Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8 – kiedy go dostaniemy i co w sobie kryje?

Już wkrótce bo 31 maja poznamy nowego Xiaomi Mi 8! Wyczekiwany flagowiec chińskiego producenta powstawał w ukryciu i do tej pory niewiele było wiadomo. Jako, że ostatni Mi smartfon nosił numer 6, spodziewaliśmy się jak zwykle 7-ki. Ale być może ze względu na ósme “urodziny”, Xiaomi zdecydowało się przeskoczyć numer i tym sposobem najnowszy flagowiec będzie miał numer 8.

 

Xiaomi Mi 8 – co w środku?

Zastanawialiśmy się jak Xiaomi wyposaży wnętrze swojego najnowszego dziecka. Teraz wiemy już na ten temat więcej. Wszystko dzięki zdjęciu zamieszczonemu na Weibo, które zawiera fragment specyfikacji. Dzięki  temu, wiemy już, że sercem Mi 8 będzie Snapdragon 845 wspierany RAM-em 6 lub 8 GB i pamięcią wewnętrzną 64 lub 128 GB. Trzeba więc głośno powiedzieć, że będzie mieć serce jak dzwon! Poradzi sobie z każdym wyzwaniem, jakie postawią mu użytkownicy. Zostanie też wyposażony w spory ekran, o przekątnej 6.01 cala, prawdopodobnie wykonany w technologii OLED. Na górze znajdzie się Apple-owskie wcięcie, które osobiście nazywam grzywką… Ale możemy mu to chyba wybaczyć. Moda, to moda.

 

Jeśli chodzi o nowe technologie, to smartfon zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem oraz system rozpoznawania twarzy 3D. To będzie bardzo nowoczesne dziecko. Do zdjęć zastosowano w nim podwójny aparat fotograficzny z dodatkowym teleobiektywem i możliwość korzystania z algorytmów sztucznej inteligencji. Wszystko zapowiada kawał naprawdę dobrego sprzętu. Zastanawiająca jest jednak cena w jakiej będziemy mogli kupić tę bestię.

Xiaomi Mi 8 – cena

Na szczęście o cenach też już słyszeliśmy. I to, co słyszeliśmy bardzo cieszy! Okazuje się, że wersja z mniejszą pamięcią wyniesie 2799 juanów, czyli około 1600 zł netto. Natomiast dziecię o większej pamięci ma kosztować 3199 juanów, czyli około 1825 zł netto. Chyba zgodzicie się z nami, że przy rynkowych cenach podobnych technologii, te są naprawdę małe? Czekamy jednak niecierpliwie na 31 maja, kiedy to poznamy już wszystkie szczegóły dotyczące Mi 8. I jak tylko będziemy mieć pełne dane, natychmiast o nich napiszemy!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *