Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

telewizja i internet

Telewizja i Internet za 49,90 zł w Netia – prześwietlamy ofertę

Telewizja i internet za 49,90 zł to jeden z najbardziej promowanych przez Netię pakietów. Co dokładnie zawiera i czy jest wart polecenia? Przyjrzyjmy się bliżej ofercie Netii.

Porównanie ofert

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce i najlepszy internet domowy.

Telewizja i internet za 49,90 zł – szczegóły oferty

Zacznijmy od tego, co dokładnie dostajemy w ramach powyższego pakietu. A znajdziemy w nim:

  • Internet 100 Mb/s – Internet w ofercie z Telewizją służy jako nośnik informacji i jest niezbędny do prawidłowego działania usługi. W ramach oferty udostępniamy Router WiFi dzięki któremu można podczas oglądania Telewizji korzystać z Internetu na wielu urządzeniach jednocześnie.
  • TV na start – 59 kanałów w tym 28 HD

Polsat HDHDPolsat 2 HDHDTVN HDHDTVN7 HDHDTVP1 HDHDTVP2 HDHDPulsHDPuls 2 HDHDTV4HD6 HDHDTVP RozrywkaTVP KulturaTV PoloniaTTV HDHDStopklatka TVHDMangoTVS HDHDTele 5HDPolonia 1TVR HDHDTrwamTVP HistoriaFokus TV HDHDSuper PolsatHDTVP ABCTVP InfoHDPolo TVEska TVHDEska TV Extra HDHDTVP RegionalnaZOOM TVHDNOVA TVHDMETRO HDHDWPIHDLubelska TV HDHDTVTDla Ciebie TVTV RegionalnaTelewizja KłodzkaPower TV HDHDStars TV HDHDPolsat MusicDisco Polo Music

Oprócz powyższych usług otrzymujemy jeszcze urządzenia:

  • Netia Player – Dekoder do Telewizji umożliwiający korzystanie z aplikacji VOD oraz oglądanie kanałów linarnych. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość zamówienia aplikacji takich jak GigaNagrywarka.
  • Router Wifi – Nowoczesne urządzenie umożliwiające bezprzewodowe podłączenie do Internetu Netia Playera oraz wszystkich innych urządzeń wykorzystujących technologię WiFi.

Gdzie najtaniej

Netia proponuje też usługi dodatkowe zamawiane razem z usługą główną:

  • Bezpieczny Internet – przez 2 m-ce za 0 zł, potem 9,90 zł/ m-c.
  • GigaNagrywarka – przez 1 m-c za 0 zł, potem 15 zł/ m-c.
  • HBO HD – przez 2 m-ce za 0 zł, potem 25 zł/ m-c.

Zobacz najlepszy abonament rodzinny porównanie i najtańszy abonament bez telefonu.

Telewizja i internet – umowa i ceny

Promocyjna cena 49,90 zł/ m-c według regulaminu obowiązuje tylko w przypadku nowych klientów i jedynie przy umowie zawartej na 24 miesiące. Oprócz stałego abonamentu, do zapłacenia jest jeszcze jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 31 zł. W regulaminie znajduje się też informacja, że promocja trwa do 31.12.2019 r. A zatem, żeby płacić abonament w promocyjnej cenie 49,90 zł trzeba podpisać umowę właśnie do tego czasu.

Cena abonamentu obejmuje rabat 5 zł za e-Fakturę i rabat 5 zł za zgody marketingowe. Chociaż regulamin zobowiązuje do zamówienia usługi telewizja i internet razem z jedną z dodatkowych usług, wymienionych w poprzednim podtytule, to istnieje możliwość zrezygnowania z nich bez ponoszenia dodatkowych opłat.

telewizja i internet 1

Telewizja i internet za 49,90 zł – czy to się opłaca?

Prawda jest taka, że oferta Netii naprawdę wygląda atrakcyjnie. W tym momencie na rynku nie znaleźliśmy lepszej. Dla porównania w UPC za 49,99 zł dostaniecie 29 kanałów, w tym 3 HD i internet o prędkości 60 Mb/s. W Inei czy w Vektrze w zasadzie nie ma porównywalnej oferty. Wszystkie proponowane pakiety TV + internet są obfitsze, ale i dużo droższe. W Orange także nie ma analogicznej oferty. Najtańsza kosztuje 89,99 zł/m-c i obejmuje internet do 100 Mb/s oraz telewizję z pakietem 103 kanałów (w tym 47 HD).

Jeśli spojrzeć na to, co dostępne jest u konkurencji, trzeba przyznać, że Netia ma bardzo atrakcyjny pakiet do zaproponowania. Może się on spodobać zwłaszcza osobom, którym wybrany zestaw kanałów odpowiada. Gorzej z tymi, którym zależy na jakiś konkretnych albo tematycznych kanałach i z myślą o nich wybierają ofertę. Jeśli jednak zależy Wam na przystępnej cenie, dobrym internecie i tym, żeby mieć podstawowe kanały, to będzie to strzał w dziesiątkę – takie jest nasze zdanie!

Tutaj zamieszczamy regulamin dla osób, które lubią się wgryzać w szczegóły i same prześwietlić ofertę 😉

Porównanie ofert Internetu

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *