające transfer z prędkością do 20 Mb/s nie będą ograniczone pakietem. Dla firmy, która chciałaby jedną z kart SIM wykorzystać w routerze (jak kartę sieciową), lepszym rozwiązaniem będzie podniesienie prędkości do 60 Mb/s. Jeszcze lepiej zwiększyć ją do maksymalnej oferowanej prędkości. Klient może też sam zadecydować, czy dodatkowe urządzenia kupi już przy podpisywaniu umowy, czy może zdecyduje się na nie w trakcie jej trwania. Oferta pełna jest też usług dodatkowych (m.in. aplikacja Księgowość Online czy Zdalny IT Serwis).

Zobacz jeszcze najtańszy abonament rodzinny i sieci komórkowe w Polsce.

Odświeżona MagentaBIZNES jest reklamowana nowym spotem, który i tym razem pokazuje faktycznych klientów biznesowych T-Mobile.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *