Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Wiosna w końcu powoli do nas wraca.  Coraz więcej słońca, coraz lepsza temperatura – oznacza to, że nareszcie możemy wyjść na zewnątrz i zażyć odrobinę ruchu. Stąd też mamy dla Was konkurs z nagrodami! Wśród nagród znajdziecie między innymi kamerę sportową 4K, która nagra nasze wyczyny oraz inteligentną opaskę, która wspomoże nas podczas uprawiania sportu. Więc jak je wygrać?

Która sieć jest najlepsza?

Sieci komórkowych w Polsce Ci u nas dostatek. Oprócz czterech głównych operatorów, którzy zarządzają własnymi sieciami nadajników, mamy jeszcze kilkunastu operatorów wirtualnych. To naprawdę dużo – i każda sieć ma coś innego do zaoferowania. Znajdziemy oferty z nielimitowanym abonamentem, tanie abonamenty rodzinne, jeszcze tańsze abonamenty bez telefonu czy korzystne oferty na kartę… Ale która sieć jest najlepsza?

Aby wziąć udział w konkursie, należy Odpowiedzieć na pytanie “Która sieć jest najlepsza?” i uzasadnić swoją odpowiedź, pod postem promującym konkurs na serwisie Facebook lub za pośrednictwem maila na adres: [email protected]

Dla ułatwienia, dodajemy ściągę z listą sieci komórkowych w Polsce:

Nagrody i regulamin

Nagrodą główną w Konkursie, za zajęcie 1 miejsca, jest Kamera 4K Ultra HD, za zajęcie drugiego miejsca jest smartband Wesly, natomiast 3 miejsce zostanie nagrodzone obiektywami do smartfona Universal Lens.

Konkurs będzie trwał od 11.03.2019 do 19.04.2019. Dalsze szczegóły dotyczące konkursu “Najlepsza Sieć” znajdziecie w regulaminie, który możecie pobrać tutaj: regulamin konkursu

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *