Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Telewizja na kartę

Telewizja na kartę w nc+

Ostatnio ogromną popularnością w sieci cieszy się telewizja na kartę. Słyszeliście już o niej? To usługa, która działa na takiej samej zasadzie jak telefon na kartę, czyli płacisz -korzystasz, przestajesz płacić – przestajesz korzystać. Nie ma tu żadnej wiążącej z usługodawcą umowy. Płacisz na start za dekoder, a potem doładowujesz kartę w momencie, kiedy chcesz. Jeśli postanowisz zrezygnować z usługi, po prostu przestajesz doładowywać i już. W tej chwili firmą, która oferuje telewizję na kartę jest nc+. Zobaczcie jakie pakiety tam dostaniecie.

Porównanie ofert

Telewizja na kartę w nc+ – porównanie pakietów

W ramach oferty dostępne są pakiety:

  • START+
  • Komfort+

Oprócz tego dostępny jest pakiet dodatkowy – Multi Man Pack. Obejmuje on programy dla dorosłych i można go aktywować jedynie przez kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Poza tym miesiąc po okresie, za który zapłaciliśmy możemy bezpłatnie korzystać z pakietu Bez Opłat. Ceny pakietów przedstawiliśmy w tabeli.

Telewizja na kartę w nc+: Tabela opłat

Aktualne na dzień 20.05.2018

Gdzie najtaniej

Jak zapewne zauważyliście, Telewizja na kartę w nc+ najbardziej opłaca się zapłacić z góry za 5 miesięcy. Wtedy cena za miesiąc znacząco spada. Na przykład w Pakiecie Start+ wyjdzie nam 19,99 zł/ m-c, w Komfort+ – 39,99 zł, tyle samo w Start+ razem z Pakietem Multi Man Pack. Za pakiet Komfort+ z Multi Man Pack przy opłacie za 5 miesięcy, wyjdzie nam za miesiąc 59,99 zł.

W gruncie rzeczy przy wyborze poza ceną, warto też zwrócić uwagę na kanały dostępne w ofercie. W Pakiecie Komfort+ mamy 86 kanałów, a w Start+ 59, czyli sporo mniej. Jeśli jednak okaże się, że i tak oglądacie tylko te z pakietu Start+, to zapewne droższy wariant nie będzie dla Was żadną atrakcją. Jeżeli natomiast cenicie . takie kanały jak na przykład: Discovery, National Geografic, CNN czy może nsport+ to wybór Komfort+ będzie zdecydowanie lepszy.

Poniżej możecie sprawdzić jakie kanały są dostępne we wszystkich oferowanych pakietach. Co myślicie o takim rozwiązaniu, jak telewizja na kartę?

  • Telewizja na kartę w nc+ PAKIET BEZ OPŁAT

 

  • Telewizja na kartę w nc+ PAKIET START+ (59 kanałów)

 

  • Telewizja na kartę w nc+ PAKIET KOMFORT+ (86 kanałów)

 

  • MULTI MAN PACK

 

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *