Porównanie ofert

Gdzie najtańszy abonament z rozmowami bez limitu?

najtańszy abonament z rozmowami bez limitu
Kliknij na link, aby przejść do artykułu: Gdzie najtańszy abonament z rozmowami bez limitu?

Jak wiemy rozmowy łączą ludzi. W naszych czasach coraz częściej są to rozmowy przez telefon. Im bardziej jesteśmy mobilni, tym częściej właśnie w ten sposób komunikujemy się z bliskimi albo z dalszymi – np. z pracodawcą. Nic więc dziwnego, że jednym z podstawowych kryteriów, które bierzemy pod uwagę wybierając abonament, jest ilość darmowych minut. W erze no limit oczekujemy nawet więcej, chcemy rozmawiać bez ograniczeń. Ile kosztuje taka możliwość? Zobaczmy jaki jest na ten moment najtańszy abonament z rozmowami bez limitu. Poniższe porównanie nie uwzględnia kwestii sms – ów i mms – ów. Uwzględniliśmy tylko nielimitowane rozmowy i dostępne przy tym pakiety internetu. Oferty są ważne na dzień 16.03.2018. Oto ranking na najtańszy abonament z rozmowami bez limitu.

Najtańszy abonament z rozmowami bez limitu – marzec 2018

OperatorTaryfaOpłataPakiet GBWięcej
OtvartaO! Najlepsza!13,99 zł2 GBNajtańszy abonament bez telefonu
MultimediamultiMOBILE BIS – 5GB14,99 zł5 GBNajtańszy abonament bez telefonu
Lajt MobileRozmowy Do Wszystkich14,99 złbrakNajtańszy abonament bez telefonu
Premium MobileFreedom PL16,70 zł3 GBNajtańszy abonament bez telefonu
Virgin MobilePlan 119,00 zł3 GBNajtańszy abonament bez telefonu
Nju MobileRozmowy nie więcejniż 19 zł19,00 zł1 GBNajtańszy abonament bez telefonu
Vectra najtańszy internet domowyPlan BEZLIMIT 5GB19,90 zł5 GBNajtańszy abonament bez telefonu
netia najtańszy internet domowy#Dużo się19,90 zł4 GBNajtańszy abonament bez telefonu
heyah ofertaNowa Oferta M20,00 zł3 GBNajtańszy abonament bez telefonu
PlushPlush ABO M20,00 zł3 GBNajtańszy abonament bez telefonu
Red Bull MobileRBM Energy z usługą„Miesiąc bez limitów”29,00 zł10 GBNajtańszy abonament bez telefonu
FM MobileStart 24m29,90 zł10 GBNajtańszy abonament bez telefonu
T-mobileT129,95 zł2 GBNajtańszy abonament bez telefonu
OrangePodstawowy 29,99 zł29,99 zł2 GBNajtańszy abonament bez telefonu
PlayStan Nielimitowany Mini30,00 zł
5 GB
Najtańszy abonament bez telefonu

 

Najtańszy abonament z rozmowami bez limitu – krótkie podsumowanie

Jak od razu widać abonamenty ułożone są przede wszystkim według ceny.  I tak nasze zestawienie na najtańszy abonament z rozmowami bez limitu otwiera nowy operator – Otvarta. Proponuje nam nielimitowane krajowe rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne w bardzo atrakcyjnej cenie 13, 99 zł. Dorzuca przy tym 2 GB internetu. Cenowo ta oferta na najtańszy abonament z rozmowami bez limitu zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie. Choć zaznaczmy, że na sms-y trzeba wykupić pakiet. Na drugim miejscu Multimedia. Tanio, bo za 14,99 mamy tu nielimitowane rozmowy, 5 GB internetu, a przy tym, sms-y i mms-y także bez limitu. Naprawdę atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy poza rozmowami, wyślą czasem wiadomość tekstową. Lajt Mobile oferuje w podobnej cenie znacznie mniej na najtańszy abonament z rozmowami bez limitu. Nie dostajemy internetu, a smsy i mms-y są płatne poza abonamentem. Premium mobilny internet ma na poziomie 3 GB oraz połączenia do krajowych sieci komórkowych i sms-y daje bez limitu. Ale… Za połączenie z numerami stacjonarnymi i mms-y trzeba zapłacić. Tylko czy to naprawdę przeszkadza w dobie mediów społecznościowych,  komunikatorów i wymierających telefonów stacjonarnych?

Oczywiście każdy z nas nieco inaczej używa telefonu. Jedni tylko rozmawiają, inni bez przerwy przeszukują internet. Dlatego na ogół nie kierujemy się jedynie ceną. Nasze dzisiejsze zestawienie pokazuje jednak co możemy mieć za jak najmniejsze pieniądze. I właśnie ze względu na ceny porównanie zamykają T-Mobile, Orange i Play. Zobaczcie ile w tym temacie zmieniło się od ostatniego porównania. A jaka oferta jest najlepsza Waszym zdaniem? Kto wg. Was daje najwięcej za najmniej?