Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Xiaomi Redmi Note 6 pro

Xiaomi Redmi Note 6 Pro – ceny w Polsce

Xiaomi Redmi Note 5 był jednym z tych smartfonów, o których wszyscy mówili, że za takie pieniądze lepszego nie kupisz. Ale pojawił się już wyczekiwany przez wielu następca – Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Lada moment trafi do sprzedaży w naszym kraju. Za ile będzie można go kupić? I czy naprawdę warto będzie zamienić  piątkę na szóstkę? Zobaczmy!

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Xiaomi Redmi Note 6 Pro – ceny

Smartfon będzie można kupić w dwóch wersjach pamięci:

  • 3 GB/32 GB – 1049 zł,
  • 4 GB/ 64 GB – 1199 zł.

Jak widzicie ceny są całkiem przystępne. Ale, żeby stwierdzić czy warto go kupić zamiast poprzednika, warto porównać te dwa modele. A okazuje się, że tych różnic nie ma za wiele. System operacyjny to w obu Android 8.1 Oreo z MIUI, procesor (także w obu) to Snapdragon 636 i grafika –  Adreno 509. Bateria także w obu telefonach ma pojemność 4000 mAh. Więc gdzie te różnice? Otóż Redmi Note 6 Pro jest większy. Jego wyświetlacz ma przekątną 6,29 cala. Ma też podwójny aparat do robienia selfie (20+2 MP). Z pewnością w jakości zdjęć robionych przednią kamerką da się dostrzec różnicę. I w zasadzie chyba wiele więcej ich nie odczujemy. Nawet NFC nie ma w następcy Redmi Note 5…

Abonamenty dla rodziny – Ranking

Czy w takim razie warto dopłacać? Naszym zdaniem nie. Chyba lepiej byłoby już raczej dorzucić trochę więcej i kupić Pocophone F1. A tak na marginesie, słyszeliście, że teraz można go odblokować twarzą? Tę nową funkcję wraz z aktualizacją dostały wszystkie telefony, jakie ukazały się w Polsce i jeszcze w kilku innych krajach. Możemy więc czuć się wyróżnieni.

A Waszym zdaniem opłaca się kupić Redmi Note 6 Pro zamiast Redmi Note 5?

Zobacz też: Gdzie najtańszy abonament? Ranking

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *