Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

wakacyjna wyprzedaż

Wakacyjna wyprzedaż w T-Mobile! Tablety w niższych cenach

Choć ogólny szał na tablety minął, nadal wiele osób chętnie z nich korzysta i nie zamierza ich porzucać. Dodajmy do tego, że świetne iPady są na tyle drogie, że nie każdy, kto chce mieć tablet, może sobie pozwolić na wybór Apple’a. Na szczęście całkiem dobre sprzęty można znaleźć także pośród urządzeń z Androidem. A jeśli wspomnimy przy tym, że właśnie ruszyła wakacyjna wyprzedaż w T-Mobile i można kupić tablet Huawei’a lub Lenovo w niższej cenie, to tym bardziej warto się zainteresować tematem. Zobaczcie co oferuje T-Mobile!

Wakacyjna wyprzedaż w T-Mobile, czyli tańsze tablety

Do wyboru macie:

  • Huawei MediaPad T3 7 + router Alcatel Link Zone
  • Lenovo Tab 4 8

wakacyjna wyprzedaz t-mobile

Oba urządzenia dostępne są przy umowie na 24 miesiące z ofertą COMFORT z komputerem. W ramach oferty dostajecie 30 GB co miesiąc. A jak wygląda kwestia kosztów?

Za zestaw z Huawei Media Pad T3 7, zapłacicie na start tylko 9 zł na start (wcześniej 199 zł), a potem za całość 39,99 zł miesięcznie. W ciągu 2 lat oznacza to wydatek 968,76 zł.

Za Lenovo Tab 4 8, zapłacicie 99 zł na start (wcześniej 199 zł), a potem za całość także 39,99 zł miesięcznie. W ciągu 2 lat jest to 1058,76 zł.

Oba urządzenia są obecnie dostępne w niższej cenie na start. W pierwszym wypadku jest to obniżka o 190 zł, w drugim o 100 zł.  Jak oceniacie taką przecenę? I kto z Was w ogóle korzysta z tabletu?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *