Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

z karty na abonament

6 miesięcy za 0 zł za przejście z karty na abonament w Plusie

Są sytuacje, które sprawiają, że przejście z karty na abonament wydaje się wygodnym posunięciem. Dzięki temu można kupić telefon u operatora od 1 zł na start, można też zapomnieć o doładowaniach czy o okresie ważności konta. A przy tym nie trzeba zmieniać numeru. Co więcej, jeśli jesteś klientem Plusa, za przejście na abonament dostaniesz dodatkowe benefity, na przykład 6 miesięcy za 0 zł. Brzmi ciekawie?

Przejście z karty na abonament w Plusie

Kolejna ważna korzyść to ta, że abonamentowi klienci, w przeciwieństwie do prepaidowych, mają roaming UE bez dopłat. Jeśli więc, wybierasz się na dłuższy wyjazd poza granice kraju, taka propozycja wydaje się być kusząca. Proponowany przez operatora abonament (oferta elastyczna) kosztuje 30 zł przez pierwsze 12 miesięcy, potem 40 zł. Dostaniemy w nim nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, 2 GB internetu oraz dodatkowy pakiet 36 GB na cały okres trwania umowy. Dla tych, którzy przynajmniej przez 3 miesiące byli użytkownikami oferty na kartę pierwsze 6 miesięcy jest za 0 zł. Oznacza to oszczędność 180 zł. Abonament może być o 10 zł niższy przez cały okres trwania umowy z rabatem SmartDOM. Otrzymacie go, za korzystanie w Plusie z więcej niż jednej usługi.

z karty na abonament

Operator nagradza także za przejście z karty na MIX. Jednak wtedy dostajemy tylko 1 miesiąc za 0 zł. Jak widać, najbardziej opłacalną grupą dla operatora, są jednak klienci abonamentowi.

A Wy jesteście za posiadaniem oferty na kartę czy jednak wybieracie abonament?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *