Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Magenta Biznes

Magenta Biznes – nowa oferta dla firm w T-Mobile

T-Mobile właśnie podało do informacji, że od 18 kwietnia br. wprowadzi w życie nową ofertę dla firm. Będzie się nazywała Magenta Biznes. Oto co mówi o niej Piotr Markowski, Dyrektor Pionu B2B T-Mobile Polska S.A.:

„Magenta Biznes to nowa filozofia działania w obszarze usług telekomunikacyjnych dla małych i średnich firm, w której kierunki wyznaczają prostota, elastyczność oraz mobilne połączenie z Internetem. Oddajemy w ręce przedsiębiorców ofertę, która sprawia, że nie będą musieli zastanawiać się, ile Internetu potrzebują ich pracownicy. To również odpowiedź na potrzeby firm związane z elastycznym zarządzaniem usługami nie tylko przy zawieraniu kontraktu, ale także w jego trakcie. Dzięki temu Magenta Biznes pozwala zwiększyć efektywność pracy oraz zoptymalizować koszty działania, a co za tym idzie poprawić konkurencyjność firm korzystających z naszej oferty”.

Zobaczmy w takim razie jak konkretnie będzie wyglądała oferta T-Mobile dla firm.

Zobacz też: Internet Stacjonarny – Porównanie Ofert

Magenta Biznes – co to będzie?

Magenta Biznes w T-Mobile

Operator przygotował 4 prosto przedstawione Plany taryfowe. Różnią się między sobą dostępną prędkością internetu. W najtańszym wariancie klient nie dostanie nielimitowanego internetu jak w pozostałych, a jedynie 10 GB do wykorzystania. Co istotne, T-Mobile przygotował też rożne dodatkowe usługi, które będzie można dokupić do abonamentu. Mają to być np:. Zdalny Serwis IT czy księgowość i fakturowanie online. Oprócz tego pojawi się możliwość zamawiania dodatkowego sprzętu albo kolejnej karty SIM nie tylko przy podpisywaniu umowy, ale także w całym okresie jej trwania.

Czy Waszym zdaniem T-Mobile przygotowało dobrą ofertę?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *