Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

najlepszy smartfon do robienia zdjęć

Najlepszy smartfon do robienia zdjęć to…

Niespodzianka! Najlepszy smartfon do robienia zdjęć to wcale nie Huawei P20 Pro. Skąd o tym wiemy? Z przecieków z serwisu DxOMark, który przedstawił ranking najlepszych fotosmartfonów w 2018 roku. No więc, które urządzenie zajęło pierwsze miejsce?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Najlepszy smartfon do robienia zdjęć to…

Jakiś czas temu za numer jeden w kwestii smartfonów robiących najlepsze zdjęcia uznano Huawei P20 Pro z jego świetnym potrójnym aparatem. To urządzenie świetnie sobie radzi nawet z fotografowaniem o zmroku albo po prostu w ciemnych pomieszczeniach. Ale jak to w świecie technologicznym bywa, tytuł zaczynający się od “naj” szybko przeszedł w inne ręce.

Porównanie internetu stacjonarnego

Wszyscy producenci smartfonów rozumieją, że obecnie dla większości klientów, jedną z najważniejszych funkcji w smartfonach jest właśnie możliwość robienia zdjęć. A skoro tak, to prześcigają się w stosowaniu nowych technologii, dodawaniu kolejnych kamer i coraz pełniejszym stosowaniu AI. Ale nie będziemy Was już dłużej zwodzić. Mimo zaciekłej rywalizacji na tym polu, tytuł przeszedł na inny model tego samego producenta. Za numer 1 uznano Huawei Mate 20 Pro 😉

Huawei Mate 20 Pro dostał według rankingu aż 116 punktów, przy czym P20 przyznano ich 109. Kiedy smartfon zostanie oficjalnie przedstawiony, poznamy więcej szczegółów dotyczących tej oceny i wszystkiego co się na nią złożyło. Tymczasem zobaczmy kto jeszcze znalazł się w pierwszej piątce.

Najlepsze oferty sieci komórkowych

Top 5  smartfonów do zdjęć

najlepsze fotoaparaty

Huawei P20 Pro został zdetronizowany, ale nadal zajmuje wysoką drugą pozycję. Dopiero za nim ulokował się Google Pixel 3, który dostał 107 pkt. I co zabawne dokładnie tyle samo punktów przyznano Huawei Mate 20 w wersji bez Pro 😉 Za nimi z wynikiem 105 pkt. ulokowała się Sony Xperia XZ2 Premium, a dopiero za nią nowy iPhone Xs MAX, Xs i Meizu 16th Plus (104 pkt.). Ta trójka ma identyczne wyniki. W zestawieniu nie uwzględniono jeszcze flagowca LG V40 ThinQ, który wciąż czeka na swoją premierę.

Tani abonament? Ranking

Trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich nawet 2 lat, wykonano ogromny skok w dziedzinie fotografii mobilnej. Macie jeszcze znajomych, którzy planowaliby zakupić jakiś aparat kompaktowy? Bo ja nie… Teraz albo kupuje się lustrzankę (jak się jest większym fotomaniakiem;)), albo korzysta się właśnie z kamerki w telefonie. Ciekawe co jeszcze uda się osiągnąć w zakresie mobilnej fotografii? Jak myślicie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *