Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

super ceny

Super ceny na urządzenia bez umowy w Play

Play poinformowało właśnie na swoim blogu o nowej promocji. Tym razem  chodzi o urządzenia bez umowy, które jak  zapewnia operator, zyskały nowe, super ceny. Promocja obejmuje 4 smartfony i 2 smartwache. Sprawdźmy czy promocyjne ceny, faktycznie są takie super.

Super ceny – smartfony

Promocja dotyczy takich telefonów jak:

  • Alcatel 1s
  • Alcatel 3X2019
  • LG K50
  • LG Q60

Zobaczmy ile zapłacimy za nie w Play i dla porównania ile kosztują na Ceneo.

Alcatel 1s – 349 zł w Play bez  umowy. Czy to dobra cena? Tak, na Ceneo ten model kosztuje od 352,32 zł.

Alcatel 3X2019 – 549 zł w Play. Na Ceneo ten model też dostępny jest w kilku sklepach od ceny 549 zł. Można więc śmiało powiedzieć, że u operatora nie przepłacicie. Dodatkowo jeśli postanowicie zaopatrzyć się od razu w 2 takie telefony, to zapłacicie za nie łącznie 999 zł, czyli po przeliczeniu 499,50 zł za sztukę. I to już naprawdę świetna oferta!

LG K50 – 599 zł w Play bez abonamentu. I tu niestety pewne rozczarowanie. Na Ceneo można ten model dostać nawet za 509 zł. Może więc warto w tym przypadku zaopatrzyć się w smartfon w innym miejscu?

LG Q60 – 699 zł w Play. To zdecydowanie dobra cena. Na Ceneo LG Q60 kosztuje od 834 zł. Niestety na stronie operatora widać już, że ten model jest niedostępny. Trzeba  go szukać w sklepach stacjonarnych.

Jak widzicie, ogólnie rzecz ujmując tym razem super ceny w Play to prawdziwa promocja.

Jeśli interesują Was przecenione smartwatche, są to Huawei Watch GT  i Huawei Watch GT Active 2019. Oba kosztują u operatora 499 zł.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *