Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

sprzedaż xiaomi mi 8

Sprzedaż Xiaomi Mi 8 idzie tak dobrze, że pozostaje pokwiać głową z uznaniem

Nie tak dawno, bo mniej niż miesiąc temu, a uściślając, 31 maja Xiaomi Mi 8 zostało oficjalnie zaprezentowane. Poznaliśmy wtedy 3 wersje nowego flagowca: Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition oraz Xiaomi Mi 8 SE. O tym, że Xiaomi jest rozchwytywane, wiemy, ale zastanawialiśmy się jak dobrze sprzeda się najnowsze urządzenie. I okazuje się, że sprzedaż Xiaomi Mi 8 idzie nadspodziewanie dobrze.

Zestawienie

Sprzedaż Xiaomi Mi 8 po 18 dniach

Już po 18 dniach od premiery, sprzedało ponad milion egzemplarzy! Choć ta liczba teoretycznie rozkłada się na całą topową trójkę, to w praktyce dotyczy zwłaszcza modeli Mi 8 i Mi 8 SE. Ten trzeci nie jest równie łatwo dostępny. Aczkolwiek, kiedy to się zmieni, Mi 8 EE niewątpliwie pchnie jeszcze wyżej słupki sprzedaży. Został wyposażony w takie nowinki, które są dziś najbardziej rozchwytywane np. w czytnik linii papilarnych umieszczony w ekranie, częściowo przezroczystą obudowę czy też system rozpoznawania twarzy 3D. No i, co chyba najważniejsze, razem z tymi dodatkami smartfon kosztuje w chinach ok. 2100 zł, przeliczając na nasze. To oczywiście śmieszna cena biorąc pod uwagę wszystkie parametry urządzenia, więc tak, ten model z pewnością przysłuży się producentowi.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Xiaomi mi 8 EE

Sprzedaż Xiaomi Mi 8 i specyfikacja

Swoją popularność linia Mi 8 zawdzięcza też w pewnej mierze uderzającemu podobieństwu do iPhone’a X. Jednych to drażni, drugich – i chyba tych jest jednak więcej – cieszy. Chiński smartfon kosztuje ponad połowę mniej niż amerykański iPhone, ale wyposażony został w naprawdę bardzo dobre podzespoły. Biorąc więc pod uwagę stosunek ceny do jakości, trudno się dziwić wynikom sprzedaży.

sprzedaż Xiaomi Mi 8 ekran

Słowem przypomnienia, Xiaomi Mi 8 działa na procesorze Snapdragon 845 z Adreno 630. Wyposażony jest w 6 lub 8 GB RAM-u i 64, 128 albo 256 GB pamięci wewnętrznej. Podwójny aparat główny stworzony został w konfiguracji 12 MP i 12 MP z optyczna stabilizacją obrazu i algorytmami sztucznej inteligencji. Trzeba zaznaczyć, że w rankingu DxOMark aparat Xiaomi dostał 99 pkt. na 100 i tym samym zajął 4 miejsce w rankingu ogólnym. Wyprzedził między innymi Google Pixel 2 czy nawet iPhone’a X. Co do aparatu z przodu, mamy tu matrycę z aż 20 MP i przysłonę f/2.0. Selfie powinny więc wychodzić nieco jaśniejsze. Jeśli chodzi o wspomniany już system rozpoznawania twarzy, jest to Face ID taki sam jak w Apple’u.

Cóż, jak widać chiński producent świetnie sobie radzi.I dodajmy w tym miejscu, że Xiaomi Mi 8 nie pojawił się jeszcze w Europie. Ciekawe więc, jak zmienią się wyniki sprzedaży kiedy smartfon trafi także na nasz kontynent?

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *