Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

świąteczne promocje w UPC

Świąteczne promocje w UPC – oszczędność do 59,99 zł

Ruszyły właśnie świąteczne promocje w UPC. Dzięki nim można zaoszczędzić nawet 59,99 zł. Zobaczcie co dokładnie można dostać w promocji.

Gdzie najtaniej

Świąteczne promocje w UPC

Promocje w UPC dotyczą pakietów Internet + Telewizja oraz samego Internetu. Zacznijmy od tych pierwszych.

Internet + Telewizja

Decydując się, na któryś z 3 pakietów za darmo dostajecie dodatkowe pakiety o wartości do 59,99 zł. Jeśli wybierzecie pakiet TV (116 kanałów) + Internet do 300 Mb/s, otrzymacie gratis pakiet Polsat Sport Premium, który normalnie kosztuje 49,99 zł miesięcznie. W ramach promocji macie go za darmo, a za całość płacicie 79,99 zł.

Jeśli wolicie TV (163 kanały) + Internet do 300 Mb/s, to dostaniecie gratis dostęp do kanałów HBO (w tym HBO OD i HBO GO) i dekoder z nagrywarką. Normalnie za te dodatki trzeba by zapłacić 59,99 zł, a teraz jest zupełnie darmowy. Koszt miesięczny całości wynosi 89,99 zł.

Trzeci opcja do wyboru to zestaw TV (163 kanały) + Internet do 500 Mb/s. Tutaj także dostajecie za darmo pakiet HBO i dekoder z nagrywarką. Za całość płacicie 99,99 zł miesięcznie i znowu oszczędzacie 59,99 zł.

promocja UPC

Ale to nie wszystkie świąteczne promocje w UPC. Dla tych, którym nie potrzebna telewizja i chcą sam internet też jest pewna zniżka.

Internet

Promocja obejmuje ofertę na Internet do 300 Mb/s. Normalnie kosztuje on miesięcznie 59,99 zł, a teraz można go mieć za 49,99 zł. Oszczędzamy więc 10 zł każdego miesiąca. No i za 49,99 zł do tej pory można było kupić jedynie internet o prędkości do 150 Mb/s.

W cenie internetu dostajemy dodatkowo 29 kanałów telewizyjnych. Można też dokupić pakiet HBO, który przez miesiąc mamy za darmo, a potem będziemy za niego płacić 30 zł miesięcznie.

Biorąc pod uwagę bardzo dobre wyniki prędkości internetu z UPC w testach SpeedTest.pl, warto rozważyć zakup usługi właśnie u tego operatora i właśnie teraz, kiedy można zapłacić mniej.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *