Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

najtańszy abonament z rozmowami bez limitu

Gdzie najtańszy abonament z rozmowami bez limitu?

Jak wiemy rozmowy łączą ludzi. W naszych czasach coraz częściej są to rozmowy przez telefon. Im bardziej jesteśmy mobilni, tym częściej właśnie w ten sposób komunikujemy się z bliskimi albo z dalszymi – np. z pracodawcą. Nic więc dziwnego, że jednym z podstawowych kryteriów, które bierzemy pod uwagę wybierając abonament, jest ilość darmowych minut. W erze no limit oczekujemy nawet więcej, chcemy rozmawiać bez ograniczeń. Ile kosztuje taka możliwość? Zobaczmy jaki jest na ten moment najtańszy abonament z rozmowami bez limitu. Poniższe porównanie nie uwzględnia kwestii sms – ów i mms – ów. Uwzględniliśmy tylko nielimitowane rozmowy i dostępne przy tym pakiety internetu. Oferty są ważne na dzień 16.03.2018. Oto ranking na najtańszy abonament z rozmowami bez limitu.

Najtańszy abonament z rozmowami bez limitu – marzec 2018

Operator Taryfa OpłataPakiet GB Więcej
Otvarta O! Najlepsza! 13,99 zł2 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Multimedia multiMOBILE BIS – 5GB 14,99 zł5 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Lajt Mobile Rozmowy Do Wszystkich 14,99 złbrak Najtańszy abonament bez telefonu
Premium Mobile Freedom PL 16,70 zł3 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Virgin Mobile Plan 1 19,00 zł3 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Nju Mobile Rozmowy nie więcejniż 19 zł 19,00 zł1 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Vectra najtańszy internet domowy Plan BEZLIMIT 5GB 19,90 zł5 GB Najtańszy abonament bez telefonu
netia najtańszy internet domowy #Dużo się 19,90 zł4 GB Najtańszy abonament bez telefonu
heyah oferta Nowa Oferta M 20,00 zł3 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Plush Plush ABO M 20,00 zł3 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Red Bull Mobile RBM Energy z usługą„Miesiąc bez limitów” 29,00 zł10 GB Najtańszy abonament bez telefonu
FM Mobile Start 24m 29,90 zł10 GB Najtańszy abonament bez telefonu
T-mobile T1 29,95 zł2 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Orange Podstawowy 29,99 zł 29,99 zł2 GB Najtańszy abonament bez telefonu
Play Stan Nielimitowany Mini 30,00 zł
5 GB
Najtańszy abonament bez telefonu

 

Najtańszy abonament z rozmowami bez limitu – krótkie podsumowanie

Jak od razu widać abonamenty ułożone są przede wszystkim według ceny.  I tak nasze zestawienie na najtańszy abonament z rozmowami bez limitu otwiera nowy operator – Otvarta. Proponuje nam nielimitowane krajowe rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne w bardzo atrakcyjnej cenie 13, 99 zł. Dorzuca przy tym 2 GB internetu. Cenowo ta oferta na najtańszy abonament z rozmowami bez limitu zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie. Choć zaznaczmy, że na sms-y trzeba wykupić pakiet. Na drugim miejscu Multimedia. Tanio, bo za 14,99 mamy tu nielimitowane rozmowy, 5 GB internetu, a przy tym, sms-y i mms-y także bez limitu. Naprawdę atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy poza rozmowami, wyślą czasem wiadomość tekstową. Lajt Mobile oferuje w podobnej cenie znacznie mniej na najtańszy abonament z rozmowami bez limitu. Nie dostajemy internetu, a smsy i mms-y są płatne poza abonamentem. Premium mobilny internet ma na poziomie 3 GB oraz połączenia do krajowych sieci komórkowych i sms-y daje bez limitu. Ale… Za połączenie z numerami stacjonarnymi i mms-y trzeba zapłacić. Tylko czy to naprawdę przeszkadza w dobie mediów społecznościowych,  komunikatorów i wymierających telefonów stacjonarnych?

Oczywiście każdy z nas nieco inaczej używa telefonu. Jedni tylko rozmawiają, inni bez przerwy przeszukują internet. Dlatego na ogół nie kierujemy się jedynie ceną. Nasze dzisiejsze zestawienie pokazuje jednak co możemy mieć za jak najmniejsze pieniądze. I właśnie ze względu na ceny porównanie zamykają T-Mobile, Orange i Play. Zobaczcie ile w tym temacie zmieniło się od ostatniego porównania. A jaka oferta jest najlepsza Waszym zdaniem? Kto wg. Was daje najwięcej za najmniej?

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *