Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro w Orange – lepiej z abonamentem czy bez?

Choć sporo szumu narobił w ostatnio Samsung, pokazując prototyp składanego smartfona – tabletu, to jednak nadal jednym z najciekawszych urządzeń na rynku jest flagowy Huawei. Podawaliśmy już jego ceny w przedsprzedaży w Play, Plusie i T-Mobile. Dziś przedstawimy Wam ceny Huawei Mate 20 Pro w Orange. Co ważne pomarańczowy operator sprzedaje smartfona zarówno w ofertach abonamentowych, jak i bez abonamentu. Umożliwia też zakup flagowca na raty tym, którzy już korzystają z jakiś usług mobilnych w sieci. Który z wariantów jest najbardziej opłacalny?

Gdzie najtaniejZobacz: operatorzy komórkowi w Polsce i najtańsze sieci komórkowe porównanie.

Huawei Mate 20 Pro w Orange z abonamentem

Niezależnie od tego czy weźmiemy telefon w ramach abonamentu, czy bez dostaniemy go w zestawie z ładowarką indukcyjną i kartą pamięci. Przejdźmy jednak do cen!

Zacznijmy od smartfona w różnych abonamentach. Możemy go zakupić w taryfach:

  • Plan Komórkowy Podstawowy – nielimitowane rozmowy, SMS/MMS – 0,20 zł, 2 GB internetu – 29,99 zł miesięcznie
  • Plan Komórkowy Standardowy – nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 5 GB internetu – 39,99 zł miesięcznie
  • Plan Komórkowy Optymalny – nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB internetu – 49,99 zł miesięcznie
  • Plan Komórkowy Wzbogacony – nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 20 GB internetu – 69,99 zł miesięcznieMate 20 Pro w Orange

Cena urządzenia zmienia się w zależności od wybranej przez nas taryfy. Wygląda to tak:

  • Plan Podstawowy – na start pełna kwota – 4299,00 zł
  • Plan Standardowy – 0 zł na start, potem raty 24 x 178,01 zł, w sumie za telefon – 4272,24 zł
  • Plan Optymalny – 0 zł na start, potem raty 24 x 172 zł, w sumie za telefon – 4176,00 zł
  • Plan Wzbogacony – 0 zł na start, potem raty 24 x 170 zł, w sumie za telefon – 4080,00 zł

Sprawdź też: tani internet domowy porównanie i tani abonament bez telefonu.

Jak widzicie, im więcej zdecydujemy się płacić za abonament komórkowy, tym w sumie mniej zapłacimy za smartfon. Różnica między ceną urządzenia w najtańszym i najdroższym abonamencie wynosi 219 zł. Zobaczcie teraz ile trzeba zapłacić za Mate 20 Pro bez abonamentu i w sprzedaży ratalnej.

j

Huawei Mate 20 Pro w sprzedaży ratalnej i bez abonamentu

Orange umożliwia zakup flagowca bez abonamentu w ratach. Jednak jest to oferta skierowana wyłącznie do osób, które jak wspominaliśmy, mają już jakiś abonament komórkowy lub mobilny internet w pomarańczowej sieci. Takie osoby w dowolnym momencie od podpisania posiadanej umowy, mogą wziąć telefon na raty. Ile w sumie zapłacą za telefon? Będzie to 20 rat po 199 zł, czyli w sumie 3980,00 zł.

Huawei Mate 20 Pro w Orange

A ile kosztuje Mate 20 Pro bez abonamentu dla osób, które nie korzystają z żadnych mobilnych usług w Orange? Jest to pełne 4299,00 zł płatne jednorazowo.

Wnioski? Jak sami widzicie najmniej zapłacicie za ten smartfon w sprzedaży ratalnej bez abonamentu. Cena 3980 zł to naprawdę jedna z najniższych (jeśli nie najniższa) na rynku. Uwzględniając jeszcze fakt, że dostaniecie w zestawie dodatkowo kartę pamięci i bardzo praktyczną ładowarkę indukcyjną, jest to jedna z najlepszych ofert. Dla porównania na Ceneo najniższa cena za Mate 20 Pro to 3995,00 zł i jest to cena za samo urządzenie. Trzeba więc przyznać, że Orange się postarało. Brawo za tę ofertę!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *