Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Huawei P20 i

Huawei P20 i P20 Pro sprzedają się jak świeże bułeczki

Niedawno pisaliśmy o imponujących wynikach sprzedaży urządzeń Huawei’a w II Q 2018 r. Wiemy więc, że chiński producent wyprzedził w tym okresie nawet Apple. Ale się sprzedają jego najnowsze flagowce? Na targach IFA 2018 dowiedzieliśmy się, że doskonale. Okazuje się, że w ciągu 5 miesięcy od premiery, sprzedaż Huawei P20 i P20 Pro przekroczyła 10 mln.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Huawei P20 i P20 Pro rozchwytywane

Gdzie flagowce zyskały sobie największą popularność? W Chinach i Europie Zachodniej. Kevin Ho, prezes Handset Business Huawei Consumer Business Group skomentował sukces firmy w ten sposób: “Jesteśmy bardzo podekscytowani tak dobrym przyjęciem naszych smartfonów przez rynki na całym świecie. Wynik ten utwierdza nas w przekonaniu, że droga którą obraliśmy, czyli zaskakiwanie konsumentów innowacyjnymi rozwiązaniami, a tym samym wyznaczanie trendów w elektronice użytkowej, jest słuszna “.

Huawei P20 Pro w nowych kolorach

Kolejna miła wiadomość to ta, że P20 Pro będzie można kupić również w dwóch nowych kolorach. Pierwszy nazywa się Morpho Aurora i inspirowany jest przez motyla o takiej właśnie nazwie. Ten kolor zapewne skradnie wiele serc. Jest to gradient niebiesko granatowy (ciemniejszy u dołu), który w zależności od kąta patrzenia naprawdę wygląda zawsze nieco inaczej. To bardzo elegancki i efektowny kolor, którego jeszcze nie było na rynku. Gratulujemy więc pomysłu! Drugi kolor wydaje się być już mniej efektowny. Jest to Pearl White, kolor inspirowany (również zgodnie z nazwą) perłami. To gradient łączący biel z różem.

Huawei p20 Pro

Huawei P20 Pro w skórze…

Oprócz dwóch nowych wersji kolorystycznych dostaniemy jeszcze jedną nowość. Mają to być skórzane obudowy w kolorach Elegant Black i Golden Brown. Mamy tu mieć skórę cielęcą, która jest miła w dotyku i znacznie przyjaźniejsza dłoni niż nawet najpiękniejsze szkło. Ich cena będzie nieco wyższa niż pozostałych. Jednak Huawei poprawił w nich też specyfikację. Skórzane modele dostaną 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci na dane.

Które wydanie kolorystyczne podoba Wam się najbardziej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *