Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

otvarta

Otvarta

otvarta

Otvarta

Nowy operator komórkowy

Kilka miesięcy temu na polski rynek weszła sieć Folx, która wyróżniała się całkowitym zarządzaniem swojego konta z poziomu aplikacji w telefonie. W ostatnich dniach pojawiła się kolejna sieć, która nazywa siebie “patriotyczną siecią komórkową”. Nazywa się ona Otvarta i w swojej ofercie zawiera zarówno oferty abonamentowe, jak i internet mobilny.

Zobacz też: Najtańszy Abonament bez telefonu?

Otvarta działa na nadajnikach sieci Plus i ma w ofercie 5 różnych abonamentów. Najtańszy to zaledwie 7,99 zł. Za wiele w nim nie znajdziemy, ale też cena zobowiązuje (ale trzeba przyznać, że ta taryfa do złudzenia przypomina Freemium od Virgin Mobile). Najciekawszy i najbardziej konkurencyjny wydaje się środkowy pakiet za 17,99 zł. Mamy tutaj zarówno pakiety no limit, jak i niezłą ilość pakietu danych. A cena też jest bardzo przyjemna.

Warto też dodać, ze w przypadku internetu mobilnego, sieć komórkowa oferuje zarówno taryfy ze stałym jak i dynamicznym IP. Dla wielu osób może nie robić to różnicy, jednak dla firm lub dla ludzi chcących łączyć się zdalnie z komputerem w domu może to już być dość istotne przy wyborze internetu mobilnego.

Zobacz też: Jaki internet domowy najlepszy?

Jaka to sieć komórkowa?

Jak wynika z komunikatów “Otvartej” w zamyśle jest to sieć patriotyczna. Jako patriotyzm postrzegane są przede wszystkim przywiązanie do tradycji oraz rozliczanie podatków na terenie Polski. Niektórym litera V w nazwie kojarzy się z z naszymi południowymi Sąsiadami, innym z symbolem wolności. Natomiast taka pisownia to zwykły wyróżnik. Na początku działalności jak widać po kreacjach reklamowych kierują ofertę do rodziców lub dziadków.

Abonament Otvarta

Z dość dużą regularnością pojawiają się kolejni operatorzy wirtualni na polskim rynku. Można powiedzieć, że dla MVNO powoli robi się tłoczno. Ale z perspektywy nas, abonamentów, to dobrze. Im większa konkurencja, tym niższe ceny.

A Wy co sądzicie o tej nowej sieci? Czy warto skorzystać z jej oferty? Napiszcie w komentarzach!

Zobacz też: Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *