Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

potrójny aparat

Potrójny aparat trafi też do Samsunga Galaxy S10?

Dopiero co furorę zaczęły robić podwójne aparaty w smartfonach. Stały się tak popularne, że nawet nowe budżetowce muszą taki mieć. Oczywiście widać wyraźnie, że zestawienie dwóch kamer o właściwych, uzupełniających się parametrach, zdecydowanie zmieniło jakość zdjęć robionych smartfonem/ iPhone-em na lepszą. Ale ledwie zdążyliśmy się się nią nacieszyć, a tu już na rynku pojawił się potrójny aparat zastosowany w Huawei P20 Pro. Huawei podniósł więc poprzeczkę, jednocześnie rzucając rękawicę innym producentom. A na ten moment firmą, która uważa się za największego konkurenta dla iPhone’a i jednocześnie mającą najsilniejszą pozycję na rynku po Apple’u jest Samsung! Nic więc dziwnego, że po sieci krąży informacja, że kolejny flagowiec Samsunga – Galaxy S10, też dostanie potrójny aparat. Co my tu mamy za przecieki?

Zestawienie

Potrójny aparat w przyszłym flagowcu Samsunga

Z tego, co słychać tu i tam, Samsung planuje produkcję trzech wersji Galaxy S10. Na ten moment noszą nazwy robocze “Beyond 0”, “Beyond 1” i “Beyond 2”. Każdy z nich ma być w wyposażony w inny aparat główny. I tak, pierwszy ma dostać pojedynczy aparat (serio? to by było dziwne…), drugi podwójny, a trzeci… chyba Was nie zaskoczę, potrójny. Ma też być większy niż dwa pozostałe. Te pierwsze będą mieć ekran o przekątnej 5.8 cala, a ostatni 6.2 cala. Jeśli te newsy okażą się prawdziwe, to będzie to pierwszy raz w historii serii Galaxy S, kiedy na raz ukażą się aż trzy modele.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

potrójny aparat samsung

Plotki głoszą też, że w Galaxy S10 będzie też zastosowane rozwiązanie podobne do Face ID oraz czytnik linii papilarnych w ekranie. Ciekawe ile z tych newsów się potwierdzi? Aczkolwiek zastosowanie potrójnego aparatu, na pewno uatrakcyjniło by nowego flagowca Samsunga. Ale, żeby dowiedzieć się jak będzie na prawdę, musimy jeszcze trochę poczekać. Mówi się o oficjalnej premierze dopiero mniej więcej w pierwszej połowie 2019 roku. Do tego czasu, pewnie usłyszymy jeszcze niejedno o Galaxy S10, czy też “Beyond”.

A Waszym zdaniem na ile prawdopodobne jest, że Samsung zastosuje potrójną kamerkę?

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *